כמה מרוויח יועץ משכנתאות?

 

שואלים את עצמכם כמה מרוויח יועץ משכנתאות?

 

ובכן, זה תלוי בגובה העמלה שהוא גובה שהיא נגזרת מרמת הקושי בהשגת הפתרון הפיננסי המתבקש.

 

אז כיצד יועץ משכנתא מעריך את השירות והייעוץ שהוא נותן? מהו פוטנציאל החסכון הכספי בתיק ומהי יכולתו להפעיל קשרים במערכת הבנקאית והחוץ בנקאית יחד עם כושרו בניהול מו"מ מול הבנקים השונים? כל זאת ועוד בכתבה שלפניכם.

 

תחום ייעוץ המשכנתא התפתח מאד בשנים האחרונות, עקב הביקוש הרב למשכנתאות, לצד ההתנהלות של הבנקים מול הלקוחות. יותר ויותר מסלולים חדשים נפתחו בפני מקבלי המשכנתאות ויותר ויותר נדרשה יד מקצועית שתטפל בזוגות, במשפחות וביחידים שלוקחים משכנתא בימינו.

 

משכנתא תמיד היתה ההלוואה הגדולה ביותר שאנשים לקחו ולאורך תקופה ארוכה של שנים, אבל היום זה חשוב יותר מתמיד, מאחר ומדובר בסכומים גדולים מאד. כל עשירית האחוז בריביות המשכנתא חשובה כי משמעותה עשרות אלפי שקלים  של חסכון או של בזבוז.

 

כמה עולה יועץ משכנתא?

 

 • המחיר שאתם משלמים ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה הינו קטן ביחס לחסכון הכספי שיועץ המשכנתא יכול לחסוך לכם. ישנן מספר אפשרויות לקבלת ייעוץ משכנתא מיועץ משכנתא פרטי ולכל אפשרות העלות שלה כפי שנפרט להלן:

 

 • בדרך כלל עמלת הייעוץ נעה בין 5,000 ל 10,000 שקל + מע"מ כחוק, עבור טיפול מלא מהבחינה הפיננסית של המשכנתא. כלומר, בדיקת היכולת הכלכלית שלכם העכשווית ובראייה עתידית, בניית התמהיל הנכון והטוב ביותר עבורכם, בדיקת טופסי החתימה על ההלוואה, ניהול המשא ומתן מול המערכת הבנקאית, ליווי כללי שלכם בשנים שלאחר מכן.

 

 • במקרים מסויימים עמלת יועץ המשכנתא יכולה להגיע גם  ליותר מ 10 אלף שח ואף לעשרים ויותר, תלוי בקושי בהשגת המשכנתא הנוסע ממספר גורמים הקשורים לדירוג הפיננסי שלכם מול המערכת הבנקאית. המחירים הינם בתוספת מע"מ כחוק

 

 • ישנה אפשרות לקחת ייעוץ משכנתא חלקי שיכלול בניית תמהיל משכנתא, המלצה על הריביות הכדאיות בכל מסלול והמלצות על דרך ניהול המשא ומתן מול המערכת הבנקאית. על ייעוץ חלקי תשלמו עמלה ליועץ משכנתא בין 3,000 – 5,000 ₪ פלוס מע"מ כחוק.

 

 • יש אפשרות לקבל פגישת ייעוץ חד פעמית כללית לפי שעה, אשר מחירה נע בין 400 ל 600 שח לשעה פלוס מע"מ כחוק.

 

 • אצל מספר יועצי משכנתא יש אפשרות לשיחת ייעוץ טלפונית חינם על מנת לתת תשובות לשאלות כלליות כדי לעזור לכם לעשות סדר בתהליך לקיחת המשכנתא.

 

ממה נובעים ההבדלים בעלויות יועצי משכנתאות?

 

 • השכלה אקדמית פיננסית - תואר ראשון או שני בכלכלה או ראיית חשבון.

 

 • ניסיון מעשי עשיר בתחום הפיננסים.

 

 • ניסיון מוכח בתחום המשכנתא של מספר שנים.

 

 • ניסיון מעשי רב בתחום המשא ומתן מול המערכת הבנקאית והקשרים במערכת הבנקאית.

 

 • יכולת לנתח נתונים כלכליים כדי ליצור את התמהיל הנכון עבור המשכנתא שלכם.

 

 • כישורי מערכות יחסים, אינטליגנציה רגשית, נעימות וחביבות לצד אסרטיביות.

 

 • המלצות חמות מלקוחות עבר על החסכון במשכנתא שנחסך להם.  

 

דרך נוספת לחישוב עלויות יועץ משכנתא מקצועי הינה באחוזים הנעים בין 5% ל 1.5% מגובה המשכנתא. תלוי בגובה המשכנתא ובמורכבות שבה. ככל שגובה המשכנתא הנדרשת גבוהה יותר אחוז העמלה יורד ולהיפך. עמלה על משכנתא מ 2 מיליון שח ומעלה תהיה בגובה של 0.5% מגובה המשכנתא (כ 10 אלף שח לפני מע"מ). משכנתאות גדולות הינן מורכבות יותר מבחינת המשא ומתן מול הבנק ולכן העמלות עליהן גבוהות יותר.

 

יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה ישאף לחיסכון מקסימלי במשכנתא עבורכם. הוא יבחר את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם בעיניים מקצועיות ובאובייקטיביות ללא אינטרסים בנקאיים כלל, להבדיל מיועץ משכנתאות בנקאי.


יועץ משכנתא פרטי מקצועי ומנוסה הינו בדרך כלל בעל תואר ראשון או שני בכלכלה ופיננסים בעל ניסיון עשיר בהרכבת התמהילים הנכונים עבור כל משפחה ומשפחה על פי ניתוח הנתונים הכלכליים של כל משפחה, הוא נעים הליכות, אבל אסרטיבי ויש לו ניסיון עשיר במשא ומתן מול הבנקים.

 

לאחר שראיתם מהן העלויות לשירות ולייעוץ של יועצי משכנתא, תוכלו להחליט לבד אם אתם מעוניינים לקבל את השירות והייעוץ. מומלץ מאד לקחת יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה כדי שתוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים אם לא מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם לאורך השנים.

 

ללקיחת יועץ משכנתא מנוסה ומקצועי יש יתרונות רבים, הוא יאמר לכם בדיוק כמה משכנתא אתם מסוגלים לקחת לפי מצבכם הכלכלי, יחד אתכם, הוא יתכנן את תמהיל המשכנתא הטוב ביותר עבורכם עם הריביות הטובות ביותר במסלולים הטובים ביותר עבורכם, יקבע יחד אתכם את תחנות היציאה והעוגנים כדי שלא תצטרכו לשלם קנסות מיותרים במידה ותרצו למחזר את המשכנתא שלכם בעתיד או להחזירה לגמרי לפני הזמן הנקוב בחוזה המשכנתא.


בנוסף, הוא יטפל בכל הטפסים והבירוקרטיה ויחסוך לכם הרבה זמן וכאבי ראש. חשוב שתבדקו היטב את היועץ שאתו תרצו לעבוד , את הניסיון שיש לו, כמה זמן הוא עוסק בתחום מה הרקע האקדמי שלו, מה הרקע המקצועי שלו, מהם הקשרים שיש לו מול המערכת הבנקאית וכמה לקוחות עבר יש לו שממליצים על השירות והייעוץ שלו.


יותר ויותר זוגות, משפחות ויחידים פונים היום ליועצי משכנתא פרטיים כדי לקבל את השירות והייעוץ שהם נותנים למרות תשלום העמלה שנדרש מהם, מתוך הבנה שהבנק לא באמת שם את טובתם מול עיניו ולכן התמהילים שהם מקבלים פחות אטרקטיבייים ממה שיכלו להשיג עם יועץ משכנתא פרטי.


בכל מקרה של לקיחת משכנתא או מיחזור משכנתא קיימת, פנו ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה, זוהי ההוצאה היחידה בתהליך רכישת הדירה שלכם שמחזירה את עצמה בכפל כפליים!


מלאו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו מהמערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא מומלצים באזור מגוריכם, לחסכון כספי מקסימלי במשכנתא שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו