מה עושה יועץ משכנאות, כמה עולה יועץ משכנתא טוב והאם כדאי בכלל להעזר בשירות של יועץ משכנתאות פרטי?

אם הגעתם לעמוד הזה אתם בטח מתלבטים לגבי בחירת יועץ משכנתאות פרטי - כדאי, או לא כדאי?

 

אז הגעתם בדיוק למקום הנכון, בגלל כמה סיבות:

 

ראשית, כי אנחנו נדאג שתוכלו לבצע השוואת מחירים חכמה בין כל יועצי המשכנתאות המומלצים באזור מגוריכם 

 

ושנית, בגלל שאנחנו נבטיח לכם משכנתא חסכונית עם החזרים חודשיים נמוכים המתאימים ליכולות הכלכליות של משק הבית שלכם!

 

יועץ משכנתא פרטי נותן שירות של ליווי וייעוץ, האם כדאי לכם לקחת יועץ משכנתאות? למה כדאי לכם לקחת יועץ משכנתאות ומה מחיר של יועץ משכנתאות? הרבה אנשים שואלים אותי, כמה עולה יועץ משכנתא? האם זה משתלם? האם זה יקר?

והשאלה שצריכה להישאל היא: לא כמה עולה לכם יועץ משכנתא, אלא כמה כסף יחסוך לכם יועץ משכנתא לאורך השנים?


מה עושה יועץ משכנתאות - נתחיל דווקא עם למה  כדאי לכם לקחת יועץ משכנתא:

 

האם אתם בעלי מקצוע בתחום והאם אתם באמת מבינים איך הדברים עובדים. כי משכנתא לא רק לוקחים משכנתא צריך לתכנן מאחר ומדובר בסכומים גבוהים ובשנים רבות של תשלומים.


האם כשאתם חותמים על חוזה רכישת דירה אתם מטפלים בחתימת החוזה בעצמכם ? או לוקחים עורך דין טוב ? אם היתה מוגשת נגדכם תביעה משפטית האם הייתם הולכים לבית המשפט בלי עורך דין? אם מס הכנסה היה תובע מכם סכומים גדולים, האם הייתם הולכים להתדיין אתם ללא רואה חשבון ? אם היה לכם קצר חשמלי בבית ואתם לא חשמלאים מוסמכים, האם הייתם מתקנים את הקצר לבד או קוראים לחשמלאי ? אם היתה לכם נזילה רצינית בצנרת, האם הייתם מתקנים לבד או מזמינים אינסטלטור? ויש עוד דוגמאות רבות למה כדאי לקחת איש מקצוע הבקיא בתחומו ושיש לו ניסיון רב בתחום.


כך גם יועץ משכנתא טוב ובעל ניסיון יכול לעשות עבורכם הבדל עצום בתכנון המשכנתא, בתכנון המסלולים, בתכנון התשלומים, בתחנות היציאה ובעוגנים ובהחזר החודשי והכללי שלל המשכנתא.


יועץ משכנתא בבנק, עם כל הכבוד ויש, מייצג את האינטרס של הבנק, שם הוא עובד וממנו הוא מקבל את המשכורת החודשית שלו, הוא לא באמת מייצג את האינטרס שלכם כלקוחות. אנשים רק חושבים שבאמת קבלו את התנאים הטובים ביותר שיכלו לקבל אבל לא באמת יכולים לדעת שהם יכולים לקבל תנאים טובים עוד יותר, אין להם את הידע או הניסיון. גם אם תעשו השוואות בין כמה בנקים, איך אתם יכולים לדעת שכל בנק באמת נותן לכם את התנאים הטובים ביותר או את הריביות הטובות ביותר שהוא יכול לתת לכם כדי שיהיה לכם מקור השוואה אמיתי להשוות בין הבנקים השונים ?


כמה זמן תוכלו לחסוך בריצות לכמה בנקים וזמן המתנה עד שיוכל יועץ משכנתא מהבנק לקבוע אתכם פגישה רק כדי שתוכלו לקבל הצעה שלא בהכרח מתאימה לכם. כמה ימי עבודה מבוזבזים תוכלו לחסוך כשיועץ משכנתא עושה עבורכם את כל העבודה הבירוקרטית ואת כל ההשוואות שאתם צריכים כדי לקבל בסופו של דבר את התמהיל הנכון עבורכם ושתפור בדיוק על פי מידתכם. אז כן כדאי מאד לקחת יועץ משכנתא בשביל החסכון הכספי העצום ובשביל השקט הנפשי שלכם בידיעה שהשגתם את הטוב ביותר שתוכלו להשיג.


כמה לוקח יועץ משכנתאות - עלות שירות וייעוץ של יועץ משכנתא:


העלות הבסיסית של יועץ משכנתא נעה בין 3000-7000 ₪ ותלויה במספר גורמים ובמורכבות התיק. המחיר יכול לעלות אף יותר כאשר מתגלה קושי בהשגת אישור עקרוני או במקרים של מסורבי בנק וגם כאן המחיר יהיה תלוי בדרגת הקושי, במקרים של מסורבי בנק המחיר מתחיל מ 7000 ₪ ועולה בהתאם לדרגת הקושי והמורכבות בתיק. עבור תיקים של מסורבי משכנתא בבנקים הפתרונות יכולים להגיע ליותר מעשרת אלפי שקלים ובמשכנתא חוץ בנקאית משמעות יותר מזה.  


בואו נניח שעלויות יועץ משכנתא הגיעה ל 5000 שח אבל לעומת זאת יועץ המשכנתא חסך לכם מעל 50 אלף ₪ לאורך התקופה, האם משתלם לכם לחסוך בפועל 45 אלף ₪ ?
הכל שאלה של כדאיות, אם יועץ משכנתא עולה 7000 ₪ וחסך לכם 70 אלף ₪ האם משתלם לכם לשלם לו את העמלה עבורה הוא עבד עבורכם והשיג לכם חסכון של 63 אלף ₪ ?


אתם מוציאים כל כך הרבה כסף סביב רכישת הדירה, תשלום לעורך דין טוב שיערוך את חוזה הרכישה, יועץ נדל"ן טוב שעוזר לכם למצוא בדיוק את הבית שאתם רוצים ועוזר לכם במשא ומתן , מס רכישה ועוד...
על המשכנתא שאתם הולכים לשלם עכשיו בכל חודש וחודש לתקופה שבין 20 ל 30 שנה תחסכו את עלות יועץ המשכנתא המקצועי שיחסוך לכם בתשלומים החודשיים או בסך הכללי של המשכנתא?


גם כך יוקר המחיה מרקיע שחקים, החיים המודרניים גובים את שלהם, האם אתם באמת רוצים לחסוך את עלות יועץ המשכנתאות ?  או שאתם רוצים לחסוך הרבה מאד כסף בתשלומים של המשכנתא לאורך תקופת המשכנתא ובכלל.


למה צריך יועץ משכנתאות? מה תפקידו של יועץ משכנתאות?

 

מה התפקיד של יועץ משכנתאות? תפקידו של יועץ משכנתאות הוא להרכיב עבורכם את תמהיל המשכנתא הטוב והנכון ביותר עבורכם בהתאם למצבכם הכלכלי היום ובראייה עתידית של מצבכם, כדי שאתם תוכלו לחסוך עשרות אם לא מאות אלפי שקלים במשכנתא שלכם לאורך השנים, בדאגה לאינטרסים שלכם בלבד ומבלי להתחשב כלל באינטרסים של הבנק. לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר שתשרת אתכם בהתנהלות כלכלית נכונה המתאימה לכם. ללוות אתכם לאורך כל התהליך, לנהל עבורכם את המשא ומתן מול הבנק ללא מעורבות רגשית כפי שיש לכם. תפקידו לחסוך לכם התעסקות עם כל הבירוקרטיה, לחסוך לכם זמן ומאץ מיותר, כדי שתוכלו להמשיך לנהל אורח חיים תקין ללא סטרס מיותר.

 

לקחת יועץ משכנתא ישפיע על החיים הפיננסיים שלכם לשנים רבות. הרבה זוגות שלקחו משכנתא ללא יועץ, לאחר מספר שנים שמעו מחברים שלהם שלקחו יועץ משכנתא ומשלמים הרבה פחות, על אותו סכום משכנתא שהם לקחו והבינו שזרקו הרבה כסף לפח. הם הבינו שחבל שלא התייעצו ולא לקחו יועץ משכנתא, בשלב הזה הם כבר פונים ליועץ משכנתא למיחזור המשכנתא הקיימת כדי לשלם פחות בשוטף. אבל את הכסף שכבר שולם אין להשיב.


אתם לא רוצים להגיע למצב כזה שבו אחרי כמה שנים יתברר לכם שיכולתם לשלם פחות על אותו דבר. אנו ממליצים לכם בחום לבחור ביועץ משכנתא מקצועי ומנוסה. פנו למכרז המקיף ביותר להשוואת משכנתאות מול יועצי משכנתא פרטיים וגופי מימון שונים בישראל להשגת פתרונות פיננסיים הטובים ביותר שאפשר.

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא שונים לשירות לייעוץ שתוכלו לקבל כדי לממש את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם, ולחסוך עשרות אם לא מאות אלפי שקלים במשכנתא לאורך השנים. אחרי שתבחרו את יועץ המשכנתא שילווה אתכם לאורך כל התהליך, תתקיים גם פגישה עם יועץ משכנתאות נבחר ובהמשך התהליך תקבלו הצעה מחיר למשכנתא.

 

מלאו את הפרטים שלכם עכשיו !

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו