מחזור משכנתא בבנק מרכנתיל- האם יש הטבות והאם יש עמלת פירעון מוקדם

מיחזור משכנתא בבנק מרכנתיל פירושו פירעון המשכנתא הקיימת והחלפתה במשכנתא חדשה בתנאים טובים יותר המתאימים לכם ולמצב הכלכלי שלכם עכשיו.


אם יש לכם משכנתא בבנק מרכנתיל ואתם רוצים למחזר את המשכנתא שלכם, עליכם קודם כל לבדוק אם זה כדאי לכם. בוודאי תרצו גם לדעת אם הבנק יתן לכם הטבות כלשהן עם מיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל. תרצו גם לדעת אם הבנק יחייב אתכם לשלם עמלת הפירעון המוקדם כפי שכתוב בהסכם שחתמתם בזמנו על המשכנתא שלכם או שזו תחנת יציאה שנקבעה מראש בחוזה המשכנתא שלכם ואז אינכם צריכים לשלם  אתעמת הפירעון המוקדם. לכן צריך להיות כל הזמן עם היד על הדופק לדעת מתי בדיוק יש לכם תחנות יציאה כדי שתוכלו לתכנן מיחזור מבלי לשלם את הקנס.

 

במיחזור משכנתא בבנק מרכנתיל אתם למעשה מחליפים את המשכנתא שיש לכם עכשיו במשכנתא אחרת ובתנאים טובים יותר ממה שיש לכם היום. על מנת שישתלם לכם מיחזור משכנתא בבנק מרכנתיל כדאי שתבדקו שאחד משלושת הנתונים הבאים מתקיים.

 

  • שהריבית במשק נמוכה יותר ממה שהיתה כשחתמתם על המשכנתא שלכם.

 

  • שאתם רוצים לשנות את אורך חיי המשכנתא שלכם (להאריך או לקצר את התקופה).

 

  • שאתם רוצים לשנות את מסלולי המשכנתא שלכם אחד מהם או יותר.

 

  • שאחרי קיזוז כל הוצאות מיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל יש עדיין חסכון משמעותי בכסף עד לסיום המשכנתא.  

 

מיחזור משכנתא בבנק מרכנתיל ישפיע ישירות על גובה התשלום החודשי של החזר המשכנתא וישפיע ישירות גם על גובה ההחזר הכללי של המשכנתא, בהתאם לבקשתכם. ישנם אנשים שמעוניינים להגדיל את התשלום החודשי כדי לקצר את תקופת המשכנתא ויש כאלו רוצים להקטין את התשלום החודשי כי קשה להם ולהאריך את תקופת המשכנתא מתוך ידיעה ברורה שבתחשיב הסופי חזירו יותר כסף.

 

כשהמשכנתא שלכם מתנהלת כרגע בבנק מרכנתיל

 

אתם למעשה סוג של "שבויים" של הבנק, הבנק יכול להציע לכם רק מה שמתאים לו ולא בהכרח מתאים לכם. לא ממש מעניין את בנק מרכנתיל שאתם רוצים לשדרג את המשכנתא שלכם במיחזור משכנתא בבנק מרכנתיל, הבנק מעדיף שלא תמחזרו את המשכנתא שלכם. בנק מרכנתיל יפסיד הרבה כסף כתוצאה ממיחזור המשכנתא שלכם, הוא יפסיד את כל הרווחים העתידיים על המשכנתא שלכם, בעיקר אם נשארו עוד הרבה שנים למשכנתא. יש לכם פה אינטרסים מנוגדים.

 

במידה וזו לא תחנת יציאה כפי שכתוב בחוזה המשכנתא שלכם, הבנק יגבה מכם את עמלת פירעון מוקדם כפי שמופיע בחוזה המשכנתא שחתמתם עם הבנק כשלקחתם את המשכנתא. זאת אומרת שאתם תשלמו את הקנס במיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל בשפת המקצוע זה נקרא עמלת היוון בגין הפרשי ריבית.  בנק מרכנתיל חייב לקבל פיצוי על ההפסדים העתידיים שנובעים מהשינוי שבחרתם לבצע במשכנתא שלכם.

