מחזור משכנתא בבנק לאומי - האם יש הטבות והאם יש עמלת פירעון מוקדם

משמעות מיחזור משכנתא בבנק לאומי זה לקחת משכנתא חדשה בבנק לאומי במקום המשכנתא שיש לכם היום ובתנאים טובים יותר כדי להקלל עליכם את התשלום החודשי או להקטין את ההחזר הכולל.


אם יש לכם משכנתא בבנק לאומי ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק לאומי רצוי שתיבדקו אם זה כדאי לכם. תרצו לדעת אם הבנק יתן לכם הטבות כלשהן, אולי תצטרכו לשלם לבנק לאומי עמלת פירעון מוקדם על פי ההסכם שחתמתם בזמנו על המשכנתא שלכם?

 

כשאתם ממחזרים את המשכנתא שלכם בבנק לאומי אתם למעשה מחליפים את המשכנתא שיש לכם היום במשכנתא חדשה ובתנאים טובים יותר וסוגרים כמובן את המשכנתא שיש לכם היום. על מנת שישתלם לכם מהלך של מיחזור המשכנתא שלכם בבנק לאומי תבדקו שאחד משלושת הפרמטרים הבאים מתקיים.

 

♦ שיעורי הריבית במשק נמוכים יותר משהיו כשחתמתם על המשכנתא שלכם.


♦ שאתם מבקשים להאריך או לקצר מספר השנים במשכנתא שלכם.


♦ שאתם רוצים לעשות שינוי במסלולי המשכנתא שלכם.

 

מיחזור המשכנתא בבנק לאומי יתבטא בגובה ההחזר החודשי של המשכנתא ובגובה ההחזר הכולל של המשכנתא, יוקטן או יוגדל בהתאם לבקשתכם. יש אנשים שמעוניינים להגדיל את התשלום החודשי ולקצר את מספר השנים במשכנתא ויש כאלו שרוצים בדיוק ההיפך.


אם המשכנתא שלכם מתנהלת היום בבנק לאומי


אתם שבויים של הבנק, נודה על האמת, לא ממש מעניין את בנק לאומי שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם עם מיחזור משכנתא בבנק לאומי, הבנק מעדיף שלא תעשו זאת כי הבנק עלול להפסיד הרבה כסף בגלל המהלך הזה שלכם, הבנק יפסיד את כל הפרשי הריביות העתידיות עד לסוף תקופת המשכנתא שחתמתם עליה בזמנו.

 

הבנק אמנם יגבה מכם עמלת פירעון מוקדם על פי ההסכם שחתמתם כשלקחתם את המשכנתא. כלומר, אם זו לא תחנת יציאה מוגדרת מראש בהסכם המשכנתא, אתם תשלמו עמלת פירעון מוקדם במיחזור המשכנתא בבנק לאומי וזה כדי לפצות את הבנק על הפסדים עתידיים הנובעים כתוצאה מהשינוי.

 

הבנק לא יסרב לכם את מיחזור המשכנתא בבנק לאומי, אך ימליץ לכם לא למחזר את המשכנתא שלכם בטענה שהסכום שאתם מבקשים לחסוך במיחזור המשכנתא בבנק לאומי לעומת עמלת הפירעון המוקדם שתשלמו ועוד עלויות שתשלמו מסביב בסופו של דבר לא יהיה לכם כדאי לבצע את המהלך הזה. יכול להיות שזו האמת אבל...

 

אל תקבלו את האמירה הזו כדבר סופי. מומלץ לפנות ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק אתכם את כדאיות מיחזור המשכנתא בבנק לאומי. הרי אמרנו שלבנק לאומי אין באמת אינטרס שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם עם מיחזור המשכנתא בבנק לאומי. אתם רוצים מישהו מקצועי ואובייקטיבי שיבדוק עבורכם כדאיות.

 

אם המשכנתא שלכם לא מתנהלת בבנק לאומי

 

לאחר שעשיתם סקר שוק ובדקתם היטב את כל ההצעות מהבנקים השונים ומצאתם שהכי משתלם לכם ואתם רוצים לבצע את מיחזור המשכנתא בבנק לאומי במקום בבנק שבו מתנהלת המשכנתא שלכם היום, אולי תוכלו לקבל הטבות כלשהן במיחזור המשכנתא בבנק לאומי בתמורה לכך שתעבירו אליהם גם את עסקת מיחזור המשכנתא וגם את כל הפעילות הבנקאית שלכם.תנו לבנק לחזר אחריכם ולהציע לכם הטבות או שתשאלו בתום לב אם תוכלו לקבל הטבות ותראו מה הבנק יציע לכם.  

 

במקרה של מיחזור משכנתא בבנק לאומי או בכל בנק אחר מומלץ לבדוק את כדאיות מיחזור המשכנתא עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה, יועץ פרטי שהאינטרס שלכם בלבד עומד מול עיניו הוא יעזור לכם באובייקטיביות לקבל את מיחזור המשכנתא בבנק לאומי רק אם זה הדבר הנכון ביותר עבורכם.


מלאו את הפרטים שלכם כדי לקבל עד 3 הצעות מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם ולחסוך לכם הרבה מאד כסף במיחזור המשכנתא בבנק לאומי או בכל בנק אחר.

 

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:


מחזור משכנתא בבנק פועלים
מחזור משכנתא בבנק דיסקונט
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל
מחזור משכנתא בבנק איגוד
מחזור משכנתא בבנק ירושלים

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו