מתי תצטרכו ייעוץ כלכלי לעסקים ולעצמאיים

העסק שלכם בקשיים?

 

מתעניינים לגבי ייעוץ כלכלי לעסקים?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע לגבי ייעוץ פיננסי לעסקים וכיצד הוא יכול לעזור לכם לקדם את העסק שלכם ולהוציא אותו מהקושי הכלכלי אליו נקלעתם.

 

החלטתם להגשים את החלום והקמתם עסק משלכם. אין בוס שדורש הסברים, אין שעות עבודה מוגדרות ואתם שולטים בזמן שלכם – ובמידה מסוימת גם במשכורת. אלא שלצד תחושת החופש יש גם לא מעט אתגרים כלכליים. מהסדרת התשלומים מול הרשויות השונות ועד לניהול נכון של ההכנסות, ההוצאות והתקציב של העסק, העיסוק בנושאים פיננסיים יכול להתיש. מצד שני, אם תעשו את זה נכון ובליווי יועץ כלכלי לעסקים, יכול מאוד להיות שהכול ייראה אחרת.

 

 

למה העסק שלכם בקשיים?

 

יכול להיות שאתם עצמאיים שעובדים לגמרי לבד. אין לכם עובדים ואתם אפילו לא שוכרים משרד אלא מסתפקים בפינת העבודה בבית. למרות שעל הנייר אין לכם הרבה הוצאות אתם עדיין מתקשים לסגור את החודש, וזה קורה גם כשיש המון עבודה והכנסות מרשימות למדי. יש לא מעט סיבות אפשריות למצב הזה, כמובן. יכול להיות שאתם לא מנהלים תקציב כלל, ויכול להיות שיש לכם תקציב – אבל הוא כולל רק את ההוצאות על משק הבית, ולא את הוצאות העסק.

 

אלא שבפועל אתם משלמים גם על שיווק, על ציוד משרדים ואם יש לכם אנשי מקצוע שונים שמלווים אתכם (כמו יועץ מס או רואה חשבון) אתם בוודאי משלמים גם את השכר שלהם. יועץ פיננסי לעסקים יכול לעזור לכם לעשות סדר בבלגן, להבין בדיוק לאן הכסף שלכם הולך ולבנות תקציב מדויק וברור שמפריד בין העסק לבין הבית. ייעוץ כלכלי לעסקים הוא קריטי, בין אם העסק שלכם עדיין בחיתולים – ובין אם אתם שועלים ותיקים בשטח.

 

 

ייעוץ כלכלי לעסקים מתחילים

 

אם אתם עדיין בראשית הדרך, סביר להניח שאתם עדיין לומדים את השטח. אתם לומדים אילו הוצאות מוכרות לצרכי מס, אילו מקדמות תצטרכו לשלם לרשויות השונות ומה המחיר ההגיוני למוצרים ולשירותים שאתם מספקים. יועץ כלכלי לעסקים יכול לעזור לכם כבר בשלב הזה כדי למנוע את הטעויות שבעלי עסקים רבים כבר עשו. כך תוכלו לקבוע מחיר בצורה נכונה, לתכנן היטב את תזרים המזומנים שלכם ולשלוט בכל שקל שיוצא או נכנס. כשאתם מתנהלים נכון מהצעד הראשון – הסיכוי שלכם להצליח גבוה הרבה יותר.

 

 

ייעוץ פיננסי לעסקים קטנים וגדולים

 

עסקים קטנים וארגונים גדולים, כולם חייבים להתנהל באופן מחושב כדי להבטיח שליטה טובה יותר בתקציב העסק, ובתזרים המזומנים. זו הדרך היחידה להבטיח את הפעילות השוטפת של העסק כדי שתוכלו להמשיך ולהשקיע בשיווק, בפיתוח ובהתרחבות שלכם. כך תוכלו גם להיערך לקראת תקופות קשות יותר, למשל לתקופות שבהן הצפי להכנסות נמוך יותר (החגים הם דוגמה טובה) ולהכין את עצמכם היטב לצעדים שצפויים לעלות לכם הרבה מאוד, למשל כשאתם מתכננים להשקיע ברכישת ציוד חדש או בגיוס עובדים.

 

ייעוץ כלכלי לעסק במשבר

 

כל עסק עשוי לחוות תקופה קשה, בדיוק כפי שהתקציב המשפחתי שלכם מתמודד לא פעם עם אתגרים שמתעוררים בשל הוצאה גדולה ובלתי צפויה, או ירידה פתאומית בהכנסות. אלא שמבחינת עצמאיים רבים, התקופות הללו מעוררות מתח וחרדה ברמה גבוהה כל כך, שהם מתחילים לתהות האם עדיף להם לסגור את העסק ולחזור להחתים כרטיס במשרד אפרורי בין תשע לשש. יועץ כלכלי לעסקים יכול לעזור לכם לצאת מהתסבוכת, להתיישר ולחזור לצד החיובי של האפס. במקום לקחת עוד הלוואה או להרים ידיים תוכלו לייעל את הפעילות העסקית, לצמצם הוצאות ולמצוא דרכים יצירתיות לצאת מהמשבר כשאתם חזקים הרבה יותר.

 

בעידן שבו עסקים קטנים נסגרים בקצב מסחרר, ובזמן שניהול פיננסי נכון מחייב תכנון ומעקב תמידי אחר תקציב ברור – אין ספק שהליווי המקצועי הוא קריטי בתהליך הזה. יועץ כלכלי לעסקים יכול לעזור לכם לעשות את זה כמו שצריך כבר מהצעד הראשון. כדי לבחור את היועץ הנכון עבורכם אתם מוזמנים להשאיר לנו את הפרטים שלכם כדי לקבל מאיתנו עד 3 הצעות של יועצים פיננסיים לעסקים עם רלוונטיות מלאה לנותני הבקשה שלכם, כך שאתם חוסכים זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בייעוץ לכלכלת המשפחה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}