מחשבון גרייס במשכנתא

רוצים לדעת מה יהיה תשלום הגרייס שלכם עבור סכום המשכנתא שלקחתם ולתקופת הגרייס הנבחרת?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

בעמוד זה תוכלו לקבל מידע לגבי מחשבון גרייס במשכנתא ולדעת כיצד תוכלו לחשב את תשלום הגרייס החודשי שלכם.

 

מהי משכנתא גרייס?

פירוש המילה “גרייס” באנגלית הוא חסד. כאן הכוונה היא למשכנתא שבה הלווים דוחים את תחילת החזר המשכנתא ובמשך תקופה מחזירים רק את הריביות עליה, או שאינם משלמים כלל וההחזרים נדחים במלואם. כמובן שמשכנתא כזאת יקרה יותר, אך היא מהווה פתרון מעולה עבור אנשים שאינם מסוגלים לעמוד בהחזרים בתחילת תקופת המשכנתא כגון אנשים שקנו דירה מקבלן ועדיין לא יכולים להכנס לגור בה והם ממשיכים לגור בשכירות במקביל לתשלום ההחזרים.

 

איך משתמשים במחשבון גרייס במשכנתא?

 

מחשבון משכנתא גרייס נותן לכם אפשרות לחישוב שני מסלולים שונים של הלוואת גרייס: מסלול שבו אתם מחזירים רק את הריבית ומסלול שבו אינכם מבצעים החזרים כלל. על מנת להשתמש בו יש להזין את הנתונים של: סכום ההלוואה, תקופה בשנים (לא כולל תקופת גרייס), תקופת גרייס בשנים, ריבית ועליה שנתית ממוצעת במדד. כך המחשבון יחשב עבורכם את טבלת התשלומים אותם תצטרכו לשלם במשך תקופת הגרייס במשכנתא.

 

איך משיגים משכנתא גרייס בתנאים אופטימליים?

 

השאירו בטופס כאן למטה את הפרטים שלכם והמערכת הטכנולוגית שלנו תסרוק עשרות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח אליכם עד 3 הצעות העונות בדיוק לפרופיל הבקשה שלכם.

 

קבלו השוואת יועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא גרייס בבנקים השונים בתנאים אטרקטיביים וחסכו זמן, טרחה וכסף רב - הכל במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

השוואת ספקים במחשבון משכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו