מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי- האם יש הטבות והאם יש עמלת פירעון מוקדם

מיחזור משכנתא בבנק הבינלאומי זה אומר לקחת משכנתא חדשה בבנק הבינלאומי במקום המשכנתא שיש לכם שם היום ובתנאים טובים יותר כדי להקל על התשלום החודשי. אם יש לכם משכנתא בבנק הבינלאומי ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק הבינלאומי עליכם לבדוק אם זה כדאי לכם. בוודאי תרצו לדעת אם הבנק הבינלאומי יתן לכם הטבות כלשהן, אולי הבנק יחייב אתכם לשלם עמלת פירעון מוקדם כפי שכתוב בהסכם שחתמתם בזמנו על המשכנתא שלכם ואולי לא.

 

עם מיחזור המשכנתא שלכם בבנק הבינלאומי אתם למעשה מחליפים את המשכנתא שיש לכם עכשיו במשכנתא אחרת ובתנאים טובים יותר ממה שיש לכם היום. בשביל שזה ישתלם לכם מיחזור משכנתא בבנק הבינלאומי כדאי שתבדקו אם אחד משלושת הפרמטרים הבאים מתקיים.

 

♦  הריבית במשק נמוכה יותר משהיתה כשחתמתם על המשכנתא שלכם.


♦  אתם רוצים להאריך או לקצר את מספר השנים במשכנתא שלכם.


♦  אתם מבקשים לעשות שינוי במסלולי המשכנתא שלכם כדי להוזיל עלויות.

 

מיחזור משכנתא בבנק הבינלאומי ישפיע כמובן על גובה ההחזר החודשי של המשכנתא וגם על גובה ההחזר הסופי של המשכנתא, אשר בהתאם לבקשתכם יוקטן או יוגדל. חלק מהאנשים מעוניינים להגדיל את התשלום החודשי ולקצר את מספר השנים במשכנתא וחלק רוצים להקטין את התשלום החודשי ולהאריך את תקופת המשכנתא בידיעה שיחזירו יותר משכנתא.

 

אם המשכנתא שלכם מתנהלת היום בבנק הבינלאומי

 

אתם למעשה שבויים של הבנק, הבנק יכול לעשות אתכם מה שמתאים לו. בכנות, לא ממש מעניין את בנק הבינלאומי שאתם רוצים לשפר את תנאי המשכנתא שלכם במיחזור משכנתא בבנק לאומי, הבנק מעדיף שלא תמחזרו כי הבנק הבינלאומי עלול להפסיד הרבה כסף בגלל המיחזור הזה שלכם, הבנק יפסיד רווחים עתידיים על המשכנתא שלכם כפי שחתמתם עליה בזמנו.

 

הבנק יגבה מכם את עמלת הפירעון המוקדם כפי שמוזכר בחוזה המשכנתא שחתמתם עם הבנק כשלקחתם את המשכנתא. זאת אומרת שאם זו לא תחנת יציאה כתובה  מראש בהסכם המשכנתא שלכם, אתם תשלמו עמלת פירעון מוקדם במיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי כדי לפצות את הבנק על הפסדים עתידיים הנובעים כתוצאה מהשינוי שאתם מבצעים במשכנתא שלכם.

 

הבנק לא יסרב לכם את מיחזור המשכנתא בבנק לאומי, אבל יאמר לכם שלא כדאי לכם למחזר את המשכנתא שלכם בגלל שהסכום שאתם רוצים לחסוך במיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי מתבטל לעומת עמלת הפירעון המוקדם שתשלמו ועוד עלויות נוספות מסביב ושבסופו של דבר לא ישתלם לכם לבצע את מיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי. יכול להיות שמה שהבנק אומר נכון, אבל...

 

אל תבססו את החלטתכם על האמירה הזו. מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק אתכם את כדאיות מיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי. כבר אמרנו שלבנק הבינלאומי אין רצון שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם עם מיחזור משכנתא בבנק הבינלאומי. אתם רוצים יועץ מקצועי ואובייקטיבי שיבדוק עבורכם את כדאיות המיחזור. תוכלו לקבל בדיקת כדאיות ללא תשלום מיועץ משכנתא מקצועי.

 

אם המשכנתא שלכם לא מתנהלת בבנק הבינלאומי

 

לאחר שקבלתם מספר הצעות מכמה בנקים למשכנתאות ועשיתם סקר שוק ומצאתם שהכי נכון ומשתלם לכם לבצע את מיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי במקום בבנק שבו נמצאת עכשיו המשכנתא שלכם, יכול להיות שהבנק ינסה לפתות אתכם בהטבות כלשהן במיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי ויכול להיות שבתמורה לכך שתעבירו אליהם גם את עסקת מיחזור המשכנתא וגם את כל הפעילות הבנקאית שלכם יתן לכם הבנק עוד הקלה בריבית או משהו אחר. אל תתביישו לשאול בתום לב אם תוכלו לקבל הטבות כלשהן ותראו מה הבנק יציע לכם. תנו לבנק לחזר אחריכם ולהציע לכם הטבות.

 

במיחזור משכנתא בבנק הבינלאומי או בכל בנק אחר רצוי ומומלץ לבדוק את כדאיות מיחזור המשכנתא עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה (לא של הבנק) שהאינטרס שלכם בלבד עומד מול עיניו הוא יוכל לסייע לכם באובייקטיביות לקבל את מיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי, רק אם זה נכון ביותר עבורכם.


מלאו את הפרטים שלכם כדי לקבל עד 3 הצעות מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם ולחסוך לכם הרבה מאד כסף במיחזור המשכנתא בבנק הבינלאומי או בכל בנק אחר.

 

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:


מחזור משכנתא בבנק פועלים
מחזור משכנתא בבנק דיסקונט
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק לאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל
מחזור משכנתא בבנק איגוד
מחזור משכנתא בבנק ירושלים

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו