מחזור משכנתא בבנק הפועלים - הטבות ועמלת פרעון מוקדם

מחליפים משכנתא ישנה במשכנתא חדשה עם מיחזור משכנתא בבנק הפועלים. אם יש לכם משכנתא בבנק הפועלים ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק הפועלים האם זה כדאי לכם? האם יש לכם הטבות כלשהן? האם תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם?

 

במיחזור משכנתא מדובר בעצם בלקיחת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר וסגירת המשכנתא הנוכחית שלכם.

 

השינויים שיכולים להיות במיחזור המשכנתא בבנק הפועלים הם ב 3 פרמטרים:

 

  • שינוי שיעורי ריבית נמוכים יותר

 

  • שינוי תקופת המשכנתא

 


בדרך כלל מיחזור המשכנתא בבנק הפועלים יתאפיין בסופו של דבר בהקטנת או הגדלת ההחזר החודשי בתשלום המשכנתא ובהקטנת או הגדלת ההחזר הכללי של המשכנתא.

 

האם כדאי לכם למחזר משכנתא בבנק הפועלים ? האם תצטרכו לשלם עמלת פירעון מוקדם?

 

אם המשכנתא שלכם מתנהלת בבנק הפועלים אתם כבר שבויים של הבנק ויכול להיות שהבנק לא ימהר לבוא לקראתכם, הבנק לא יסרב לכם אבל ימליץ לכם לא מחזר את המשכנתא ויכול להיות שיאמר לכם שזה לא כדאי עבורכם כי עמלת הפירעון המוקדם במיחזור המשכנתא שלכם בבנק הפועלים תעלה על מחיר החסכון.

 

לבנק הפועלים אין אינטרס שתשפרו את התנאים של המשכנתא שלכם במיחזור המשכנתא בבנק הפועלים, כי הבנק עלול להפסיד כסף בגלל שינויי הריבית לאורך יתרת תקופת המשכנתא. למרות שתשלמו עמלת פירעון מוקדם במחזור המשכנתא בבנק הפועלים במידה וזו לא תחנת יציאה מוגדרת בהסכם המשכנתא המקורי.


אם המשכנתא הנוכחית שלכם אינה מתנהלת בבנק הפועלים ואתם הולכים לבצע את מיחזור המשכנתא שלכם בבנק הפועלים במקום בבנק האחר, יכול להיות שתקבלו אי אילו הטבות כדי לפתות אתכם להיות לקוחות של הבנק ויכול להיות שאף יציעו לכם להעביר את כל הפעילות הבנקאית שלכם אליהם ולא רק את מיחזור המשכנתא בבנק הפועלים.


בכל מקרה של מיחזור משכנתא בבנק הפועלים או בבנק אחר מומלץ לפנות ליועץ משכנתא פרטי, יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיעזור לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר כשאתם עושים מחזור המשכנתא בבנק הפועלים.


מלאו את הפרטים שלכם כדי לקבל עד 3 הצעות מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם לקבלל את התנאים הטובים ביותר עבורכם ולחסוך לכם הרבה מאד כסף במיחזור המשכנתא בבנק הפועלים.

 

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:


מחזור משכנתא בבנק דיסקונט
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק לאומי
מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל
מחזור משכנתא בבנק איגוד
מחזור משכנתא בבנק ירושלים

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו