אחסנת חפצים לחיילים בשירות צבאי

אם אתם חיילים בסדיר או בקבע ואין לכם דירה מסודרת או מגורים בבסיס ולכן אין לכם מקום פרטי לאחסון החפצים האישיים שלכם, אתם יכולים להעזר בשירות מחסן להשכרה לחיילים בשירות.

 

אנחנו נבטיח לכם שירות אחסון לחיילים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים הטובים ביותר שתוכלו למצוא!

 

במאמר זה נסקור את כל האפשרויות העומדות לרשותכם כדי לקבל מחסן לאחסון התכולה שלכם.

 

חדר פרטי

 

בשירות הצבאי ובייחוד לחיילים בודדים לא תמיד יש את הפינה שלהם. אין פרטיות מוחלטת לאחסון חפצים אישיים כגון: תמונות, מסמכים ותעודות. לכן הפתרון של מחסן אישי להשכרה מצויין בשבילכם.

 

מה מגיע לכם מצה''ל

 

משרד הביטחון נותן סכומים נכבדים כדי לעזור למשרתים בצה''ל ובמיוחד עבור חיילים בודדים, החל מתשלום חודשי לשכר דירה ועד השתתפות בהוצאות שוטפות כמו חשמל ואחזקה. בדקו את הזכאות שלכם לעזרה כלכלית בתחום הלוגיסטי על ידי צה''ל.

 

השכרה זולה ואיכותית

 

עלות של מחסן להשכרה משלומת מראש לכל חודש על פי מספר החודשים שאתם זקוקים ובלי התחייבות לתקופה מסויימת. תמיד תוכלו לצאת לפי הצרכים שלכם, אם עברתם דירה או לבסיס אחר. לחיילים יש בדרך כלל ציוד אישי וחפצים קטנים שלא תופסים נפח רב, אין להם מקררים או ריהוט כבד ולכן יש צורך רק במחסן קטן כדי לאחסן כמה קרטונים עם ציוד אישי, המחיר כמובן יורד בהתאם ככל שהמחסן קטן יותר.

 

איך תחסכו עוד במחיר האחסנה וההובלה

 

אם יש לכם חבר חייל נוסף, תוכלו להשכיר מחסן משותף לשניכם ובכך לחסום עוד יותר בעלויות ההשכרה. בגלל שחיילים לא משופעים בעודף כסף, תוכלו לחסוך עוד אם לא תשמשו בשירות של חברת הובלות אלא תשנעו את החפצים שלכם בעצמכם בעזרת חבר או רכב של ההורים. תוכלו גם להגיע מספר פעמים לשם כך - זה המחסן שלכם ותוכלו לבקר בו ללא הגבלה.

 

איך לארגן את החפצים במחסן

 

הכי חשוב זה לשים את כל הציוד בקרטונים טובים ואיכותיים ולמיין לפי ההגיון כך שיהיה לכם קל לשלוף דברים שיכולים לבוא לידי שימוש לעיתים. בסוף המחסן שימו את הפריטים שהכי לא רלוונטיים לגביכם למשך התקופה הקרובה.

 

איפה מוצאים מחסן להשכרה לחיילים?

 

כאן בקונטקט תוכלו למצוא עשרות חברות אחסנה מהאיכותיות ביותר בכל רחבי הארץ.

 

הגישו עכשיו באמצעות הטופס המצורף את פרטי הבקשה שלכם ותקבלו עד 3 הצעות מתאימות בדיוק לצרכים האישיים שלכם מחברות אחסנה מומלצות בתחום.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת אחסון דירות בהובלות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו