ייעוץ משכנתא במחיר למשתכן - איך יועץ משכנתאות יכול לעזור במשנתאות למשתכן?

רוצים לקבל אישור עקרוני למשכנתא במחיר למשתכן?

 

ידעתם לחשוב לעשות את זה נכון?

 

גם אם כן וגם אם לא, הגעתם למקום הנכון!

 

בעמוד זה תוכלו לקבל את כל המידע על נטילת משכנתא למשתכן, מה חשוב לדעת לפני שחותמים על חוזה מול הקבלן, בניית תמהיל מתאים ועוד.

 

בדיקת כדאיות

 

לפני שנכנסים לעסקת מחיר למשתכן, מומלץ מאד להעזר ביועץ משכנתא מומחה, על מנת שיבדוק עבורכם את כדאיות העסקה. בעסקאות מחיר למשתכן אמנם יש אחוזי מימון גבוהים יותר למשכנתא וכן מענקים בערי הפריפריה, אך מנגד, ישנן עלויות נוספות שלא יהיו לכם בקניית דירה רגילה. לכן מומלץ מאד להעזר במקצוענים בתחום, כדי שלא תגלו שנשארתם בלי כסף להמשך התהליך של קניית הדירה.

 

למה עסקאות מחיר למשתכן מסוכנות יותר לבנקים?

 

הבנקים למשכנתאות רואים בעסקאות מחיר למשתכן עסקאות בעלות רמת סיכון גבוהה מאשר במשכנתא רגילה, עקב אחוזי המימון הגבוהים שהם מעניקים. לכן, החיסכון הפוטנציאלי בתהליך של מכרז ריביות בין הבנקים וניהול של מו''מ על ידי יועץ משכנתא מקצועי, הוא משמעותי ביותר כדי להשיג עבורכם משכנתא זולה וחסכונית, שהבנקים לא ישמחו לתת לכם מלכתחילה.

 

מה עוד חשוב לבדוק לפני שנכנסים לעסקת מחיר למשתכן?

 

כדי שלא תגיעו חלילה למצב של קבלת סירוב משכנתא בבנק אחרי שחתמתם על חוזה, דאגו לקבל אישור עקרוני מהבנק למשכנתאות על כל סכום המשכנתא הדרוש לכם. אחרי שהשגתם אישור עקרוני, זה הזמן להתחיל לנהל מו''מ קשוח על הריביות של המשכנתא שלכם.

 

זכרו: הבנק לא ימהר לתת לכם ריביות נמוכות, בגלל הסיכום הגדול יחסית שלו בעסקאות מחיר למשתכן! לכן, דאגו להעזר ביועץ משכנתא מקצועי המתמחה בנטילת משכנתא למשתכן שיוכל לפעול לטובתכם ולנהל עבורכם מו''מ מקצועי מול הבנקים השונים.

 

תמהיל משכנתא במחיר למשתכן

 

לתמהיל משכנתא חכם ישנה חשיבות עליונה כשמדובר בעסקאות של מחיר למשתכן וזאת מהסיבה שישנה תקופת זמן של כלפחות שנתיים שבהן תאלצו לשלם משכנתא+ שכירות. אי לכך, חשוב מאד לתכנן את תמהיל המשכנתא בצורה כזו שיאפשר לכם קצת מרווח נשימה פיננסי עד שתוכלו להכנס לדירה שלכם.

 

היכן מוצאים יועץ משכנתא למחיר למשתכן?

 

זה כבר הרבה יותר פשוט!

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת הטכנולוגית החכמה של קונטקט תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא למשתכן ומשכנתא לזוגות צעירים עם התאמה מלאה לפרופיל הפיננסי של משק הבית שלכם!

 

חסכו זמן, כסף ומאמץ במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו