מחשבון משכנתא לפי מסלולים

אם אתם מעוניינים לדעת איך תוכלו לחסוך יותר בתשלומי המשכנתא החודשיים שלכם,

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם חסכון משמעותי בהחזרי המשכנתא על ידי בניית תמהיל משכנתא חכם ובחירת מסלולי משכנתא חסכוניים עבורכם.

 

בחירת משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות ביותר שבן אדם מקבל. סיבה אחת היא העלות הגבוהה של ההלוואה למימון רכישת נכס - סדר גודל של מאות אלפי שקלים, וסיבה שנייה היא שהבחירה משפיעה על רמת החיים לתקופה ארוכה - 15-20 שנים ולפעמים אפילו יותר.

 

אחד הכלים היעילים שעוזרים להבין כמה בעצם עולה המשכנתא ומה יהיה ההחזר החודשי לאורך השנים הוא מחשבון משכנתא, ובפרט מומלץ השימוש במחשבון לפי מסלולים. המלצה נוספת היא להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה כדי לוודא שאכן נבחר התמהיל האידיאלי ובחלק מהמקרים גם כדי לגרום לבנק לשפר את ההצעה שלו.

 

איזה נתונים מזינים למחשבון לפי מסלולים?

 

על-מנת להפיק מקסימום תועלת מכל מחשבון משכנתא לפי מסלולים צריך להזין אליו את הפרטים הבאים:

 

1. תמהיל - כלומר המסלולים שירכיבו את המשכנתא. לכל מסלול יש שורה משלו בטבלה שמובילה לחישוב הסופי.

 

2. סכום - סכום הכסף שאותו מבקשים בכל אחד מהמסלולים הנ"ל.

 

3. תקופת ההחזר - לכמה שנים נלקחת המשכנתא בכל מסלול.

 

4. ריבית - גם כן בכל אחד מהמסלולים.

 

5. שיטת החזר - יש מספר דרכים לחישוב ההחזרים (וליצירת לוח הסילוקין): שפיצר (כלומר החזר קבוע), קרן שווה (החזר חודשי שפוחת בהדרגה) וגרייס (דחייה של תחילת ההחזרים במספר חודשים).

 

איזה מידע מספק מחשבון משכנתא לפי מסלולים?

 

חישוב מסלולי משכנתא בעזרת מחשבון, לאחר שהוזנו כל הנתונים הנ"ל, מאפשר לדעת מה יהיה הסכום הכולל שיש להחזיר עבור המשכנתא - כלומר מהי העלות של ההלוואה ארוכת הטווח שמממנת את רכישת הנכס ובעצם מהו המחיר האמיתי של הנכס.

 

מידע חיוני נוסף הוא גובה ההחזר החודשי לאורך כל תקופת ההחזר, כך שניתן לתכנן תקציב משפחתי (או אישי) שיבטיח גם יכולת החזר מלאה וגם רמת חיים רצויה.

 

חישוב מסלולי משכנתא - כך תגיעו לתמהיל אופטימלי

 

בעזרת מחשבון משכנתא לפי מסלולים אפשר להשוות בקלות וביעילות מספר תמהילים וגם הצעות של בנקים שונים לגבי כל תמהיל. כך למשל אם בנק אחד מציע ריבית אטרקטיבית במיוחד במסלול פריים, ובנק שני מציע ריבית נמוכה במסלול קל"צ, המחשבון מסייע להבין מה ההצעה המשתלמת ביותר בשורה התחתונה.

 

יחד עם זאת חשוב לזכור: חישוב מסלולי משכנתא מחייב בקיאות מקצועית. ריבית הפריים עשויה להשתנות לאורך השנים, במסלולים הצמודים למדד צריך לקחת בחשבון את השפעת האינפלציה, יש מצבים שבהם כושר ההחזר הנוכחי נמוך יחסית אבל תוך שנה שנתיים הוא צפוי לעלות וכדאי לתכנן תמהיל שמותאם לכך, ועוד ועוד.

 

בהתאם מומלץ להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה. מומחה בתחום בוחן את הצרכים של כל לקוח ואת מצבו הפיננסי באופן כללי, יוצר בהתאם תמהיל אופטימלי ובמידת הצורך גם פועל מול הבנקים כדי לקבל הצעות אטרקטיביות. החיסכון שניתן להשיג בדרך זו יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים.

 

השאירו בטופס כאן למטה את הפרטים שלכם ותקבלו מהמערכת שהחכמה שלנו עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בבחירת מסלולי משכנתא חסכוניים ובבניית תמהיל משכנתא חכם.

 

המערכת שלנו שולחת אליכם אך ורק הצעות רלוונטיות המתאימות במדוייק לפרופיל הבקשה שלכם ולתקציב שהגדרתם מראש.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במחשבון משכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו