מה משפיע על מחירים של הובלות קטנות - כמה עולה הובלה קטנה?

מחפשים הובלה קטנה?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם הובלה קטנה ואיכותית המתאימה בדיוק לצרכים ולתקציב שלכם.

 

לעיתים רבות אנחנו נזקקים לשירות של הובלה קטנה למספר קטן של פריטים. כמובן שמחיר הובלה קטנה לא מתקרב לסדר גודל של מחיר להובלת תכולה של דירה שלמה, אבל בכל זאת, לעיתים רבות נראה לנו שהמחיר לא מצדיק את העבודה.

 

אז איך מתמחרים הובלה קטנה?

 

קודם כל, בואו נצא מנקודת הנחה שאם מחיר ההובלה גבוה יותר ממחיר הפריט או אפילו כמעט כמוהו - אין בכך טעם. תמחור הובלה קטנה נקבע לפי מספר גורמים: היקף העבודה הנדרשת, המרחק בין שתי הנקודות, מועד ההובלה והאופן שבו תזמינו את השירות. כדי לתמחר הובלה קטנה צריך לבדוק כמה דברים: מהם הפריטים שאותם תרצו להוביל, מהם המימדים (הגודל) של כל פריט, האם ניתן להוציא ולהכניס את הפריט למיקומו החדש בקלות,האם יש צורך בפירוק ונרכבה של הפריטים, וכדומה. לפי כל הפרמטרים האלו יקבע מחיר ההובלה.

 

תזמון נכון של מועד ההובלה

 

בתחילת החודש וגם בסופו מרבית המובילים עמוסים מאד. כולל אלה המתמחים בהובלות קטנות. לכן רצוי לתזמן את ההובלה לאמצע החודש, כך יהיה לכם קל יותר למצוא איש מקצוע שמבצע הובלות קטנות, וגם תוכלו לקבל מחיר זול יותר וברמת שירות גבוהה.

 

איך להוזיל מחיר של הובלה קטנה?

 

1. השוו הצעות מחיר - עלמנת לבחור הצעת מחיר טובה ואטרקטיבית כדאי שנבצע סקר שוק. הדבר נכון בכל ענפי השירותים, קל וחומר בענף שירותי ההובלות. אפשרות ראשונה לבצע השוואת מחירים היא להתקשר טלפונית לכמה חברות הובלה ולקבל הצעת מחיר ולבסוף להשוות ביניהן ולבחור את ההצעה הטובה ביותר. האשפרות השנייה היא לבצע השוואת מחירים דרך האינטרנט. ניתן להכנס לאתרי השוואת מחירים ולנסות שם את מזלכם בחיפוש אחר ההצעה המשתלמת ביותר.

 

2. בחירת מוביל מקומי - ברוב המקרים המובילים או חברות ההובלה לוקחות בחשבון את המרחק שבין מיקומם הגיאוגרפי לבין המיקום שלכם, והוא נחשב כחלק מההוצאות שלהם כגון: דלק וזמן נסיעה. לכן ככל שתבחרו מוביל מקומי שקרוב אליכם תוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית וזולה הרבה יותר.

 

3. התאמת רכב ההובלה - הובלות קטנות זולות יותר מהובלת תכולת דירה שלמה, לכן חשוב לבדוק אם החברה שבחרתם מבצעת סוג כזה של הובלות. ולמה? מחיר התפעול של רכב הובלה קטנה זול בהרבה ממחיר התפעול של משאית הובלה ולכן מן הסתם ההצעה שתקבלו לרכב מותאם להובלה קטנה יהיה נמוך הרבה יותר.

 

4. תכנון מוקדם - אחת הדרכים הכי יעילות בכדי לחסוך בעלויות של הובלה היא פשוט להיערך לכך מוקדם ככל הניתן. היערכות מוקדמת תאפשר לכם לבחור מובילים איכותיים מבלי לעשות מהלכים הנובעים מלחץ.

 

5. הובלה בתזמון נכון - אם יש לכם אפשרות לבחור תאריך להובלה, רצוי שלא תעשו זאת בחודשי הקיץ יולי - אוגוסט, שאז המחירים עולים בכ 20% - 25%. כמו שגם כתבנו למעלה, כדאי לתזמן את ההובלה לימי אמצע החודש הפחות עמוסים.

 

איך לבחור מוביל או חברת הובלה להובלה קטנה?

 

כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להובלה קטנה השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום ההובלות ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של מובילים מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בהובלות קטנות אשר ישמחו לעזור ולעמוד לשירותכם ככל שידרש.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת מובילים בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו