כמה עולה ייעוץ לכלכלת המשפחה?

רוצים להעזר ביועץ לכלכלת המשפחה?

 

אין לכם מושג כמה זה יעלה לכם?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

לפני הכל, חשוב שתדעו שכל שקל שתוציאו על ייעוץ לכלכלת המשפחה - יחזור אליכם בכפליים, אם תתמידו ותבצעו את תוכנית הפעולה שתבנו ביחד עם היועץ הנכון.

 

אחרי שהבנתם עד כמה הכרחי בשבילכם לקבל ייעוץ לכלכלת המשפחה, כאן תוכלו לראות את המחירים המקובלים בשוק לייעוץ לכלכלת המשפחה על פי סוגי הייעוץ השונים ונסיון היועץ.

 

ייעוץ ראשוני לכלכלת המשפחה

 

ייעוץ ראשוני, כשמו כן הוא. למעשה, בסוג ייעוץ זה יקבל היועץ את תמונת המצב הפיננסי של משק הבית שלכם וידריך אתכם בשלבים עיקריים (ללא פירוט) של כל מה שאתם צריכים לעשות כדי להתקדם הלאה לעבר המטרות שלכם.

 

עלות של ייעוץ ראשוני לכלכלת המשפחה יעלה לכם בממוצע 200 - 250 ש''ח לשעה.

 

תכנון כלכלת המשפחה

 

ייעוץ הכולל גם תכנון של כלכלת המשפחה, הוא סוג ייעוץ מפורט יותר המדריך אתכם צעד אחר צעד ובונה עבורכם תכנון כלכלי למשך תקופת זמן ארוכה, הכולל בתוכו: החזרי חובות, תכנון תקציב שנתי ועוד.

 

עלות של ייעוץ לתכנון כלכלת המשפחה נע בין 3000 - 3500 ש''ח בממוצע.

 

ליווי כלכלי שנתי למשפחה

 

זהו למעשה ליווי אישי ולא ייעוץ נטו. הליווי נעשה ברמה האישית ביותר וכולל בתוכו כמובן תכנון של תקציב המשפחה, החזרי חובות ועוד. בליווי כזה תוכלו להתייעץ על היועץ שלכם לגבי כל שאלה או התלבטות כלכלית שיש לכם וכן לגבי כדאיות של מוצרים פיננסיים שונים.

 

עלות של ליווי שנתי לכלכלת המשפחה נע בין 15,000 - 20,000 ש''ח בממוצע.

 

איך לבחור את סוג הייעוץ המתאים לכם?

 

לפני שאתם מתחילים לחפש יועץ או מאמן לכלכלת המשפחה, חשוב שתשאלו את עצמיכם מהי המטרה הסופית שלכם. אם המטרה שלכם היא רק איך לצאת מהמינוס, תוכלו להעזר רק בייעוץ מינימלי ראשוני לכלכלת המשפחה. אם המטרה שלכם היא להתאזן מבחינה כלכלית ולשמור על יציבות לאורך זמן, אולי כדאי לכם לבחור בין יועץ לתכנון כלכלת המשפחה לליווי שנתי.

 

מדוע חשוב להעזר ביועץ לכלכלת המשפחה?

 

כמו שכבר כתבנו לעיל, כסף שהולך על התייעלות כלכלית סופו לחזור אליכם בריבית דריבית. אלו לא מותרות או בזבוז, אלא השקעה לטווח הארוך שיכולה להניב לכם הצלחה כלכלית ויציאה מהחובות לצמיתות!

 

היכן ניתן למצוא יועץ לכלכלת המשפחה?

 

עם קונטקט - זה מעולם לא היה פשוט יותר!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצים מומלצים לכלכלת המשפחה, כדי שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

המערכת שלנו שולחת אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לנתוני הבקשה שלכם, אז מלאו עכשיו את הפרטים שלכם וחסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT 

 

השוואת יועצים לכלכלת משפחה בייעוץ לכלכלת המשפחה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}