יועץ מס שבח - מיהו למה כדאי לפנות לייעוץ מס שבח ברכישת דירות להשקעה?

עומדים לפני מכירת דירה?

 

רוצים לדעת אם תוכלו לקבל פטור ממס שבח?

 

אתם צריכים דבר אחד: יועץ מס שבח!

 

מיהו יועץ מס שבח?

 

תפקידו של יועץ מס שבח הוא מתן ייעוץ בכל מה שנוגע למכירה וקנייה של נכסי נדל''ן. היועץ בודק עבורכם את תשלומי מס השבח ששולמו ומטפל בהשבת תשלום עודף ששלמתם בעבר. יועץ מס שבח יכול לסייע לכם בעת ביצוע עסקת נדל''ן לצורך הקטנת התשלומים והמיסים עליה. יתכן כי בתנאים מסויימים אף תהיו זכאים לקבלת פטור מתשלום מס שבח או מס רכישה, אבל אף אחד לא יטרח לומר לכם את זה, לכן כדאי להתייעץ עם יועץ מס שבח בנוגע לעסקאות כאלו.

 

קבלת פטור מתשלום מס שבח

 

מס שבח אולי לא יושם בעבר ורבים זכו לקבלת פטור, אבל היום המצב שונה לחלוטין. כדי לקבל היום פטור מתשלום המס נדרשת בעלות על הדירה למשך 18 חודשים לפחות והדירה אמורה להיות היחידה בבעלותו. בכל מצב אחר תידרשו לשלם מס בשיעור של 25% ובהחלט כדאי לבדוק האם קיימת השבחה במעמד המכירה והאם יש לכם אפשרות לקבל פטור מלא או חלקי, שכן קיימים תנאים נוספים שחשוב להכיר.

 

איך יועץ מס שבח יכול לעזור לכם?

 

כדי להמנע מהסתבכויות, או כדי לנצל את ההטבות המגיעות לכם, מומלץ לשתף בכל שלבי עסקת הנדל''ן יועץ מס שבח. יועץ מס, המכיר את התחום ובקיא בחוקי המיסים ובמיוחד מיסוי מקרקעין, יוכל ללוות אתכם באופן רציף בעסקה ולמנוע מכם תשלום מס מיותר ואף להשיב לכם תשלום שכבר התבצע.

 

היכן ניתן למצוא יועץ מס שבח מקצועי?

 

זה כבר ממש פשוט!

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס בתחתית הדף והמערכת החכמה של קונטקט תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצי מס שבח מומלצים באזור מגוריכם, כך שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

המערכת שלנו שולחת אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם, כך שאתם חוסכים זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

השוואת יועצי מס בהחזרי מס לשכירים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}