ייעוץ לכלכלת המשפחה - אימון כלכלי למשפחות

כמחצית מהישראלים מוצאים את עצמם לפחות פעם בשנה במינוס. למרות שהם עובדים קשה ומשתדלים לתכנן את הצעדים הכלכליים שלהם, החריגה מהחשבון בלתי נמנעת וגם הם יודעים איך זה מרגיש להיות בצד השלילי של האפס. אם אתם שם מפעם לפעם, ובוודאי אם אתם מבקרים בצד הזה באופן קבוע, יועץ כלכלי למשפחות יכול להיות הפתרון האידאלי עבורכם, אבל האם אתם באמת זקוקים לו ואיך בכלל סוגרים את המינוס ומנהלים את התקציב המשפחתי בצורה טובה יותר?

 

 

למה יש לכם מינוס בבנק?

 

אם אתם שייכים לפלח המכובד באוכלוסייה שנמצא בחריגה מהחשבון לעתים קרובות קצת יותר מדי, בהחלט הגיע הזמן להבין למה זה קורה, ולמה בכלל יש לכם מינוס בבנק. אז נכון, אתם מרוויחים משכורת קבועה יחסית, ואם אתם עצמאיים אתם לכל הפחות מעריכים מה השכר הממוצע שלכם. ובכל זאת המינוס לא נעלם, לפחות לא לאורך זמן. סביר להניח שהסיבה העיקרית לכך היא היעדר פיקוח מדוקדק אחר התקציב שלכם, בהנחה שתקציב כזה אכן קיים. כשאתם לא יודעים כמה אתם מבזבזים על אוכל, בילויים, מיסים או חשבונות – אתם גם לא יודעים איפה צריך לקצץ, וכמה. יועץ כלכלי יכול לעזור לכם לעשות סדר בבלגן, לבחון לעומק את הנתונים ולתכנן את הדרך שלכם החוצה, למציאות שבה הפלוס הוא לא יעד בלתי מושג.

 

מתי צריך יועץ כלכלי?

 

אם יש לכם מינוס בבנק מפעם לפעם ואתם מצליחים לסגור את הפער מהר ולהישאר לרוב בצד החיובי של האפס – המצב שלכם בהחלט לא רע. עם זאת, מי שמתמודד עם אוברדרפט באופן קבוע ומחפש דרכים לסגור את החודש, יועץ כלכלי למשפחות יכול לעזור לו לצאת מהמעגל ולשנות את המצב לחלוטין. כך, במקום לקחת הלוואה נוספת ללא תכנון מוקדם תוכלו להגדיר מה אתם באמת צריכים והאם יש דרך יעילה יותר לכסות את המינוסים וההלוואות, למשל באמצעות הלוואת משכנתא או מיחזור הלוואות. יועץ פיננסי יעזור לכם גם בהגדרת התקציב המתאים לצרכים ולהרגלים שלכם, מה שיקדם אתכם לעבר המטרה – סגירת המינוס.

 

 

יועץ פיננסי ותכנון נכון

 

בסופו של יום, מינוס בבנק הוא תוצאה של תכנון לקוי ושל היעדר תקציב מוגדר ומפוקח. אם תדמיינו לעצמכם את האופן שבו עובד ארגון גדול ומצליח, גם אתם בוודאי מבינים שגם העסק הזה נשען על תקציב מוגדר. לכל מחלקה מוקצה סכום קבוע וידוע מראש, ותפקידם של מנהלי המחלקות לחלק את העוגה בצורה טובה ומדויקת. זו בדיוק השיטה שבה גם התקציב המשפחתי שלכם אמור ויכול לפעול. עם הגדרת תקציב ברור לרכישת מזון, להוצאות על הרכב ולתשלומי שכר הדירה והוצאות המחייה – תוכלו לשלוט טוב יותר בעוגה ולחלק אותה נכון. כך תדעו מה תקציב הבילויים, מה הסכום שעומד לרשותכם לרכישת בגד חדש והאם יש לכם אפשרות לממן גם מנוי לחדר הכושר או לא.

 

 

איך בוחרים יועץ כלכלי?

 

אין ספק שהעבודה עם יועץ פיננסי תאפשר לכם לראות את התמונה המלאה, להבין איפה אתם נופלים בכל חודש מחדש – ואיך אפשר לשנות את המצב. בין אם תגדירו יחד תוכנית הבראה, תבחרו הלוואה מתאימה או תאתרו דרכים יצירתיות להגדיל הכנסות ולצמצם הוצאות, אתם זקוקים לבעל מקצוע מיומן לצידכם. כדי לבחור אותו נכון ודאו שאתם בוחרים יועץ פיננסי מומלץ עם הכשרה מתאימה, ניסיון ויכולת להציע לכם פתרונות שמתאימים לכם בצורה אובייקטיבית באמת, בלי למשוך אתכם להלוואות יקרות שיקדמו את האינטרסים העסקיים שלו בבנק כזה או אחר.

 

כדי לבחור יועץ לכלכלת המשפחה שיתאים לכם באמת אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם כאן באתר. צוות קונטקט ישמח לאתר עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר!

השוואת יועצים לכלכלת משפחה בייעוץ לכלכלת המשפחה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}