למה כדאי להעזר בשירות של יועץ משכנתאות? כל הסיבות בעד ונגד

במידה ואתם מעוניינים לקחת משכנתא בזמן הקרוב, בוודאי תרצו לדעת האם תוכלו לקחת אותה בעצמכם או שכדאי לכם להעזר בשירות של יועץ משכנתאות מומחה.

 

אצלינו אתם יכולים להיות רגועים בכל מה שנוגע למשכנתא שלכם. 

 

אנחנו דואגים לכם להכל, החל מהשגת אישור עקרוני למשכנתא ועד בניית תמהיל משכנתא אופטימלי המורכב ממסלולי משכנתא חסכוניים במיוחד המותאמים בדיוק לצרכי משק הבית שלכם ועם החזר חודשי מינימלי עד כמה שניתן.

 

בחירת משכנתא היא החלטה שמחייבת אחריות רבה, וגם ידע מעמיק ועדכני. רובנו לא מספיק בקיאים בנעשה בשוק ההון ולכן הסיכוי שלנו לבחור נכון תמהיל משכנתא אופטימלי גם להווה וגם לעתיד - נמוך מאוד. הבנק שמעניק לנו את הכסף מוכן כמובן גם לייעץ לגבי המסלולים השונים שמרכיבים משכנתא, אבל בחלק מהמקרים כדאי לפנות גם לייעוץ חיצוני של מומחה אובייקטיבי. דרך קונטקט תוכלו למצוא אנשי מקצוע איכותיים במיוחד בכל רחבי הארץ, ועוד קודם לכן להבין למה צריכים יועץ משכנתא והאם גם לכם מומלץ להיעזר בשירות זה.

 

אובייקטיביות מלאה

 

התשובה הראשונה לשאלה מהם יתרונות של יועצי משכנתאות היא אובייקטיביות מוחלטת.

 

המומחים של הבנק הם ללא ספק מומחים, הם יכולים לעזור לכם לחשב מה יהיה ההחזר החודשי בכל מסלול וגם להעריך מה תהיה ריבית הפריים בעוד שנתיים - אבל הם מקבלים את המשכורת שלהם מהבנק ומחויבים אליו ולא אליכם. אם למשל לבנק שאליו אתם פונים יש אינטרס למכור הרבה משכנתאות בריבית קבועה לא צמודה, סביר להניח שהמומחה שלו ימליץ על משקל משמעותי למשכנתא קל"צ בתמהיל שלכם.

 

ליועץ משכנתאות חיצוני אתם משלמים - ובהתאם יש לו רק אינטרס אחד: לספק לכם את השירות הטוב ביותר, כלומר את המשכנתא שהכי מתאימה לכם, כך שתצאו מרוצים ותמליצו עליו גם לחברים ומכרים.

 

חיסכון בזמן

 

עוד פרמטר שחשוב לזכור כשמתלבטים האם כדאי לקחת יועץ משכנתא הוא הזמן. כשרוכשים מוצר יקר כמו משכנתא, חשוב לבצע השוואת מחירים מקיפה - עם יועץ משכנתאות מיומן תוכלו לעשות זאת גם בלי להתרוצץ בין הבנקים ולטבוע בניירת ובירוקרטיה.

 

בנוסף לחיסכון בזמן תוכלו בזכות היועץ החיצוני לראות את כל ההצעות של כל הבנקים בבהירות ולהבין טוב יותר מהם היתרונות ומהם החסרונות של כל משכנתא שמוצעת לכם.

 

הגדלת כושר המיקוח

 

מן הסתם אתם עדיין מתלבטים למה לבחור ביועץ משכנתא בזמן שהבנק מספק את השירות בחינם. ההתלבטות מובנת: רכישת בית היא עסק יקר מאוד, וברוב המקרים לא נרצה להתחייב להוצאות נוספות שלא נראות לנו הכרחיות. במיוחד כך הדבר כשמדובר על תשלום כמה אלפי שקלים כפי שעולה ייעוץ משכנתא מקצועי.

 

מצד שני חשוב לזכור שכשאנחנו מגיעים לבנק עם יועץ מנוסה שנמצא בצד שלנו, לא רק שנקבל משכנתא בתמהיל הכי נכון בשבילנו (וההבדל בין תמהיל סביר לתמהיל מושלם לאורך השנים הוא דרמטי!), אלא שגם כושר המיקוח שלנו עולה במידה משמעותית - כל הורדה של עשירית אחוז בריבית בכל מסלול שווה המון כסף ובסך הכל אנחנו עשויים לחסוך עשרות אלפי שקלים לאורך תקופת ההחזר!

 

החסרונות של ייעוץ משכנתא - ואיך להתמודד איתם בהצלחה

 

לצד התועלות המשמעותיות ישנם גם חסרונות וזו הסיבה לכך שרוב מבקשי המשכנתאות מתלבטים בסוגיה בנק או יועץ מה כדאי יותר.

 

חיסרון אחד הוא התשלום ליועץ החיצוני, אבל כאמור מדובר בהשקעה משתלמת מאוד. החיסרון השני והחשוב יותר הוא היעדר הרגולציה בתחום. למעשה כל אחד יכול להכריז על עצמו כמומחה למשכנתאות, וכשעולה השאלה יועץ משכנתא כן או לא מן הסתם העובדה שישנם גם חאפרים היא בעייתית.

 

הפתרון למי שרוצה לבחור נכון תמהיל משכנתא ולקבל את התנאים הטובים ביותר שיש כיום בשוק: קונטקט. אנחנו עובדים אך ורק עם יועצי משכנתאות בעלי ניסיון רב ויכולות מוכחות בתחום.

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת הטכנולוגית החכמה של קונטקט תשלח אליכם ללא התחייבות עד 3 הצעות מחר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם, המתמחים במגוון פתרונות משכנתא, כגון: משכנתא לזוגות צעירים, משכנתא למשתכן, משכנתא לכל מטרה ועוד.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות.

 

 

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}