 

הבנק לא יסרב לכם את מיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל, אבל ימליץ לכם לא למחזר את המשכנתא שלכם בגלל שזה לא ישתלם לכם. שהסכום שאתם רוצים לחסוך במיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל יתקזז לכם מול עמלת הפירעון המוקדם ועוד עלויות נוספות מסביב ושבסופו של דבר לא תחסכו כלום אם תבצעו את מיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל. יכול להיות שמה שהבנק אומר לכם הוא נכון, אבל כדאי מאד לבדוק את הנושא עם איש מקצוע.

 

מומלץ להתייעץ עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיבדוק אתכם את כדאיות מיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל. הוא יכול להרכחב  לכם תמהיל למשכנתא שלא הוצע לכם ע"י הבנק ושיאפשר לכם לחסוך הרבה יותר כסף ממה שהבנק הראה לכם.

 

כבר אמרנו קודם שבנק מרכנתיל לא מתלהב שתשפרו את תנאי המשכנתא שלכם עם מיחזור משכנתא בבנק מרכנתיל. לכן אתם רוצים לקחת יועץ מקצועי ומנוסה שיבדוק עבורכם את כדאיות המיחזור. תוכלו לקבל בדיקת כדאיות ללא עלות מיועץ משכנתא מקצועי.

 

כשהמשכנתא שלכם לא מתנהלת בבנק מרכנתיל

 

אחרי שעשיתם חקר שוק יסודי ומעמיק ואחרי שקבלתם הצעות ממספר בנקים למשכנתאות והחלטתם שהכי משתלם לכם לבצע את מיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל במקום בבנק שבו נמצאת המשכנתא שלכם היום, אל תפחדו לעשות משא ומתן עם הבנק על התנאים, תנו לבנק לחזר אחריכם.


יכול מאד להיות שהבנק ינסה לפתות אתכם בהטבות במיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל ויכול להיות שבתמורה לכך שתעבירו אליהם את כל הפעילות הבנקאית שלכם יתן לכם הבנק עוד הקלה בריבית או הטבה אחרת. תשאלו אם תוכלו לקבל הטבות כלשהן ותראו מה הבנק יציע לכם.

 

במיחזור משכנתא בבנק מרכנתיל או בכל בנק אחר לצורך העניין, מאחר ומדובר בהרבה כסף ולאורך הרבה שנים, תעשו לעצמכם טובה ענקית וקחו יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיטפל בבקשה שלכם כדי שבאמת תוכלו לדעת אם כדאי או לא כדאי למחזר את המשכנתא עם בנק מרכנתיל וכדי שתוכלו באמת לחסוך הרבה כסף לתקופה שנשארה.


יועץ משכנתא יכול להרכיב לכם תמהיל משכנתא עם מסלולים שלא חשבתם עליהם ובתוך המסלולים הידועים לשנות פרמטרים שיכולים לחסוך לכם הרבה כסף ובתנאי שזה הדבר הנכון ביותר עבורכם.  

 

מלאו את הפרטים שלכם כדי לקבל עד 3 הצעות מיועצי משכנתא מקצועיים ומנוסים שיסייעו לכם לקבל את התנאים הטובים ביותר עבורכם ולחסוך לכם הרבה מאד כסף במיחזור המשכנתא בבנק מרכנתיל או בכל בנק אחר.

 

במידה ואתם מעוניינים למחזר את המשכנתא שלכם בבנק אחר קראו גם את:


מחזור משכנתא בבנק פועלים
מחזור משכנתא בבנק דיסקונט
מחזור משכנתא בבנק מזרחי טפחות
מחזור משכנתא בבנק לאומי
מחזור משכנתא בבנק הבינלאומי
מחזור משכנתא בבנק יהב
מחזור משכנתא בבנק איגוד
מחזור משכנתא בבנק ירושלים

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

השוואת ספקים בבנקים למשכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו