איך לבחור יועץ לכלכלת המשפחה מבלי להסתבך?

מרגישים מחנק כלכלי?

 

לא יודעים איך לצאת מהברוך הפיננסי?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון עבורכם!

 

אנחנו ניתן לכם מענה אישי ומקצועי על התנהלות פיננסית נבונה בכלכלת המשפחה ונעניק לכם כלים אמיתיים לשינוי לטובה.

 

יועץ כלכלי למשק הבית יכול בהחלט לעזור למשפחות שלא מצליחות לנהל את התקציב המשפחתי ולשפר את המצב הפיננסי שלהם. היועץ הכלכלי מלמד את המשפחה להתנהל נכון מבחינה פיננסית כדי לצאת בסופו של דבר מתהליך הסחרור של שקיעה בבוץ כלכלי.

 

אחרי שהחלטתם שאתם מעוניינים לקבל יעוץ לכלכלת המשפחה, כדאי שתדעו מיהם היועצים הקיימים בשוק ומה כדאי לכם לבדוק לפני שתקבלו החלטה.

 

יועצים לכלכלת המשפחה

 

כיום, ישנן מספר סוגי יועצים לכלכת המשפחה, זהו שוק פרוץ יחסית שלא מצריך תעודה מסוימת ממקום לימודים מסויים או הכשרה בתחום, לכן תוכלו למצוא אנשים שהחליטו שהם מתאימים להיות יועץ כלכלי למשפחות בגלל שהם הצליחו לצאת ממצב של משבר כלכלי ולנצח את המינוס שלהם. כמובן שלא תרצו לתת לאדם כזה לנהל את תקציב משק הבית שלכם, למרות הצלחה האישית שהוא חווה. 

 

ישנם גם יועצים כלכליים בעלי הכשרה פיננסית כזו או אחרת, כגון: סוכני ביטוח, מאמנים וכד' שלא עברו הכשרה נוספת בתחום הספציפי של כלכלת המשפחה, אך למרות זאת הם מגדירים את עצמם כיועצים לכלכלת המשפחה. גם אותם לא בטוח שתרצו לקחת בתור יועץ מקצועי לכלכלת משק הבית שלכם. 

 

סוג נוסף של יועצים הם אנשים שאומנם לא עברו קורס או הכשרה מקצועית בנושא, אך צברו ניסיון רב בעבודה מול אנשים ומשפחות. יכול להיות מאד שיועץ כזה עדיף על פני אחד שרק למד, כי תוצאות בשטח - מדברות בעד עצמן. 

 

סוג נוסף ואחרון של יועצים לכלכלת המשפחה הם כאלה שלמדו והוכשרו לך ועובדים תחת אחת החברות העוסקות בייעוץ כלכלי למשפחות או כיועצים עצמאיים בתחום.

 

מה צריך לבדוק לפני שבוחרים יועץ לכלכלת המשפחה?

 

  1. הכשרה - כדאי מאד לבדוק שהיועץ עבר הכשרה מקצועית בקורס מוכר להכשרת יועצים לכלכלת המשפחה או שהוא חבר באיגוד היועצים והמאמנים לכלכלת המשפחה.

  2. ניסיון - חשוב לבדוק האם ליועץ יש כבר ניסיון קודם וסיפורי הצלחות של לקוחות קודמים כדי להוכיח שיש לו באמת את הידע והכלים הדרושים כדי לעזור לכם.

  3. ניגוד אינטרסים - חשוב לבדוק שהיועץ הינו אובייקטיבי לחלוטין ולא מרוויח מגוף פיננסי כל שהוא תמורת דבר שייעץ לכם לעשות.

  4. ייעוץ או אימון - ייעוץ ואימון הינם שני דברים שונים, באימון נדרש מכם להפעיל שיקול דעת ולקבל החלטות על ידי הכוונה של המאמן. בייעוץ לעומת זאת, אתם לא נדרשים לקבל שום החלטה, אלא היועץ אומר לכם מה לעשות בכל שלב ומה נכון עבורכם. בייעוץ כלכלי הדבר חשוב פי כמה, מכיוון שלרובינו אין את הידע הכלכלי הנכון כדי לקבל החלטות פיננסית חכמות ויועץ יוכל בקלות לפתור בעיות אלו.

 

סוגי ייעוץ קיימים

 

  1. ליווי אישי - פגישות אישיות של אחד על אחד עם היועץ ובני הזוג. תהליך שנמשל בדרך כלל על פני כמה חודשים וכולל בתוכו את כל מה שתזדקקו לו כדי לצאת מהמצב שבו אתם נמצאים ולהגיע ליעד הכלכלי שלכם.

  2. פגישה חד פעמית - פגישה אחת למטרת נושא ספציפי אחד. מטרת הפגישה היא לתת כיווני פעולה בנושא מסויים בתחום כלכלת המשפחה.

  3. אימון - תהליך מתמשך שאינו מוגבל בזמן ותלוי בהחלטת המתאמנים, עד להגעה לתוצאה הרצויה להם.

 

היכן ניתן למצוא יועצים לכלכלת המשפחה?

 

פשוט וקל!

 

באתר קונקט, זירת המכרזים הגדולה בישראל, תוכלו למצוא עשרות יועצים כלכליים שיוכלו לעזור לכם בדיוק בתחום ובנושא שאתם מעוניינים.

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום הייעוץ הכלכלי למשפחות ותשלח אליכם אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם ולמצב הפיננסי של משק הבית שלכם, כך שאתם חוסכים זמן יקר, טרחה וכסף אב - במקום אחד!

 

השאירו את הפרטים שלכם עכשיו ותתחילו לצאת לחופש כלכלי אמיתי!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בייעוץ לכלכלת המשפחה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}