הלוואות הן פצצה מתקתקת בדרך לאסון כלכלי משפחתי

בעקבות ההוצאות הגדולות בחופש הגדול ובכלל ובעקבות הרצון שלכם כהורים לרצות את ילדיכם ולספק להם כמה שיותר הנאות בחופש הגדול, ומיד אחר כך יש את תחילת שנת הלימודים שלפניו חודש רווי בהוצאות גדולות והרבה משפחות לוקחות הלוואות. אז פעם זה בגלל החופש הגדול ופעם זה בגלל שנת הלימודים ופעם כי הגיע הזמן לחדש את הסלון ופעם זה בגלל שהגיע הזמן לחדש את חדרי הילדים ופעם זה כדי לטוס לחופשה ופעם זה בגלל החגים ולוקחים עוד הלוואה ועוד הלוואה שצריכים להחזיר כל חודש ובסוף גם צריך הלוואה כדי לסגור את המינוס.


מתגלגלים מהלוואה להלוואה


המשפחה מתגלגלת מהלוואה להלוואה ולא משנה אם זה בגלל החופש הגדול או בגלל דברים נחשקים אחרים שרוצים לקנות, או בגלל הוצאות הכרחיות פתאומיות כמו טיפול שיניים מוסך ועוד... נכנסים לחובות שקשה אחר כך לצאת מהם, נחנקים מההחזרים החודשיים ובסוף גם לא מצליחים לגמור את החודש.


התנהלות כלכלית כזו מובילה רק לאסון כלכלי משפחתי!


איך אפשר שמשפחה תתנהל עם הלוואות על הלוואות, הלוואות מהבנק, הלוואות בכרטיס האשראי או בכמה כרטיסי האשראי ואם את זה כבר מיציתם אז לוקחים עוד הלוואה חוץ בנקאית, עד מתי? עד שהבנק יסגור את הברז לחלוטין ויהיה מאוחר? עד שיגבילו את החשבון בבנק או יפתחו לכם תיקים בהוצאה לפועל? עד מתי?


אם כך אתם מתנהלים אתם בדרך לשם!


לא יכול להיות מצב שמשפחה תיקח עוד הלוואה ועוד הלוואה כדי לספק את הרצונות הגחמניים מול כל הפיתויים שמסביב. לצערנו הרב יש הרבה אנשים שלוקחים הלוואות כדי לממש לפחות חלק מהפיתויים שסביב, כי השכן קנה, האח קנה  וכו'. נכנסים לזה לאט לאט כמו צפרדע שמתבשלת במים ולא מרגישה עד שהמים רותחים ואז כבר מאוחר לה לצאת מהמים. כך זה עם ההלוואות, לוקחים הלוואה ראשונה ולא מרגישים כל כך את ההחזר, לא נורא ואז לוקחים עוד אחת ומרגישים קצת ואז לוקחים עוד אחת ועוד אחת ולפעמים כבר נהייה מאוחר מדי.


מהלכים אלו הינם שגויים ולא נכונים


שעלולים להוביל בסופו של דבר לאסון כלכלי משפחתי ובמקרים רבים גם לגירושין. במקרה כזה אתם במצב שאתם מגדילים את ההוצאה החודשית, משלמים משכנתא משלמים את ההחזר על כל הלוואות ולא מצליחים לסגור את החודש. מכניסים את עצמכם שוב פעם למינוס והמעגל הזה לא נסגר ורק הולך ומחמיר אם לא תדעו איך לעצור אותו בזמן. זה מצב שאסור לכם להגיע אליו !
מה הפתרון  ואיך יוצאים מהמצב הזה


כדי לפתור את הבעיה מהשורש הדרך הנכונה היא קודם כל לפנות במיידי ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה. לבדוק אם יש לכם אפשרות למחזר את ההלוואות שיש לכם לתוך המשכנתא כדי לקבל קצת אויר לנשימה. יועץ המשכנתא יעזור לכם בתהליך כדי שתוכלו לחסוך כמה שיותר לאורך השנים הבאות. אל תחסכו בעמלה של יועץ משכנתא זה עלול לעלות לכם ביוקר בהחזרים החודשיים ולשנים רבות.

 

כלכלת משפחה נכונה


במקביל וכדי שלא תגיעו למצב הזה שוב, מומלץ לעבור תהליך לימוד בהתנהלות כלכלת המשפחה. פנו ליועץ לכלכלת המשפחה כדי שתוכלו לבנות את התכנית לכלכלת המשפחה שלכם וכדי שלא תחזרו לעולם לקחת הלוואות מאף אחד. תקבלו כלים להתנהלות כלכלית נכונה ותיווכחו שאין צורך לקחת הלוואות, אין סיבה לקחת הלוואות למרות הפיתויים הגדולים. אם תלמדו להתנהל נכון כלכלית תוכלו להבין שבאמת אין סיבה לקחת הלוואות ולא משנה כמה אתם מרוויחים תוכלו לחסוך כדי למשש לפחות חלק מהפיתויים בעולמנו או לממש הוצאות לא צפויות.

 

חופש כלכלי ושקט נפשי


ללמוד איך להתנהל נכון כלכלית יהיה אחד הדברים הכי טובים שתעשו לעצמכם ולמשפחה שלכם. זה יקנה לכם חופש כלכלי ושקט נפשי. תוכלו גם להעביר את הידע הזה לילדיכם וללמד אותם להתנהל נכון עם כסף.


לא אשמתכם שנעניתם לכל הפיתויים שקיימים מסביב. קשה לעמוד בכל כך הרבה פיתויים, אבל האם זה שווה את המחיר הכבד שמשלמים אחר כך? תשאלו את עצמכם עוד לפני שיהיה מאוחר מדי. עוד לפני שיגיעו התראות מהבנק עוד לפני שיגיעו התראות מהוצאה לפועל. אל תגיעו למקום הזה.


היו חכמים ותסתכלו לאמת בפנים כי האמת לא תברח. קל מאד להסתבך בחובות וזה קורה מהר מאד, הרבה יותר קשה לצאת מהם וזה לוקח הרבה יותר זמן, גורם לחוסר שינה, לכאבי בטן, למפח נפש ולכתם שחור בדירוג האשראי שלכם לשנים רבות.


פנו עוד היום ליועץ לכלכלת המשפחה כדי להבריא את מצבכם הכלכלי ופנו ליועץ משכנתא במידה ויש לכם נכס כדי שיוכל לעזור לכם להגדיל את המשכנתא באופן כזה שיהיה לכם יותר אוויר כלכלי לנשימה.


מלאו את הפרטים שלכם בטופס כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מיועצים לכלכלת המשפחה תוכלו לעשות השוואת מחירים לליווי ולשירות שהם מציעים לכם ולבחור את היועץ שמתאים לכם ביותר. אם קראתם עד כאן כנראה שזה הפתרון הנכון ביותר עבורכם.


מלאו את הפרטים עכשיו !

השוואת יועצים לכלכלת משפחה בייעוץ לכלכלת המשפחה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}