איך לסגור חובות ולכסות את ההלוואות

לאורך השנים בוודאי צברתם לעצמכם כמה חובות קטנים והלוואות קצת יותר גדולות. בין אם קיבלתם הלוואה למימון לימודים אקדמיים או משכנתא לרכישת דירה חדשה, אתם משלמים מדי חודש אלפי שקלים לכיסוי ההלוואות השונות. ההחזר הגבוה פוגע בתזרים המזומנים שלכם ויכול מאוד להיות שהוא רק עוזר למינוס להמשיך לתפוח. אז איך אפשר לכסות הלוואות שרק הולכות ונערמות והאם הפתרון היחיד שלכם הוא הלוואה נוספת שתצטרף לחברותיה?

 

 

תכנון נכון של תקציב משפחתי

 

האפשרות הראשונה אולי ארוכה יותר מהאפשרויות שנציע בהמשך, אבל ניהול תקציב משפחתי הוא בהחלט צעד נכון בכיוון הנכון. כדי לבנות תקציב שתפור בדיוק למידות שלכם – כלומר להכנסות ולהוצאות שלכם – תוכלו להיעזר בשירותיו של יועץ כלכלי. יחד תנתחו כל הוצאה קבועה ומשתנה, תגדירו את הצרכים שלכם ואת הסעיפים החיוניים בתקציב, ותקבעו תכנית עבודה מסודרת שמטרתה לעזור לכם לסגור את המינוס. כיסוי הלוואות הוא חלק בלתי נפרד מהתקציב הזה, ואם תעבדו לפי הכללים תוכלו להגיע אל היעד הזה בלוח הזמנים שתגדירו מראש.

 

 

מיחזור הלוואה

 

בנוסף לצורך בכיסוי הלוואות אתם זקוקים לסכום נוסף שיעזור לסגור את המינוס, ואולי יש לכם הלוואה אחת קטנה שפשוט לא נגמרת. כך או כך, מיחזור הלוואה יכול להיות פתרון אידאלי. כך תוכלו לקבל הלוואה על הסכום המצטבר של שתי הלוואות קיימות, לכסות את שתיהן ולצמצם את גובה ההחזר החודשי. בתהליך הזה תוכלו לשפר את גם הריבית שאתם משלמים על ההלוואה או לשנות את המסלול, וזה פתרון גם אם יש לכם הלוואה חוץ בנקאית שאתם משתוקקים לכסות.

 

 

מיחזור משכנתא

 

אחת ההלוואות הגדולות והחשובות ביותר שאנחנו לוקחים לאורך הדרך היא הלוואת משכנתא, ולרוב ההלוואה הזו מלווה אותנו במשך 20 ואף 30 שנה. בזמן הזה המשפחה מתרחבת, הצרכים משתנים ובהתאם אנחנו עשויים להזדקק לשינויים בתנאי ההלוואה. יועץ פיננסי לכלכלת המשפחה בוודאי יציע לכם לבצע מיחזור משכנתא, ולהתאים אותה לצרכים שלכם היום. במילים אחרות, זו ההזדמנות שלכם לקחת משכנתא חדשה, להגדיר את הסכום הדרוש לכם ואף לשנות את תקופת ההלוואה. 

 

עם זאת חשוב להדגיש כי מיחזור משכנתא הוא מהלך שמחייב תכנון מדויק ובחינה נכונה של החלופות שלכם. בהנחה שהתייעצתם עם יועץ משכנתאות טרם קבלת המשכנתא הנוכחית שלכם, גם לצורך מיחזור משכנתא מומלץ להיעזר בגורם מקצועי שיסייע לכם בבניית תמהיל משכנתא עדכני ונכון. זו הדרך הטובה ביותר לסגור חובות, לכסות הלוואות ולצאת לדרך חדשה בראש שקט יותר.

 

 

איך לסגור הלוואות בצורה מוצלחת

 

כיסוי הלוואות או סגירת חובות הן שתי פעולות קריטיות שיכולות להשפיע במידה רבה על תזרים המזומנים שלכם וכמובן על חשבון הבנק. אין ספק שעם החזרים גבוהים וריביות מפלצתיות אתם מתמודדים עם הוצאות שיוצרות נטל גדול על המשפחה כולה, אבל עם ייעוץ כלכלי איכותי תוכלו לסלול לעצמכם את הדרך החוצה. יועץ פיננסי לכלכלת המשפחה יעזור לכם להשוות בין החלופות השונות, להבין בדיוק לאן אתם הולכים ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר, בין אם תבחרו באפשרות של מיחזור משכנתא או בבניית תקציב שיאפשר לכם לצמצם את המינוס ולסגור את ההלוואות בתהליך איטי יותר.

 

צוות קונטקט עומד לרשותכם וישמח לעזור לכם לאתר יועץ פיננסי לכלכלת המשפחה כדי שתקבלו ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך. אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם בטופס המופיע מטה, ואנחנו נחבר אתכם אל היועצים המובילים בתחום.
 

השוואת יועצים לכלכלת משפחה בייעוץ לכלכלת המשפחה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}