האם עדיף לקחת חברה לייעוץ משכנתאות או יועץ משכנתא עצמאי פרטי?

אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם מתלבטים בשאלה של: האם לקחת יועץ משכנתא פרטי או חברה לייעוץ משכנתאות?

 

אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר!

 

בעמוד זה תוכלו להבין מהם ההבדלים העיקריים בין חברת ייעוץ משכנתאות לבין יועץ משכנתא פרטי וכך תוכלו לקבל החלטה איזו מן האפשרויות עדיפה עליכם.

 

חברת ייעוץ משכנתאות

 

קבלת ייעוץ משכנתאות דרך חברה, יכולה לעלות לכם מעט יותר מאשר פנייה ליועץ משכנתאות עצמאי, מכיוון שהחברה מעניקה שירותים נוספים מעבר לאלו שמעניק יועץ המשכנתאות. לעיתים יש יוצא מן הכלל וחברת ייעוץ המשכנתאות תעניק לכם מחיר זול יותר בגלל נפח העבודה הגדול שלה.

 

כשאתם פונים לחברה לייעוץ משכנתאות תוכלו להיות רגועים יותר, שלחברה יש את הניסיון והידע המקצועי כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר שיש, מה שלא בטוח כאשר פונים ליועץ פרטי שמידת ניסיונו והיכולת שלו להוציא לכם משכנתא טובה לא ברור עדיין.

 

חברה לייעוץ משכנתאות נותנת לכם גם את האפשרות להחליף יועץ תוך כדי התהליך במידה ויש צורך בכך.

 

יועץ משכנתא פרטי

 

יועץ משכנתא עצמאי, יכול גם הוא לתת לכם שירות מעולה באותה רמה של החברה אם הוא אמין ובעל וותק ונסיון בתחום. לעיתים, מרגישים נח יותר להתנהל מול אדם פרטי מאשר מול חברה גדולה. תחושת הבטחון והקשר האישי שנוצרים מול יועץ פרטי לא יכולים בדרך כלל להווצר כאשר עובדים מול חברה שהיא גוף גדול ומורכב.

 

אז מה עושים?

 

בסופו של דבר, בשתי האפשרויות שהצגנו לעיל, חשוב שתרגישו נח ובטוח עם היועץ שלכם ושתדעו שאכן ניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולא משנה אם הוא שייך לחברה גדולה או שהינו עצמאי.

 

היכן מוצאים יועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים?

 

זה כבר ממש קל!

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה, ותקבלו בעזרת המערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם ותהנו מראש שקט ומבטחון מלא עד לקבלת המשכנתא המיוחלת שלכם.

 

כל ההצעות שתקבלו יהיו עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן, כסף ומאמץ - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT


 

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו