איך בודקים כדאיות של הלוואה כנגד שיעבוד נכס?

רוצים לקבל הלוואה גדולה ולא יודעים איך לקבל אותה בתנאים משתלמים?

 

חשוב שתדעו: הלוואה גדולה ובתנאים אטרקטיביים ניתן לקחת מהבנק או מכל גוף פיננסי אחר על ידי מישכון נכס קיים.

 

מה שעוד יותר חשוב שתדעו: לא תמיד זה כדאי ולא בכל תנאי.

 

אנחנו כאן כדי להביא בפניכם את כל ההיבטים על הנושא של הלוואה כנגד נכס, איך לבדוק כדאיות של הלוואה כזו ואיך לעשות את זה בתנאים הכי משתלמים.

 

מי יכול לבדוק כדאיות של הלוואה כנגד שיעבוד נכס?

 

כמו שכבר אמרנו, לא תמיד זה ישתלם לכם. הבנקים והגופים הפיננסיים הפרטיים אוהבים ''לחלק'' הלוואות כאלה. במקרה כזה, יש להם בטוחה טובה מאד לצורך מימוש ההלוואה במידה ואתם לא עומדים בהחזרים שלה.

 

דבר נוסף שחשוב לדעת הוא, כי עצם העובדה שאתם מחזיקים בנכס בעל ערך מקנה לכם יתרת זכות על פני הגוף המלווה וכדאי לנצל זאת לטובתכם לשלם קבלת תנאי החזר נוחים.

 

רק יועץ משכנתאות פרטי מטעמכם יכול לבוא באובייקטיביות מלאה מול הבנק או הגוף המלווה ולבדוק את כדאיות ההלוואה הזו, הן מבחינת יכולת ההחזר שלכם - כדי שחלילה הבנק לא יצטרך להתמשש על הנכס וגם כדי להשיג עבורכם תנאי החזר נוחים יותר - על ידי יכולת מיקוח טובה הנובעת מעצם העבודה של היועץ שמאחוריו כמה מאות תיקים של לקוחות כמוכם שהוא השיג עבורם תוצאות מצויינות.

 

האם תמיד כדאי להעזר ביועץ משכנתאות לצורך קבלת הלוואה כנגד נכס?

 

תראו, אם מדובר בסכומים נמוכים של עד 100,000 ש''ח - אתם יכולים לעשות את זה גם לבד. אבל אם מדובר בסכום העולה על 100,000 ש''ח ואתם רוצים באמת להיות בטוחים שאתם עושים את זה נכון - מומלץ מאד ואפילו הכרחי להעזר ביועץ משכנתא פרטי.

 

היכולת של יועץ משכנתא לא מסתכמת רק בהשגת ריביות טובות ונמוכות יותר, אלא גם בבניית תמהיל ההחזרים של ההלוואה (הלוואה גדולה - היא בעצם סוג של משכנתא לכל מטרה) בצורה אופטימלית ומתאימה ליכולות הפיננסיות של משק הבית שלכם.

 

בואו ניקח דוגמה לצורך העניין את יוסי. יוסי מעוניין בהלוואה של 300,000 ש''ח לצורך שיפוצים. ליוסי יש נכס נדל''ן שתמורתו הוא יכול לקבל את ההלוואה המתבקשת. הבנק כמובן שמח מאד להעניק ליוסי את ההלוואה כנגד שיעבוד הנכס שלו ומציע ליוסי הלוואה בסכום המתבקש. מה שיוסי לא יודע, זה שהבנק לא ממש בא לטובתו. הבנק הוא גוף מסחרי המעוניין בטובתו האישית בלבד לפני טובת הלקוח שלו. לכן, אם יוסי היה פונה ליועץ משכנתאות מומחה, היועץ היה יכול קודם כל להשיג עבורו תנאי החזר טובים יותר בריביות נמוכות יותר ויותר מזה, היועץ היה בונה ליוסי תמהיל משכנתא (כן, ממש כמו שעושים במשכנתא חדשה) המתאים בדיוק לצרכים וליכולות הפיננסיות שלו בכל תקופת ההלוואה ובכך להגדיל את ההכנסה הפנויה למשק הבית שלו בתקופות חלשות יותר.

 

איפה מוצאים יועץ משכנתא לבדיקת כדאיות להלוואה כנגד נכס?

 

מרבית יועצי המשכנתאות הפרטיים לא גובים כסף על בדיקת כדאיות. לכן מומלץ לפנות אליהם קודם כל כדי לבדוק האם בכלל מתאים וכדאי לכם לעשות את הצעד הזה.

 

איך עושים את זה?

 

ובכן, מעולם זה לא היה קל יותר!

 

כל מה שעליכם לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם הטופס כאן למטה והמערכת הטכנולוגית החכמה שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח אליכם ישירות עד 3 הצעות של יועצי משכנתא מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא כנגד שעבוד נכס, כך שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

חשוב שתדעו: המערכת שלנו שולחת אליכם אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם!

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו