מחזור משכנתא בבנק יהב- האם יש הטבות והאם יש עמלת פירעון מוקדם

מיחזור משכנתא בבנק יהב זה אומר שאתם לוקחים משכנתא חדשה בבנק יהב במקום המשכנתא הקיימת שם היום רק שהתנאים טובים יותר ממה שהיו, כדי אולי כדי לשלם פחות כל חודש או מכל סיבה אחרת.
אם יש לכם משכנתא בבנק יהב ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק יהב קודם כל כדאי לכם לבדוק אם זה משתלם לכם. בוודאי תרצו גם לדעת אם בנק יהב יתן לכם אי אילו הטבות, יכול להיות שיהיה עליכם לשלם עמלת פירעון מוקדם (קנס) כפי שהסכמתם בכתב בחוזה של המשכנתא שחתמתם עליו בזמנו. רק אם זו תחנת יציאה כנראה שלא תצטרכו לשלם.

 

במיחזור המשכנתא שלכם בבנק יהב אתם למעשה מחליפים את המשכנתא שלכם הקיימת במשכנתא חדשה ובתנאים טובים יותר ממה שהיה לכם עד היום. על מנת לבצע מיחזור משכנתא בבנק יהב שימו לב שאחת משלושת הסיבות הבאות מתקיימות:

 

  • הריבית במשק בזמן המיחזור נמוכה יותר ממה שהיתה כשחתמתם על המשכנתא שלכם.

 

  • אתם רוצים להאריך או לקצר את אורך חיי המשכנתא שלכם.

 

  • אתם מבקשים לשנות את מסלולי המשכנתא שלכם למסלולים מתאימים יותר למצבכם הכלכלי היום.


מיחזור משכנתא בבנק יהב ישפיע על גובה התשלום החודשי של המשכנתא וגם על גובה ההחזר הסופי של המשכנתא, אשר בהתאם לבקשתכם יהיה קטן יותר או גדול יותר. חלק מהאנשים רוצים להגדיל את התשלום החודשי כדי לקצר את מספר השנים של המשכנתא וחלק רוצים להקטין את התשלום החודשי ולהאריך את תקופת המשכנתא למרות שהם יודעים שבסוף התהליך יחזירו יותר משכנתא.


כשהמשכנתא שלכם מתנהלת בבנק יהב

 

אתם למעשה שבויים של הבנק, לא ממש מעניין את בנק יהב שאתם רוצים לשפר את תנאי המשכנתא שלכם במיחזור משכנתא בבנק יהב, הבנק לא מעוניין שתמחזרו את המשכנתא שלכם והסיבה היא שבנק יהב עלול להפסיד כסף רב בגלל המיחזור שלכם, הבנק יפסיד את הרווחים העתידיים על המשכנתא שלכם כפי שחתמתם בזמנו.

 

הבנק יגבה מכם את עמלת הפירעון המוקדם כפי שכתוב בחוזה המשכנתא שחתמתם עם הבנק כשלקחתם את המשכנתא אם זו לא תחנת יציאה הכתובה בחוזה המשכנתא שלכם, אתם תשלמו עמלת פירעון מוקדם במיחזור המשכנתא בבנק יהב. הבנק צריך לדאוג להפסדים העתידיים שלו ולכן מלכתחילה יש סעיף כזה בחוזה המשכנתא.


הבנק לא יסרב לכם במפורש את מיחזור המשכנתא בבנק יהב, אבל יאמר לכם שלא כדאי לכם למחזר את המשכנתא שלכם בגלל שהסכום שאתם רוצים לחסוך במיחזור המשכנתא בבנק יהב יתבטל ביחס לעמלת הפירעון המוקדם שתשלמו ועוד עלויות נוספות מסביב ושבסופו של דבר לא ישתלם לכם לבצע את מיחזור המשכנתא בבנק יהב. יכול להיות שמה שהבנק אומר נכון, אבל...

 

אל תקבלו את הדברים כדבר מוחלט וסופי, רצוי מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק יחד אתכם את כדאיות מיחזור המשכנתא בבנק יהב. כבר הזכרנו שלבנק יהב אין רצון שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם עם מיחזור משכנתא בבנק יהב. אתם רוצים יועץ מקצועי ואובייקטיבי שיבדוק עבורכם את כדאיות המיחזור. תוכלו לקבל בדיקת כדאיות ללא תשלום מיועץ משכנתא מקצועי.

 

המשכנתא שלכם לא מתנהלת בבנק יהב?

 

לאחר שעשיתם מחדש סקר שוק וקבלתם כמה הצעות מכמה בנקים למשכנתאות וראיתם שהכי ומשתלם לכם לבצע את מיחזור המשכנתא בבנק יהב במקום בבנק שבו מתנהלת היום המשכנתא שלכם, יכול להיות שבנק יהב ינסה לפתות אתכם בהטבות כלשהן עם מיחזור המשכנתא בבנק יהב ויכול להיות שבתמורה לכך שתעבירו אליהם גם את עסקת מיחזור המשכנתא וגם את כל הפעילות הבנקאית שלכם יתן לכם בנק יהב עוד הקלה בריבית או הטבה  אחרת. אל תהססו לשאול אם תוכלו לקבל הטבות כלשהן ותראו מה יציעו לכם בבנק. תנו לבנק לחזר אחריכם ולהציע לכם הטבות. הבנק הוא עסק לכל דבר ורוצה לקוחות חדשים ומרוצים.

 

במיחזור משכנתא בבנק יהב או בכל בנק אחר כדאי ומומלץ לפנות ליועץ מקצועי ומנוסה כדי לבדוק את כדאיות מיחזור המשכנתא. יועץ פרטי שכל מה שמעניין אותו הוא שאתם תקבלו את מיחזור המשכנתא בבנק יהב, רק אם זה הצעד נכון ביותר עבורכם.


מלאו את הפרטים שלכם כדי לקבל עד 3 הצעות מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם ולחסוך לכם הרבה מאד כסף במיחזור המשכנתא בבנק יהב או בכל בנק אחר.

 

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:


מחזור משכנתא בבנק פועלים
מחזור משכנתא בבנק דיסקונט
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק לאומי
מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל
מחזור משכנתא בבנק איגוד
מחזור משכנתא בבנק ירושלים

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו