מחזור משכנתא בבנק ירושלים - האם יש הטבות והאם יש עמלת פירעון מוקדם

 

מיחזור משכנתא בבנק ירושלים משמעו פירעון המשכנתא הקיימת ולקיחת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר אשר מתאימים יותר למצב הכלכלי שלכם עכשיו.

 

במידה ויש לכם משכנתא בבנק ירושלים ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם, עליכם קודם כל ולפני הכל לבדוק אם מהלך כזה יהיה כדאי לכם כלכלית. תרצו לדעת אם הבנק יתן לכם הטבות במיחזור משכנתא בבנק ירושלים. תרצו לדעת אם הבנק יחייב אתכם לשלם את עמלת הפירעון המוקדם כמו שהתחייבתם בחוזה המשכנתא.

 

יכול להיות שאתם נמצאים בתחנת יציאה כפי שנקבעה בחוזה המשכנתא שלכם ולא תצטרכו לשלם את עמלת הפירעון המוקדם. אתם חייבים לרשום לעצמכם מתי בדיוק יש לכם תחנות יציאה כדי שתוכלו לתכנן מיחזור משכנתא נכון מבלי לשלם את הקנס (עד כמה שזה אפשרי).

 

במיחזור משכנתא בבנק ירושלים ועל מנת שהמיחזור ישתלם לכם כדאי לוודא שאחד ממארבעת הנתונים הבאים קיים:

 

>  הריבית במשק נמוכה ממה שהיתה כשחתמתם על חוזה המשכנתא שלכם.


>  אתם מעוניינים לשנות את אורך חיי המשכנתא שלכם (להאריך או לקצר אותה).


>  אתם רוצים לשנות את מסלולי המשכנתא שלכם, כדי שההחזר ישתלם לכם יותר.


>  שיש חסכון משמעותי במשכנתא לאחר ששילמתם את כל ההוצאות הנלוות לתהליך מיחזור משכנתא בבנק ירושלים.

 

גובה ההחזר החודשי וגובה ההחזר הכללי של המשכנתא ישתנו עם מיחזור משכנתא בבנק ירושלים, בין אם בחרתם להגדיל את התשלום החודשי ולקצר את שנות המשכנתא ובין אם בחרתם להקטין את התשלום החודשי ולהאריך את שנות המשכנתא.

 

אם המשכנתא שלכם מתנהלת כרגע בבנק ירושלים חשוב שתדעו:

 

אתם למעשה שבויים בידי הבנק, הבנק יציע לכם רק מה שמתאים לו שלא בהכרח יכול להתאים לכם ואתם לא תדעו שזה כך. לא מעניין את בנק ירושלים שאתם רוצים לשדרג  את המשכנתא שלכם ע"י מיחזור משכנתא בבנק ירושלים, כי בנק ירושלים יפסיד את כל הרווחים העתידיים על בריביות של המשכנתא שלכם, בעיקר אם נשארו שנים רבות למשכנתא שלכם. לכן יש פה ניגוד אינטרסים.

 

אם זו תחנת יציאה כפי שהוגדרה בחוזה המשכנתא שלכם, הבנק לא יגבה מכם עמלת פירעון מוקדם בהתאם לכתוב בחוזה המשכנתא שחתמתם עם הבנק. אתם לא תשלמו את הקנס במיחזור המשכנתא בבנק ירושלים (בשפת הבנק מכנים זאת "עמלת היוון בגין הפרשי ריבית"). רק במידה וזו לא תחנת יציאה שלכם, בנק ירושלים יגבה מכם את עמלת הפירעון המוקדם כי הבנק חייב לקבל פיצוי על הפסדים עתידיים שיהיו לו בגין שינוי התנאים והריביות במשכנתא שלכם (כל עוד יש הפרש בריביות לטובת המשכנתא החדשה לעומת זו הישנה).

