מחזור משכנתא בבנק איגוד - האם יש הטבות והאם יש עמלת פירעון מוקדם

מיחזור משכנתא בבנק איגוד פירושו פירעון המשכנתא הקיימת והחלפתה במשכנתא חדשה בתנאים טובים יותר המתאימים לכם ולמצב הכלכלי שלכם עכשיו.

 

אם יש לכם משכנתא בבנק איגוד ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם, עליכם קודם כל ולפני הכל לבדוק אם מהלך כזה יהיה כדאי לכם כלכלית. תרצו לדעת אם הבנק יתן לכם הטבות כלשהן במיחזור המשכנתא בבנק איגוד. יעניין אתכם גם לדעת אם הבנק יחייב אתכם לשלם את עמלת הפירעון המוקדם כפי שהתחייבתם בחוזה המשכנתא שחתמתם.

 

יכול להיות שזו תחנת יציאה שנקבעה מראש בחוזה המשכנתא שלכם ואז לא תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם. אתם חייבים לדעת מתי בדיוק יש לכם תחנות יציאה כדי שתוכלו לתכנן מיחזור משכנתא מבלי לשלם את הקנס עד כמה שזה ניתן ואפשרי. במיחזור משכנתא בבנק איגוד ועל מנת שישתלם לכם מיחזור משכנתא בבנק איגוד כדאי לוודא שלפחות אחד מארבעת הנתונים הבאים קיים.

 

O  הריבית במשק נמוכה יותר ממה שהיתה כשחתמתם על המשכנתא שלכם.


O  מתאים לכם לשנות את אורך תקופת המשכנתא שלכם (להאריך או לקצר אותה).


O  אתם מבקשים לשנות את מסלולי המשכנתא שלכם אחד מהם או יותר כדי שישתלם לכם יותר.


O  שנוצר לכם חסכון משמעותי במשכנתא לאחר קיזוז כל ההוצאות הנלוות לתהליך מיחזור משכנתא בבנק איגוד.

 


גובה התשלום החודשי וגובה ההחזר הסופי של המשכנתא יושפעו ישירות עם מיחזור משכנתא בבנק איגוד, בין אם החלטתם להגדיל את התשלום החודשי ולקצר את תקופת המשכנתא ובין אם החלטתם להקטין את התשלום החודשי ולהאריך את תקופת המשכנתא.

 

אם המשכנתא שלכם מתנהלת כרגע בבנק איגוד חשוב שתדעו:

 

אתם למעשה בידיים של הבנק, הבנק יכול להציע לכם רק מה שמתאים לו שלא בהכרח יכול להתאים לכם. לא באינטרס של בנק איגוד שתשדרגו את המשכנתא שלכם במיחזור משכנתא בבנק איגוד, בנק איגוד יפסיד את כל הרווחים העתידיים על המשכנתא שלכם, בעיקר אם נשארו שנים רבות למשכנתא שלכם. לכן יש לכם פה ניגוד אינטרסים.

 

אם זו לא תחנת יציאה שהוגדרה בחוזה המשכנתא שלכם, הבנק יגבה מכם את עמלת פירעון מוקדם בהתאם לכתוב בחוזה המשכנתא שחתמתם עם הבנק. אתם תשלמו את הקנס במיחזור המשכנתא בבנק איגוד, בשפת הבנק מכנים זאת "עמלת היוון בגין הפרשי ריבית". בנק איגוד חייב לקבל פיצוי על ההפסדים העתידיים בגלל השינוי שבחרתם לבצע במשכנתא שלכם.

 

ברור שהבנק לא יסרב לכם מיחזור המשכנתא בבנק איגוד, אבל יועץ המשכנתא של הבנק ימליץ לכם לא למחזר את המשכנתא ויסביר  לכם שזה לא ישתלם לכם. שהסכום שאתם מתכוונים לחסוך במיחזור המשכנתא בבנק איגוד יהיה פחות או יותר זהה לסכום העלויות של מהלך כזה, ובסופו של דבר לא תחסכו כלום אם תעשו מיחזור משכנתא בבנק איגוד. יכול להיות שמה שהבנק אומר לכם הוא נכון, אבל כדאי מאד לבדוק את הנושא עם איש מקצוע.

 

מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק אתכם את כדאיות מיחזור המשכנתא בבנק איגוד. הוא יכול להרכיב  לכם תמהיל למשכנתא שלא הוצע לכם ע"י הבנק ושיאפשר לכם לחסוך הרבה יותר כסף ממה שהבנק הראה לכם.

 

כבר אמרנו קודם שבנק איגוד לא מתלהב שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם עם מיחזור משכנתא בבנק איגוד, הבשורה הטובה היא שאתם לא חייבים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק איגוד. אתם יכולים לפנות לבנקים אחרים לקבלת הצעות או לקחת יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק עבורכם את כדאיות המיחזור. תוכלו לקבל בדיקת כדאיות ללא עלות מיועץ משכנתא מקצועי.

 

כשהמשכנתא שלכם לא מתנהלת בבנק איגוד


אחרי שקבלתם הצעות ממספר בנקים למשכנתאות, אחרי שעשיתם מחקר שוק יסודי ומעמיק, החלטתם שאתם רוצים לעשות מיחזור משכנתא בבנק איגוד במקום בבנק שבו המשכנתא שלכם מתנהלת היום, תצטרכו לעשות משא ומתן עם הבנק על התנאים, תנו לבנק לחזר אחריכם.


יכול מאד להיות שבנק איגוד יפתה אתכם בהטבות שונות כשאתם מבצעים מיחזור משכנתא בבנק איגוד. יכול להיות שהוא יציע לכם להיות לקוחות של הבנק לא רק במשכנתא אלא בכל הפעילות הבנקאית שלכם תמורת הטבות נוספות. אם הבנק לא יציע לכם אל תביישו לשאול אם תוכלו לקבל הטבות כלשהן ותראו מה יקרה. בסופו של דבר הבנק רוצה אתכם כלקוחות שלו במיוחד אם דירוג האשראי שלכם טוב.

 

עם מיחזור משכנתא בבנק איגוד ובגלל שמדובר בהרבה כסף ולאורך הרבה שנים, עשו לעצמכם טובה ענקית, קחו יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיטפל בבקשה שלכם גם כדי שתוכלו לדעת אם בכלל כדאי לכם למחזר את המשכנתא עם בנק איגוד וגם כדי שתוכלו באמת לחסוך הרבה כסף להמשך התקופה.

 

יועץ משכנתא יכול להרכיב לכם תמהיל משכנתא עם מסלולים שהבנק לא הציע לכם בכלל וגם בתוך המסלולים הידועים הוא יכול לשנות פרמטרים מסויימים שיכולים לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ואף יותר, במידה ומיחזור משכנתא בבנק איגוד הוא הדבר הנכון ביותר עבורכם.  

 

מלאו את הפרטים שלכם בטופס כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים על מנת שתוכלו לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם במשכנתא ותוכלו לחסוך הרבה מאד כסף עם מיחזור משכנתא בבנק איגוד או בכל בנק אחר.


מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

 

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:
מחזור משכנתא בבנק פועלים
מחזור משכנתא בבנק דיסקונט
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק לאומי
מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל
מחזור משכנתא בבנק ירושלים
מחזור משכנתא בבנק אוצר החייל

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו