איך תדעו אם משתלם לכם לבצע מיחזור משכנתא?

מעוניינים להוריד את ההחזרים החודשיים על המשכנתא שלכם?

 

חשוב שתדעו: אפשר בקלות להוריד את סכום ההחזרים החודשיים על המשכנתא שלכם, רק שהבנק לא טורח להודיע לכם על זה!

 

מיחזור משכנתא היא אחת הפעולות הנפוצות ביותר הנעשות על ידי יועצי משכנתאות מקצועיים, אשר המטרה שלה היא לנצל את ירידת הריביות במשק לטובת החזרי המשכנתא שלכם, למחזר אותה ולקבל במקומה משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר.

 

למה הבנק לא ממהר להודיע לכם על אפשרות למחזור משכנתא?

 

מהסיבה הפשוטה, הורדת ההחזרים החודשיים של המשכנתא בעקבות ריביות נמוכות יותר אומרת שתחזירו פחות כסף לבנק, מה שאומר - שהוא ירוויח פחות.

 

רק יועץ משכנתאות פרטי מטעמכם יוכל לבדוק עבורכם כדאיות של מחזור משכנתא ובמקרה שאכן זה משתלם, גם לבצע אותו.

 

מתי כדאי למחזר משכנתא?

 

מיחזור משכנתא כדאי לבצע לא רק כאשר רוצים להקטין את ההחזר החודשי, אלא גם כאשר רוצים לחסוך יותר כסף בהחזר הכולל של המשכנתא לבנק. הרווח שלכם במקרה כזה יכול להסתכם ב 3% -5% מערך המשכנתא כולה, גם כאשר אנחנו מכניסים למשוואה עמלת פירעון מוקדם.

 

הנה דוגמה: זוג מסויים רכש דירה ב2010 ולקח את המשכנתא שלו בבנק הפועלים. ערך המשכנתא שלהם כיום עומד על 740,000 ש''ח, כאשר ישנו מרכיב קבוע בסכום של 260,000 ש''ח בריבית של 5.3%. יתרת המשכנתא הינה בפריים ובריבית משתנה כל חמש שנים. מה שבעייתי במשכנתא הזו הוא המרכיב הקבוע. הריביות הקבועות הן בסדר גודל של 3.2% - 3.5% ברוב הבנקים. הזוג הזה, הלך לבנק וביקש לבצע מיחוזר משכנתא. בבנק אמרו להם שלא כדאי להם לעשות זאת, מכיוון שישנו קנס בסך 21,000 ש''ח שאותו יצטרכו לשלם. אחרי שפנו ליועץ משכנתאות מומחה, הוא ערך עבורם סקר בנקים והצליח לקבל עבורם בבנק אחר משכנתא עם ריבית קבועה של כ - 3%, כך שהחיסכון שלהם בהחזרי מול בנק הפועלים ששם נלקחה המשכנתא שלהם, מסתכם ב כ - 40,000 ש''ח, גם אחרי שלקחנו בחשבון את הסכום של הקנס!

 

איך מבצעים בדיקת כדאיות למיחזור משכנתא?

 

רוב יועצי המשכנתאות מציעים בדיקת כדאיות ללא תשלום וללא התחייבות. כדאי מאד להעזר ביועץ משכנתא חיצוני ולא ללכת לשאול את הבנק לגבי הכדאיות של מיחזור המשכנתא שלכם, כיוון שכמו שכבר אמרנו, הבנק רואה את טובתו האישית בלבד ולא את החיסכון הפוטנציאלי שלכם.

 

העזרות בשירותיו של יועץ משכנתא לצורך מיחזור המשכנתא שלכם, לא מעידה על חוסר היכולת האישית שלכם, להיפך! היא מעידה על כך שאתם אנשים חכמים המקבלים החלטות חכמות ומבינים כי כמו כל דבר בחיים שרוצים לעשות אותו בצורה מושלמת ואיכותית - כדאי מאד לתת לבעל מקצוע לנהל אותו עבורכם.

 

הרי את המטבח בבית שלכם לא בניתם לבד, נכון? 

סביר להניח שהזמנתם עבודה מנגר מקצועי ולא התפשרתם על הטוב ביותר. אז למה כשמדובר בחיסכון פוטנציאלי של עשרות או מאות אלפי שקלים למשפחה שלכם אתם נמנעים?

 

איפה מוצאים יועצי משכנתאות המומחים למיחזור משכנתא?

 

מציאת יועץ משכנתאות מומחה מעולם לא הייתה קלה יותר!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם הטופס כאן למטה והמערכת הטכנולוגית החכמה שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח אליכם ישירות עד 3 הצעות של יועצי משכנתא מומלצים באזור מגוריכם המתמחים במיחזור משכנתא, כך שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

חשוב שתדעו: המערכת שלנו שולחת אליכם אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם!

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו