איך מתבצע טיפול בנחירות לילה?

סובל/ת מנחירות לילה?

 

מעוניינ/ת להפטר מהמטרד המציק?

 

יש מה לעשות!

 

אנחנו נראה לכם כיצד תוכלו להפטר מבעיית הנחירות אחת ולתמיד, ללא התערבות כירוגית או טיפול פולשני.

 

נחירות לילה הם לא עניין של מה בכך. זו לא עוד בעיה שולית שאפשר פשוט לא להתייחס אליה, היא חיה, קיימת ובוטעת ופוגעת באופן משמעותי בחיי המשפחה והזוגיות של בתים רבים בישראל. כאשר אדם נוחר, יכולה להסתתר מאחורי זה בעיה בריאותית של ממש וכן ישנה פגיעה חמורה באיכות החיים של בן הזוג, כאשר הנחירות מםריעות לשינה תקינה ורציפה ומעלות את המתח בין בני הזוג.

 

מהן נחירות?

 

נחירות הן הקול שנוצר כתוצאה מרטט של הרקמות הרכות בדרכי הנשימה בזמן השינה. הנחירות נשמעות בעת שאיפה של אויר ולעיתים גם בזמן נשיפה.

 

ממה נגרמות הנחירות?

 

הנחירות יכולות להגרם מכמה סיבות:

 

  1. קיומה של ניגודיות מוגברת לזרימת אויר בדרכי הנשימה העליונות

  2. תסמונות דום נשימה.

  3. השמנה 

  4. אף סתום וגודש באף

  5. שקדים מוגדלים או בעיות בתפקוד בלוטת התריס

 

מהם התסמינים לנחירות?

 

התסמין המובהק הוא כמובן הנחירות בעצמן. אך ישנם גם תסמינים נוספים שיכולים להעיד על בעיות נוספות, כגון: הפסקת נשימה, שינה לא רגועה, תחושת מחנק, כאבי ראש בשעות הבוקר, הפרעות בריכוז או הפרעות במצב הרוח.

בנוסף, ישנם מצבים רפואיים אחרים המשפיעים וגורמים לנחירות, כגון: אף סתום, סינוסיטיס, תת פעילות של בלוטת התריס או נזלת אלרגית.

 

איך מטפלים בנחירות?

 

בוודאי שמעתם על סוגי ניתוחים שונים לטיפול בנחירות לילה. ניתוח הוא לא האופציה המועדפת על ידי רוב האנשים ובצדק. כיום ישנם פתרונות אחרים לבעיית הנחירות שלא מצריכים שום התערבות כירוגית או פולשנית, ללא כאבים, ללא הרדמה וללא תופעות לוואי לא נעימות.

 

ברשת מרפאות סאן קליניק, מטפלים בנחירות על ידי טיפול לייזר מתקדם וחדשני בשם NightLase העוזר משמעותית לצמצם את הבעיה ואפילו לפתור אותה לחלוטין.

 

טיפול לייזר NightLase לנחירות לילה

 

זהו טיפול אמבולטורי פשוט המתבצע במרפאות סאן קליניק. מייד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה, ללא זמן התאוששות או החלמה מיוחדת. 

הטיפול עצמו נמשך כ - 15 דקות ובמהלכו הרופא המטפל מפנה את קרן הלייזר לחיך המטופל וכך מתרחש כיווץ של החיך והרמה כדי לשחרר את דרכי הנשימה ולהפחית את הנחירות בלילה.

 

טכנולוגיית הלייזר של מרפאות סאן קליניק הינה טכנולוגייה ייחודית אשר בזמן הטיפול אינה שורפת את הרקמות, אלא מצירה אותן ובכל מחזקת את החיך הרך כדי שלא יפריע למעבר האויר התקין בחלל הפה.

 

מהם אחוזי ההצלחה של הטיפול בלייזר לנחירות לילה?

 

שיטת הטיפול בלייזר לנחירות הינה פטנט ייחודי של חברת פטונה העולמית למכשירי לייזר רפואיים וקוסמטיים. הממצאים של הטיפולים מראים כי כבר לאחר הטיפול הראשון חל שיפור של מעל 30% ולאחר הטיפול השני ישנו שיפור של עד 50%. בסיום הטיפול של כל המפפגשים ישנו שיפור של עד 90% ביכולת הנשימה של המטופל.

 

סדרת הטיפולים המומלצת היא סדרת טיפולים של 3 -6 מפגשים במרווח של חודש בין כל אחד.

 

יתרונות הטיפול בנחירות בלייזר NightLase

 

הרופאים המבצעים את הטיפול הם רופאים מומחים עם תארים מתקדמים ונסיון של כ -30 שנה בתחום. בנוסף, הטיפול מתבצע ללא משככי כאבים וללא חומרי הרדמה וניתן באופן מיידי לחזור לשגרת חיים רגילה ללא הגבלות.

 

טיפול בהפרעות נשימה

 

במקרים חמורים שהמטופל סובל מבעיית דום נשימתי המטופל יופנה למעבדת שינה מיוחדת ולאחריה יבוצע טיפול הלייזר של NightLase שייקל על מעבר האויר ועל בעיית הנחירות.

 

למי אסור לעבור את הטיפול?

 

הטיפול מיועד לאנשים בריאים בדרך כלל ולא מומלץ לסובלים מאפילפסיה, רגישות לאור, נשים בהריון או חולים אונקולוגיים.

 

איפה ניתן למצוא טיפול בלייזר לנחירות לילה?

 

הסניפים של רשת מרפאות סאן קליניק פרוסים ברחבי הארץ וכוללים סניפים בירושלים, תל אביב, חיפה, אשדוד, באר שבע, ראשון לציון ונתניה.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה (חיסיון מלא מובטח) והמערכת שלנו תקשר אתכם עם סניף סאן קליניק הקרוב למקום מגורייך, כדי שתוכלו כבר היום להתחיל לנשום לרווחה!

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו.

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT
 

השוואת רופאים לאף אוזן גרון בטיפול בנחירות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}