מי נחשב ליועץ משכנתאות מומלץ?

בדרך כלל נהוג לקבל המלצה על יועץ משכנתא כזה או אחר מחברים או מבני משפחה שעבדו בעבר עם אותו יועץ משכנתא. אך האם זה יהיה נכון ה לגבי יועץ המשכנתא אותו תבחרו שיעבוד עבורכם? התשובה הינה חד משמעית לא!

 

להלן הסיבות והמלצות לקביעת מידת כשירותו של יועץ המשכנתא הטוב ביותר עבורכם:

שמתאים לכם ולפרופיל בקשתכם. אלו הקריטריונים שעליכם לבדוק גם אם קבלתם המלצה על יועץ זה מחברים או בני משפחה:

 

  • קודם כל תבחרו יועץ משכנתא הקרוב לאזור מגוריכם, כדי שלא תצטרכו לנסוע רחוק בכל פעם שתהיה לכם פגישה עם יועץ המשכנתא שבחרתם.

 

  • תתחקרו את יועץ המשכנתא שבחרתם לגבי הניסיון שיש לו בתחום שמתאים לבקשה שלכם, יש כל מיני תחומים במשכנתא וכל יועץ מתמחה בתחום אחר, למשל, אם אתם קונים דירה במחיר למשתכן ויועץ המשכנתא שתבחרו לא יתמחה בתחום הזה, אז בסופו של דבר הוא לא מתאים לכם ולבקשה שלכם ואתם עלולים להפסיד כסף. לעומת זאת אם אתם קונים דירה מקבלן שלא במחיר למשתכן ויועץ המשכנתא שלכם מתמחה בתחום מחיר למשתכן הוא לא מתאים לכם ולא מתאים לפרופיל הבקשה שלכם, אתם עלולים להפסיד כסף.

 

  • תבדקו אם יש לו אתר אינטרנט וכמה הוא מקודם באתר שלו בגוגל. אם יש לו טיפים ומאמרים שהוא כתב לגבי לקיחת משכנתא.

 

  • תבדקו שיש לו דף בפייסבוק ואם יש לו עוקבים וכמה, תבדקו אם לקוחות השאירו לו תגובות על השירות והייעוץ שנתן להם. תקראו את התגובות, תחפשו הוכחה חברתית.

 

  • יש אתרים שמדרגים בעלי מקצוע כולל יועצי משכנתא, בידקו בגוגל איך מדורג יועץ המשכנתא שאתם בוחרים באתרים אלו.

 

  • תשאלו את יועץ המשכנתא על טיב הקשרים שיש לו במערכת הבנקאית כדי לדעת אם תוכלו לסמוך על זה שיציע לכם את התנאים הטובים ביותר לנמשכנתא שאתם רוצים לקחת. בנק ישראל פרסם הנחייה האומרת שהבנקים מחוייבים לעבוד על כל יועצי המשכנתאות ולהעניק להם שירות גם ללא נוכחות שלכם בבנק, מה שלא היה כך בעבר. לכן חשוב ביותר עניין הקשרים םשיש ליועץ המשכנתא עם המערכת הבנקאית.

 

  • תוודאו שיש ליועץ המשכנתא מספיק ניסיון וותק בתחום, ככל שהניסיון והוותק של יועץ המשכנתא יהיו גדולים יותר כך המקצועיות שלו גבוהה יותר..

 

  • תבדקו שיש ביניכם תקשורת טובה ושאתם מרגישים נוח אתו או אתה. שיש כימיה טובה בינכם. זה חשוב לכל התהליך.

 

אל תסתמכו רק על המלצה של חברים או בני משפחה. מדובר על הרבה כסף שאתם לוקחים כמשכנתא ולאורך הרבה שנים, לרוב שנות חייכם הבוגרים. זו ההוצאה הגדולה והמשמעותית ביותר שתהיה לכם. אתם רוצים לוודא שלא תזרקו כסף לפח ושלא תשלמו כסף לבנק שיכולתם לחסוך לעצמכם ולמשפחתכם.

 

מנגנון הדירוג של קונטקט יפעל על פי המלצת לקוחות על בעלי המקצוע, במקרה הזה  על יועצי המשכנתא. יהיה שאלון שעליו יענו הלקוחות ובהתאם לתשובות ידורג אותו יועץ משכנתא. ככל שההמלצות יהיו טובות יותר ידורג יועץ המשכנתא במיקום גבוה יותר, ככל שההמלצות יהיו פחות וטובות ידורג יועץ המשכנתא במיקום נמוך יותר, מה שיקל עליכם הלקוחות בבחירת יועץ המשכנתא הטוב ביותר עבורכם.

 

אתם רוצים יועץ משכנתא שייצג את האינטרס שלכם מול הבנק ויחסוך לכם הרבה מאד כסף לאורך השנים. אתם רוצים למצוא את היועץ הטוב ביותר, שיתן לכם את המענה הטוב והמתאים ביותר לצרכים שלכם. עליכם לבדוק אם יועץ המשכנתא הזה שאתם בוחרים באמת יכול להביא לכם את ההצעות הטובות ביותר, אז אם יש לכם זמן, תוכלו לגשת למספר בנקים ולבדוק אתם אילו הצעות הם יכולים לתת לכם ואז לפנות ליועץ כדי לבדוק אם ההצעה שהוא מביא לכם היא אכן הטובה יותר.

 

יש יועצי משכנתא שמתמחים בתחומים שונים:

 

יש יועצי משכנתא שמתמחים במשכנתא חוץ בנקאית,

יש יועצים שמתמחים במשכנתא למסורבי בנק,

יש יועצי משכנתא שמתמחים במשכנתא לזוגות צעירים,

יש יועצי משכנתא שמתמחים במשכנתא במחיר למשתכן,

יש יועצי משכנתא שמתמחים במשכנתא בקניית דירה מקבלן.

יש יעוצי משכנתא שמתמחים במיחזור משכנתא,

יש יועצי משכנתא שמתמחים במשכנתא הפוכה לבני גיל הזהב.

 

תוודאו שאתם לוקחים את יועץ המשכנתא שמתאים לבקשה שלכם .

 


מלאו את הפרטים שלכם כאן באתר, תיגשו למכרז מיחזור ריביות משכנתא המקיף בישראל ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים, המתאימים ביותר עבורכם, לחסכון כספי מקסימלי במשכנתא שלכם. בניית תמהיל משכנתא שיתאים בדיוק  למצב הכלכלי הנוכחי שלכם ובראייה עתידית. בין אם זו משכנתא ראשונה שאתם לוקחים ובין אם זה לצורך מיחזור המשכנתא הנוכחית שלכם.

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו