מחזור משכנתא בבנק דיסקונט - האם יש הטבות והאם יש עמלת פירעון מוקדם

מיחזור משכנתא בבנק דיסקונט משמעותו לקחת משכנתא חדשה במקום המשכנתא בתנאים טובים יותר. אם יש לכם משכנתא בבנק דיסקונט ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק דיסקונט האם זה כדאי? האם הבנק מציע לכם הטבות? האם יהיה עליכם לשלם לבנק דיסקונט עמלת פירעון מוקדם?

 

כשאתם ממחזרים משכנתא בבנק דיסקונט אתם בעצם לוקחים משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר ממה שיש לכם במשכנתא הנוכחית וסוגרים את המשכנתא הנוכחית שלכם. כדי שיהיה לכם כדאי למחזר את המשכנתא שלכם בבנק דיסקונט צריך שיתקיים אחד משלושת הפרמטרים הבאים:


:

  • ששיעורי הריבית במשק נמוכים יותר משהיו כשלקחתם את המשכנתא שלכם.

 

  • שאתם רוצים לשנות את תקופת המשכנתא לקצר או להאריך אותה.  

 


בשורה תחתונה, מיחזור המשכנתא בבנק דיסקונט מתאפיין בהקטנת או הגדלת התשלום החודשי בהחזר המשכנתא, דבר שישפיע ישירות על הקטנת או הגדלת ההחזר הכולל של המשכנתא.

 

אם המשכנתא שלכם כבר מתנהלת בבנק דיסקונט

 

אתם נחשבים כשבויים של הבנק, הבנק לא כל כך מעוניין שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם במיחזור משכנתא בבנק דיסקונט מאחר והבנק עלול להפסיד כספים כתוצאה ממהלך זה שלכם, בגלל הפרשי הריבית שנוצרו וגם מכל הריביות העתידיות עד לסוף תקופת המשכנתא.

 

זאת למרות שהבנק יגבה מכם עמלת פירעון מוקדם על פי ההסכם שנחתם ביניכם כשלקחתם את המשכנתא. כלומר, אם זו לא תחנת יציאה שלכם המוגדרת על פי הסכם המשכנתא, תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם במיחזור המשכנתא בבנק דיסקונט.

 

בנק דיסקונט לא יסרב לכם למיחזור המשכנתא בבנק דיסקונט, אך ימליץ לכם לא למחזר את המשכנתא והסיבה תהיה בדרך כלל בגלל שזה לא ישתלם לכם, מאחר והקנס של עמלת הפירעון המוקדם יתקזז עם החסכון שרציתם לחסוך בתשלומי המשכנתא.

 

אל תקבלו את הסיבה הזו כמוחלטת. פנו ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה ותבדקו אתו את נכונות הדבר. כפי שכבר אמרנו לבנק אין אינטרס אמיתי שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם במיחזור המשכנתא בבנק דיסקונט.

 

אם המשכנתא שלכם לא מתנהלת בבנק דיסקונט

 

החלטתם שאתם רוצים לבצע את מיחזור המשכנתא שלכם בבנק דיסקונט במקום בבנק שלכם וזאת לאחר שבדקתם היטב שמיחזור המשכנתא בבנק דיסקונט הוא המשתלם ביותר עבורכם, יכול להיות שתקבלו הטבות כלשהן במיחזור המשכנתא בבנק דיסקונט, כדי שתהיו לקוחות של הבנק. אולי הבנק יציע לכם לנהל את כל הפעילות הבנקאית שלכם אצלם ולא רק את מיחזור המשכנתא בבנק
דיסקונט.


בכל מקרה של מיחזור משכנתא בבנק דיסקונט או בכל בנק אחר מומלץ לפנות ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה, יועץ פרטי שאין לו אינטרס לבנק כזה או אחר אלא רק האינטרס שלכם לקבל את מיחזור המשכנתא הנכון ביותר עבורכם במידה ונכון עבורכם לבצע מיחזור משכנתא בבנק דיסקונט.


מלאו את הפרטים שלכם כדי לקבל עד 3 הצעות מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם ולחסוך לכם הרבה מאד כסף במיחזור המשכנתא בבנק דיסקונט או בכל בנק אחר.

 

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:


מחזור משכנתא בבנק פועלים
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק לאומי
מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל
מחזור משכנתא בבנק איגוד
מחזור משכנתא בבנק ירושלים

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו