משכנתא במחיר למשתכן דרך הגרלות מחיר למשתכן מפורסמות בכל אזורי הארץ ובאתר

אם אתם רוצים לרכוש בית במחיר למשתכן ולא יודעים בדיוק כמה יצא לכם במחיר הסופי, כולל המדדים וההטבות או המענקים המגיעים לכם,

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם, בשקיפות מלאה, שיעזור לכם לקבל החלטה מושכלת בדרך לקניית הבית שלכם.

 

מאז שהשיק משה כחלון את מחיר למשתכן הוצעו לציבור הזכאים בהגרלות השונות כ-70,000 דירות. אמנם על התוכנית נמתחה ביקורת רבה, חלקה הגדול מוצדקת, אבל גם כך יש לא מעט ישראלים שמגיעים לבית משלהם בדרך זו, ומן הסתם זקוקים גם למשכנתא כדי לממש את הזכייה בהגרלה ואת ההזדמנות לרכוש דירה במחיר מוזל.

 

חישוב משכנתא למשתכן הוא פעולה חשובה במיוחד: ראשית, בניגוד לקניית דירה "רגילה", שבה המשכנתא מוגבלת לעד 75% מערך הנכס, זכאי התוכנית יכולים לקבל מימון של עד 90% או בהשקעת הון עצמי מינימלי של 100 אלף ש"ח לפי הנמוך מביניהם. שנית, הסכום שמבקשים מהבנק משפיע במידה רבה על הריבית ובהתאם על עלות ההלוואה ארוכת הטווח, ובעצם על רמת החיים לאורך שנים רבות.

 

בהתאם מומלץ בחום להיעזר ביועץ משכנתא עם ניסיון במימון ומימוש זכיות במחיר למשתכן, וכך ליהנות מדירה משלכם במחיר אטרקטיבי באמת.

 

 

האם הדירות במחיר למשתכן באמת יותר זולות משווים האמיתי בשוק

 

אכן כך הדבר. דירות אלו נמכרות בהצעת משכנתא במחיר למתשכן בין 15% עד 25% מתחת לשווי השוק האמיתי שלהם - תלוי באזור ובפרוייקט עצמו. אנו מאמינים כי חלק מהדירות במחיר למשתכן יגיעו גם ל 30% פחות מערך שויים בשוק הדירות.  הקבלנים שמבצעים את פרוייקטי דיור במחיר למשתכן לאוכלוסיות חלשות או בעלי זכאות לזכייה בהגרלות (ניתן לראות את סעיפי הזכאות בכל אחד מפרוייקטים בנפרד לפי האזורים המתבקשים) כפופים לרגולציות מחמירות של הממשלה בכל נושא התמחור של השטח הבנוי במחיר למ"ר מרובע ורמת איכות הבניה לפי סטנדרטי בניה מתבקשים. על מנת שהקבלנים יוכלו לעמוד ברווחיות מתבקשת הם מנסנים לצמצם עד כמה שנין בעלויות הבניה, יחד עם זאת אין הם יכולים להשתמש בפרוייקטי מחיר למשתכן בחומרי בניה שנחשבים לירודים באיכותם.  

 

חישוב משכנתא למשתכן באמצעות מחשבון

 

מחשבון משכנתא במחיר למשתכן יכול לעזור לכם להבין מה יהיה ההחזר החודשי עבור כל סכום שתבקשו, כמובן בהתאם לתמהיל הנבחר.

 

כדי להשתמש בכלי נוח ויעיל זה מזינים לתוכו את הסכום בכל מסלול, את הריבית (בחלק מהמקרים רוכשי דירות במחיר למשתכן זכאים גם לריבית נמוכה) ואת תקופת ההחזר (שיכולה להגיע גם ל-30 שנה).

 

כמו כן אפשר כמובן לשחק עם המספרים וכך לקבל הערכה סבירה לגבי הכדאיות של סכומים שונים, תמהילים שונים ותקופות החזר שונות.

 

מה משפיע על הריבית שמוצעת לזוכי מחיר למשתכן?

 

ישנם כמובן הבדלים בין ההצעות שמקבלים זוכי מחיר למשתכן בבנקים השונים, אבל ככלל כדאי לדעת שאחוזי מימון גבוהים פירושם ריבית גבוהה ולהפך, אחוזי מימון נמוכים יכולים להוביל לריבית אטרקטיבית מאוד ולכן משכנתא משתלמת במיוחד.

 

אם תצליחו לגייס הון עצמי של גבוה מערך הנכס, הבנקים יציעו לכם משכנתאות בכל המסלולים בריבית נמוכה יותר משמעותית. 

 

עבור משכנתא של עד 60% מערך הדירה (וחשוב לזכור שמדובר על שווי השוק שלה ולא המחיר ששילמתם במסגרת התוכנית) הריבית בינונית, ועבור משכנתאות עם אחוזי מימון גבוהים יותר הריבית עלולה להיות יקרה.

 

איך להפוך את הזכייה בהגרלה לכדאית במיוחד?

 

חישוב משכנתא למשתכן מחייב מקצועיות וניסיון. מחשבון אמנם עוזר גם למי שלא בקיא בתחום לקבל הערכה לגבי ההחזרים לאורך כל השנים, אבל אם אתם רוצים לא לשלם יותר מדי על המימון, ובנוסף לא להסתכן בכך שלא תעמדו בהחזרים החודשיים, ההמלצה היא להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה. יועץ שכזה מסייע לכם להבין מהו הסכום שכדאי לבקש, לבנות תמהיל אופטימלי בהתאם לצרכים שלכם ואפילו להתנהל מול הבנקים השונים כדי לקבל הצעות אטרקטיביות באמת. בדרך זו אתם יכולים לחסוך כמה עשרות אלפי שקלים, שמצטרפים להטבות השונות של התוכנית.

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים, עם ניסיון במיצוי הזכויות במחיר למשתכן - כך שתוכלו לבחור מביניהן את האופציה האטרקטיבית ביותר.

 

המערכת שלנו שולחת אליכם אך ורק הצעות עם רלוונטיות מלאה לפרופיל הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא במחיר למשתכן

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו