מתי ייעוץ וליווי פיננסי לעסק יכול לסייע לעסק שלך? באילו מקרים נדרש יועץ פיננסי?

בין אם העסק שלכם עדיין בשלבי תכנון והקמה, ובין אם מאגר הלקוחות שלכם כבר מרשים למדי, ייעוץ כלכלי יכול להיות אחד הצעדים החשובים והבסיסיים ביותר. אם אתם עדיין מתלבטים או לא לגמרי בטוחים אם זה באמת מה שנכון גם לכם, יש כמה מצבים שבהם יועץ פיננסי יכול לעזור הרבה יותר מכפי שאתם מדמיינים.

 

 

ייעוץ כלכלי לעסק בהקמה

 

אולי אתם עדיין עובדים שכירים שחולמים בגדול, ואולי אתם כבר משתוקקים לחנוך את אתר האינטרנט או את עמוד הפייסבוק שלכם – ולהכריז על פתיחת השערים. כך או כך, מלווה עסקי יכול להתברר כגורם בעל משמעות עצומה עוד לפני שהלקוחות שלכם התחילו להגיע. הסיבה העיקרית לכך פשוטה: רבים מבעלי העסקים יספרו לכם עד כמה מאתגרת הייתה ההתחלה שלהם וכמה פעמים הם שקלו לעצור הכול ולחזור לקבל תלוש שכר ולשעות עבודה קבועות. 

 

הגדרת תוכנית עסקית ברורה, הצבת יעדים ובניית תקציב לעסק החדש – כל אלה צעדים פרקטיים שיחסכו לכם המון טעויות יקרות לאורך הדרך. תוכלו גם לתכנן את הצעדים הבאים שלכם, כולל פיתוח עסקי או השקה של מוצרים ושירותים חדשים.

 

 

ייעוץ פיננסי לעסק שאיננו רווחי

 

הלקוחות מגיעים, ההכנסות במצב לא רע בכלל ואתם גם גובים את התשלומים מהלקוחות בדיוק בזמן. למרות הכול, אתם עדיין לא מצליחים לסגור את החודש ואתם לא לגמרי מבינים איך זה קרה. אפשר להסביר את הפער הזה בהמון דרכים, מניהול לקוי של התקציב ועד לחוסר פיקוח אחר ההוצאות שלכם, למשל. עם יועץ כלכלי לעסק תוכלו לנתח את ההוצאות ואת ההכנסות, להבין טוב יותר את שורת הרווחים ולהבין טוב יותר לאן נעלם הכסף מדי חודש. 

 

 

ליווי עסקי לקידום העסק

 

החלטתם להשקיע בפיתוח, לייצר מוצר חדש או להשיק עוד שירות ללקוחות שלכם. יכול להיות שאתם צריכים טכנולוגיה חדשה לצורך הפיתוח, מכונה מתקדמת לצרכי ייצור או תקציב ייעודי לשיווק. מצד שני, כרגע לא ממש ברור לכם מאיפה יגיע הכסף, כמה בדיוק תצטרכו והאם ההשקעה הזו בכלל תשתלם לכם. בשלב הזה מאמן עסקי יעזור לכם להבין טוב יותר את המספרים. הוא יאסוף את כל המידע הדרוש, יבחן את כדאיות ההשקעה ויסייע לכם בתכנון הצעדים הבאים שלכם. כך הדרך אל היעד שלכם תהיה סלולה וברורה יותר, וכך תימנעו מהרפתקאות יקרות ומיותרות.

 

 

שיפור ההתנהלות הכלכלית שלכם

 

אתם אולי עוקבים אחר ההוצאות שלכם בקפידה אבל ההכנסות פשוט לא מספיקות. יש לכם חובות ואתם ממחזרים אותם משום שאין לכם יכולת לעמוד בהחזרים החודשיים, או שאתם זקוקים לאשראי גבוה יותר. יכול להיות שהתוכנית העסקית שלכם פשוט לא עובדת, ומתישהו לאורך הדרך סטיתם מהדרך. כל אחת מהסיבות הללו טובה מספיק כדי לעצור, לבחון לעומק את ההתנהלות הכלכלית שלכם – ולבצע שינויים מהותיים.

 

אתם יכולים לעשות את זה לבד, אבל אין ספק שמדובר במשימה מאתגרת למדי. איסוף הנתונים מחייב מחויבות למטרה ולא מעט השקעה, ומעל לכל תצטרכו להכיר במציאות ולקבל החלטות קשות. מצמצום ההוצאות שנראות לכם הכרחיות ועד לביצוע מהלכים שאמורים להגדיל את שורת ההכנסות וכמובן גם את הרווחים. כדי לבחור יועץ כלכלי לעסק שלכם ולאפשר עבודה יעילה ונכונה יותר, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בטופס בתחתית העמוד – וצוות קונטקט יחבר אתכם אל אנשי המקצוע הטובים ביותר.

השוואת מאמנים עסקיים בייעוץ עסקי

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}