מהם העלויות והמחירים של יועצי משכנתאות במשק?

עומדים לפני נטילת משכנתא?

 

מתלבטים לגבי בחירת יועץ משכנתאות?

 

הגעתם בדיוק למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לספק לכם את המחיר הטוב ביותר על ידי סריקת כל יועצי המשכנתאות באזור מגוריכם והשוואה בין כל נותני השירות כך שתקבלו את המחיר הטוב ביותר!

 

כל מי שלקח משכנתא בעזרת יועץ מומחה בתחום יודע שבזכותו הוא הצליח לחסוך סכום כסף גבוה מאוד. מצד שני באופן טבעי יש גם עלות לשירות החשוב של ייעוץ משכנתאות, וכשאנחנו מתלבטים באיזה יועץ לבחור המחיר שנשלם הוא אחד הפרמטרים החשובים. אנחנו ב-CONTACT בחרנו עבורכם יועצים מיומנים ומנוסים מאוד, בכל רחבי הארץ, ודרכנו תוכלו לבצע סקר שוק ולהגיע לאיש מקצוע איכותי ולא יקר. בנוסף הכנו לכם מדריך שיעזור לכם להבין מהם המחירים המקובלים ולפי מה נקבעת עלות שירות של ייעוץ משכנתא.

 

מהו השירות הספציפי שאתם מבקשים?

 

כולנו מבקשים לקבל ייעוץ משכנתא זול ככל הניתן, אך חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים המשפיעים על גובה המחיר של יועץ משכנתאות:

 

הפרמטר הראשון שמשפיע על מחירים של יועצי משכנתאות הוא סוג השירות המבוקש: בחלק מהמקרים התפקיד של היועץ הוא "רק" לסייע בהשגת האישור העקרוני (כמובן שמדובר בשירות חיוני, ובעיקר למסורבי משכנתא). במצבים אחרים אותו מומחה שבחרתם ילווה אתכם לאורך כל הדרך, כולל עריכת מכרז בין בנקים שונים (ואולי גם גופים חוץ בנקאיים) וניהול משא ומתן כדי לשפר את תנאי המשכנתא שלכם.

 

ככל שהפתרון הנדרש מורכב יותר, ובפרט אם יש לכם רישום BDI או שפוטנציאל ההכנסות שלכם לא גבוה ומגביל את ההחזר החודשי האפשרי, כך יעלה המחיר של יועץ משכנתא (כשמצד שני בלי מומחה שכזה הסיכוי לקבל משכנתא, ובפרט בריבית סבירה ובתקופת ההחזר הרצויה, נמוך מאוד).

 

עוד פרמטר שמשפיע על עלות שירות של ייעוץ משכנתא הוא הדרך שבה תקבלו אותו - ייעוץ טלפוני או פגישה פרונטלית.

 

איך משפיעים המומחיות והוותק של יועץ המשכנתא על המחיר?

 

כשמתעניינים באופציה של ייעוץ משכנתא עלויות השירות משתנות גם בהתאם למאפיינים הספציפיים של כל איש מקצוע. בהקשר זה כדאי לדעת שאין הרבה יועצי משכנתאות פרטיים בישראל, ושבין אלה הקיימים יש לא מעט הבדלים.

 

באופן טבעי מחירים של יועצי משכנתאות עם ניסיון רב מאוד יהיו גבוהים יותר בהשוואה למחיר שיבקש מכם מי שרק התחיל לעבוד בתחום ועוד אין לו מוניטין. מצד שני גם התועלת במקרה הראשון גבוהה הרבה יותר, וכשאנחנו מחשבים את היחס שבין התועלת לעלות, המסקנה המתבקשת היא שכדאי להעדיף את המומחים הוותיקים והמוערכים בתחום.

 

באופן דומה משפיעה על מחיר של יועץ משכנתא גם רמת ההשכלה שלו. עוד פרמטר חשוב הוא היקף הקשרים עם המערכת הבנקאית וגם עם החברות החוץ בנקאיות שמעניקות הלוואות טווח ארוך למטרת רכישת נדל"ן. בחלק גדול מהמקרים יועצי המשכנתאות הם יוצאי המערכת הבנקאית, ולקשרים שיצרו כשעבדו בתוך המערכת, וגם אחרי שעברו לסקטור הפרטי, יש ערך רב עבורכם. אמנם כל בנק פועל קודם כל לפי שיקולים כלכליים נטו, אבל כמובן שגם ליחסים הבין-אישיים יש בסופו של דבר השפעה, ובמיוחד במצבים גבוליים שבהם אתם עלולים להיתקל בסירוב או לקבל משכנתא בתנאים נוקשים מאוד.

 

טווחי המחירים המקובלים

 

מחירים של יועצי משכנתאות נקבעים כאמור לפי שלל פרמטרים ולכן אי אפשר לדעת מראש מהי עלות שירות של ייעוץ משכנתא בכל מקרה מקרה.

 

על-מנת שבכל זאת יהיה לכם מושג כמה תתבקשו לשלם, ולערוך השוואת מחירים בהתאם, קחו בחשבון שעלות הגעה לפתרון בנקאי מלא כשאין סירוב או רישום BDI היא 3,000 עד 10,000 ש"ח. עבור מסורבי משכנתא העלות יכולה לנוע בטווח של 10,000-30,000 ש"ח (במקרים הקשים במיוחד). קבלת משכנתא חוץ בנקאית בעזרת יועץ מנוסה תעלה לכם כ-15,000 ש"ח, כשבחלק מהמקרים התמחור של השירות הוא לפי גובה המשכנתא המבוקשת - כ-2-3% מהסכום.

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת הטכנולוגית שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים המתאימים בדיוק לפרופיל הבקשה שלכם.

 

בואו לחסוך זמן, מאמץ וכסף במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות.

 

 

 

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו