השיטות המומלצות להמסת שומן ללא ניתוח וללא מאמץ

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם מחפשים פתרון להמסת שומן ללא ניתוח.

 

אז טוב שאתם כאן, כי בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע על הטכנולוגיות הקיימות והמומלצות לשריפת שומן ללא ניתוח.

 

כיום, ישנן שיטות רבות להצרת היקפים ללא מאמץ, המיועדות כמעט לכל חתך האוכלוסיה ולכל אברי הגוף. 

 

בכתבה זו נביא בפניכם את כל השיטות המומלצות והמתקדמות ביותר לחיטוב הגוף והצרת היקפים ללא ניתוח וללא מאמץ.

 

הקפאת שומן בקור

 

הקפאת שומן בקור נקראת גם Coolsculpting והיא טכנולוגיה מתקדמת להמסת שומן. זוהי שיטה טיפולית להסרת שומן נקודתי באזורים שונים בגוף, כגון: המסת שומן בטני, המסת שומן ברגליים, המסת שומן בישבן ועוד.

 

השיטה עובדת באמצעות קור, כך שבמהלך הטיפול מפורקים תאי השומן ובהמשך מסולקים מהגוף בתהליך פיזיולוגי טבעי. התהליך אינו גורם לנזק לרקמות אחרות מלבד רקמות השומן. ידית הקירור של המכשיר מונחת על באזור המטופל במשך כ - 70 דקות וניתן לטפל בו זמנית בכמה אזורי גוף שונים. לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה ורגילה לחלוטין. התהליך הטבעי של פירוק וסילוק השומן לוקח בין 6 - 10 שבועות ותוצאות הטיפול נראות בטווח של 10 שבועות מזמן הטיפול.

 

המסת שומן בגלי רדיו (אולטראסאונד)

 

אחד הטיפולים המבוקשים ביותר להצרת היקפים ללא ניתוח, הוא המסת שומן באמצעות גלי רדיו (אולטראסאונד). 

 

הטיפול עובד על בסיס גלי רדיו המחממים את האזור המטופל בטמפרטורה שאינ מורגשת על ידי המטופל, אך היא מבצעת את פעולתה בהמסת תאי שומן וכך גורמת להצרת היקפים.

 

החום הגבוה שמוחד לתאי השומן גורם גם לייצור מוגבר של קולגן המחדש את העור וממצק אותו. זהו טיפול קצר מאד המתבצע במשך 3 מפגשים בהפרש של חודש בין מפגש למפגש.

 

הטיפול יעיל גם למקרים של צלוליטיס ומסייע במיצוק העור. בנוסף, הטיפול מתאים גם להמסת שומן בבטן העליונה והתחתונה, המסת שומן בגב, המסת שומן בידיים, בישבן ובסנטר.

 

המסת שומן באמצעות אלקטרודות

 

טכנולוגיה נוספת המבוססת גם היא על גלי רדיו, היא המסת שומן על ידי אלקטרודות ממיסות שומן. הפרוצדורה כוללת זוג אלקטרודות קטנטנות, האחת מונחת על גבי העור ומפעילה עליו לחץ ומעבירה גלי רדיו אל האלקטרודה השנייה המוחדרת אל שכבת השומן. הלחץ המופק המאלקטרודות ממיס את השומן והוא מתנקז בצורה טבעית המגוף.

 

הזרקות להמסת שומן

 

שיטה נוספת להצרת היקפים ושריפת שומן ללא ניתוח, היא המסת שומן באמצעות הזרקות של ממיסי שומן. 

 

בכל סוג הזרקה ישנו קומפלקס ייחודי של מרכיבים המעודדים המסת שומן והוא מורכב בעיקר על פוספטידיל כולין. הטיפול כולל זריקות עדינות וממוקדות לאזורי השומן בגוף, כגון: בטן, זרועות, רגליים, פנים ועוד. 

 

החומר המוזרק חודר את הרקמות התת עוריות ונקשר אל תאי השומן ואז מפרק אותם בצורה הדרגתית כדי שיוכלו להתפנות באופן טבעי מהגוף על ידי מערכת השתן.

 

הטיפול כולל בין 3 - 4 מפגשים עם הפרש של חודש בין מפגש למפגש.

 

המסת שומן בחום

 

טכנולוגיה נוספת של המסת שומן לא ניתוח, היא שריפת שומן באמצעות חום. 

 

הטיפול מבוצע באמצעות מכשיר לייזר מתקדם המבוסס על אנרגיית חום הגורמת להרס של תאי השומן. הטיפול מתאים במיוחד לחיטוב הגוף והסרת צלוליט, מכיוון שהוא פועל גם על העור עצמו ולא רק על תאי השומן, מה שאין כן בהמסת שומן בקור.

 

המסת שומן באמצעות גז אוזון - אוזונתרפיה

 

המסת שומן על ידי גז האוזון מוכרת בשמה: אוזונתרפיה. הטיפול משלב חומרים ממסי שומן והזרקת גז אוזון וכן טכנולוגיות על בסיס גלי רדיו ולייזר. האוזון המוזרק אל תאי השומן מתפרק בגוף והופך לחמצן רפואי טהור, מה שמאפשר פירוק של חומצות שומן בלתי רוויות והמסת צלוליט בצורה נקודתית.

 

הטיפול מתבצע בסדרה של 8 - 12 מפגשים עם מרווחים של שבוע בין מפגש למפגש.


 

מתלבטים איזו שיטה תתאים לכם יותר?

 

 

עכשיו כבר אין צורך להתלבט!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להתחיל את הטיפול המתאים לכם להמסת שומן ללא ניתוח, זה להשאיר עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו מהמערכת שלנו עד 3 הצעות של מרפאות אסתטיקה מומלצות המתמחות בטיפולי המסת שומן והצרת היקפים באזור מגוריכם.

 

 בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים באסתטיקה רפואית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}