 

יועץ המשכנתא בבנק לא יסרב למיחזור המשכנתא בבנק ירושלים, אבל הוא יאמר לכם שלא כדאי לכם למחזר את המשכנתא בגלל שהסכום שאתם רוצים לחסוך במיחזור המשכנתא בבנק ירושלים יהיה קרוב מאד לסך כל העלויות של מהלך כזה שבסופו של דבר לא תחסכו כלום אם תבצעו מיחזור משכנתא בבנק ירושלים. יכול להיות שמה שאמר לכם יועץ המשכנתא בבנק הוא נכון, אבל מה שהוא אמר נשען על תמהיל המשכנתא שהבנק הציע לכם ואולי בתמהיל אחר זה כן יהיה כדאי. לכן מאד מומלץ לבדוק את הנושא לעומק עם איש מקצוע.

 

קחו יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק אתכם את כדאיות מיחזור המשכנתא בבנק ירושלים. הוא יכול לבחור  לכם תמהיל למשכנתא אחר (יש למעלה מ 25 מסלולים שונים שמהם ניתן להרכיב משכנתא), שלא הוצע לכם ע"י הבנק שאתו תוכלו לחסוך הרבה יותר כסף מהתמהיל שהבנק הראה לכם.

 

הבשורה הטובה היא שאתם לא חייבים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק ירושלים למרות ששם מתנהלת היום המשכנתא שלכם. אתם יכולים לפנות לבנקים אחרים לקבלת הצעות או לקחת יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק עבורכם את כדאיות המיחזור. תוכלו לקבל בדיקת כדאיות ללא עלות מיועץ משכנתא מקצועי.

 

במידה והמשכנתא שלכם לא מתנהלת בבנק ירושלים כדאי שתדעו:

 

אם החלטתם לקחת משכנתא מבנק אחר מכל סיבה שהיא ורק אחרי שקבלתם כמה הצעות ממספר בנקים למשכנתאות, בהנחה שעשיתם חקר שוק יסודי ומעמיק, הגעתם למסקנה שאתם מוכנים לבצע מיחזור משכנתא בבנק ירושלים במקום בבנק שלכם, יהיה עליכם לעשות משא ומתן עם הבנק על התנאים, על הריביות ועל כל העמלות שתצטרכו לשלם. עם זאת תנו לבנק לחזר אחריכם.


אולי בנק ירושלים ינסה לפתות אתכם בהטבות שונות כשאתם מבצעים מיחזור משכנתא בבנק ירושלים.אולי הבנק יציע לכם להיות לקוחות של הבנק לא רק במשכנתא אלא בכל ההתנהלות הבנקאית שלכם תמורת הטבות נוספות. אבל אם הבנק לא יציע לכם, אל תביישו לשאול אם תוכלו לקבל הטבות כלשהן ותראו מה יציעו לכם. בסופו של דבר בנק ירושלים ירצה אתכם כלקוחות שלו בעיקר אם דירוג האשראי שלכם טוב.

 

בגלל שמדובר בהרבה כסף ולאורך הרבה שנים, עשו לעצמכם טובה ענקית, קחו יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיטפל בבקשה שלכם עם מיחזור משכנתא בבנק ירושלים,  גם כדי לוודא אם כדאי לכם למחזר את המשכנתא עם בנק ירושלים וגם כדי לחסוך הרבה כסף להמשך חיי המשכנתא.

 

יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה יוכל לשלב מסלולים ולהרכיב עבורכם תמהיל משכנתא שהבנק לא הציע לכם בכלל, בתוך המסלולים הידועים הוא יכול לשנות נתונים מסויימים שיכולים לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים ואף יותר.


מלאו את הפרטים שלכם בטופס שבאתר ותוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים לשירות ולייעוץ שתוכלו לקבל כדי שתוכלו להשיג את התנאים הטובים ביותר עבורכם במשכנתא ותוכלו לחסוך הרבה מאד כסף עם מיחזור משכנתא בבנק ירושלים או בכל בנק אחר, במידה ומיחזור משכנתא בבנק ירושלים הוא הדבר הנכון ביותר עבורכם.  

.

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:
מחזור משכנתא בבנק פועלים
מחזור משכנתא בבנק דיסקונט
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק לאומי
מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל
מחזור משכנתא בבנק איגוד
מחזור משכנתא בבנק אוצר החייל

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו