מחירים ועלויות להסרת קעקועים

כשמדברים על קעקועים ועל שיטות להסרת קעקועים מייד אנחנו חושבים גם על המחיר, הכסף שנצטרך לשלם עבור פעולה כזו. בהסרת קעקועים המחירים יכולים להתחיל בכמה מאות שקלים ולהגיע עד לכמה אלפים במיוחד אם מדובר בקעקוע גדול. המחיר של הסרת קעקועים מופשע בדרך כלל בעיקר מסוג השיטה שבה בוחרים להסיר את הקעקוע, לייזר, שיוף או ניתוח. בכתבה זו נסקור את האפשרויות השונות להסרת קעקועים וכיצד הן מתומחרות ומה משפיע על התמחור שלהן.

 

הסרת קעקוע על ידי מקעקע - האם זה אפשרי?

 

בעיקרון - לא.

אך בחלק מהמקרים ניתן לבדוק פתרון יצירתי של יצירת קעקוע חדש על גבי קעקוע ישן. זהו פתרון אפשרי ק כאשר מדובר על קעקוע קטן, בנוסף נדרשת כאן יצירתיות רבה כדי להפוך אותו למשהו שונה לגמרי בלי שהתוצאה תראה מגוחכת.

המחיר במקרה כזה נעה בין 300 ש''ח ל 1500 ש''ח, בהתאם לאוםי הקעקוע החדש ולמקצועיות המקעקע.

 

הסרת קעקוע בשיוף - שיטה זולה ומיושנת

 

אם אתם רוצים לבצע הסרת קעקוע במחיר זול, העלמת קעקוע בשיוף היא השיטה המועדפת. מצד שני, חשוב שתדעו שהסרת קעקועים על ידי שיוף הינה שיטה מיושנת ולא אפקטיבית שעשויה גם להשאיר לכם צלקת מכוערת. בכל מקרה, רק רופא עור מוסמך יכול להסיר קעקוע באמצעות שיוף. 

 

הסרת קעקוע בלייזר - כיצד מתמחרים?

 

מחיר של הסרת קעקוע בלייזר נקבע על פי מספר הטיפולים הנדרשים כדי להעלים את הקעקוע בשלמות וכן לפי איכות מכשיר הלייזר. טיפול להסרת קעקוע בלייזר ניתן לבצע בקליניקה או מכון אסתטי המצויידים במיכשור מתאים. 

עלות של טיפול אחד בלייזר להסרת קעקוע היא כמה מאות שקלים, החל מ 250 ש''ח, כשמספר הטיפולים נע בין 3 -5 טיפולים לקעקוע קטן ובין 10 -12 טיפולים לקעקוע גדול או צבעוני. במכונים וקליניקות מסויימים תוכלו לקבל מראש מחיר כולל לכל סדרת הטיפולים וכך תקבלו הנחה מסויימת על כל טיפול.

 

הסרת קעקועים בניתוח - מה העלות?

 

כאשר מדובר בקעקוע גדול במיוחד או צבעוני, לא תמיד ניתן להיעזר בשיטת הלייזר ולפעמים יש צורך בניתוח להסרה מלאה של הקעקוע. ניתוח להסרת קעקוע יש לעבור רק אצל רופא עור מוסמך ומחיר הניתוח להסרת קעקוע הוא כמה אלפי שקלים ויכול לנוע בין 2000 - 12,000 ש''ח. העלות נקבעת על פי גודל הקעקוע, רמת המורכבות של הניתוח לפי אזור בגוף, צבעוניות הקעקוע ומקצועיות הרופא המנתח. 

 

איך ולפי מה בוחרים שיטת הסרה לקעקוע?

 

מומלץ וכדאי מאד להיעזר במומחים חיצוניים ואובייקטיבים בתחום שיוכלו לכוון אתכם לאופציה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם, הן מבחינת העלות והן מבחינת איכות ובטיחות הטיפול. 

אצלינו בקונטקט תוכלו למצוא עשרות מכונים וקליניקות מקצועיות הנותנות מענה לכל סוגי הטיפולים להסרת קעקועים. אנחנו מזמינים אתכם למלא את הפרטים שלכם ולקבל התאמה מדוייקת לצרכים וליכולות שלכם.

השוואת ספקים בהסרת קעקועים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}