מיחזור משכנתא עכשיו - היום! הזדמנות של פעם בחיים!

 

בואו לבצע מיחזור משכנתא למשכנתא הזולה ביותר היום!

 

החדשה המרעישה שנוגעת לכל בעלי הנכסים שלקחו משכנתא בשנים האחרונות, היא שנכון לעכשיו, אוגוסט 2019, ריבית הפריים במשק הינה הנמוכה ביותר שהיתה מזה שנים רבות. היא נמוכה יותר ממה שהיתה במחצית השנה הראשונה של 2015, השנה שנחשבה לשנת השיא שבה ריבית הפריים היתה בשפל הנמוך ביותר מזה עשרות שנים.  

השפעת ריבית הפריים על המשכנתא שלכם:


ריבית הפריים, נכון לאוגוסט 2019, עומדת על 0.25%.  זוהי הריבית הנמוכה ביותר שפרסם בנק ישראל בשנים האחרונות. הדבר משפיע ישירות על המשכנתא שלכם ועל החזרים החודשיים שלה. אם אתם רוצים לנצל את השעה ולהיטיב עם המשכנתא שלכם, עכשיו זה הזמן! פנו עכשיו ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שישיג עבורכם את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם. 


עליכם לבדוק את המשכנתא שלכם ומהר!


הפעם הבאה שבנק ישראל יפרסם את ריבית הפריים יהיה ב 28  לאוגוסט 2019. יכול להיות שתאחרו את הרכבת אם לא תפעלו במיידי. 


למה כל כך חשוב לכם למחזר את המשכנתא שלכם היום למשכנתא זולה יותר? מהסיבה הפשוטה, שזה יכול לחסוך לכם הרבה מאד כסף לאורך תקופת חיי המשכנתא שנותרה, חסכון גם בהחזר הכולל וגם בהחזר החודשי. ככלל, חשוב מדי פעם לבדוק מהן הריביות במשק והאם התנאים במשכנתאות השתנו, כדי שמדי פעם תוכלו למחזר את המשכנתא שלכם. אתם לא חייבים להישאר תקועים עם המשכנתא  שחתמתם עליה בתחילה לכל החיים, אתם תמיד יכולים לבדוק אם ניתן להיטיב את התנאים למשכנתא ולהוזיל אותה כשזה אפשרי.


כדאי לעשות זאת עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה ולא עם יועץ המשכנתא של הבנק, שאין לו ממש אינטרס למחזר לכם את המשכנתא לתנאים טובים יותר. 


יכול להיות שבתמהיל המשכנתא שלכם חתמתם על מסלולים שלא כדאי לכם למחזר מכיוון שהקנסות על פירעון שלהם עלולים לעלות לכם הרבה יותר. כשממחזרים משכנתא, יש לבדוק היטב איזה מסלולים כדאי למחזר ואלו מסלולים לא כדאי למחזר, כדי שזה לא יעלה לכם יותר ממה שתוכלו לחסוך במחזור המשכנתא.


בכל מקרה, מומלץ לקחת יועץ משכנתא מנוסה ומקצועי ועשו זאת כבר עכשיו. זו ההזדמנות שלכם לשפר את נתוני המשכנתא שלכם למשכנתא זולה יותר!


מלאו את הפרטים שלכם עכשיו, כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר רלוונטיות לשירות וליעוץ שיכולים לתת לכם יועצי משכנתא. 

 

בעזרת המערכת החכמה של קונטקט, תקבלו ישירות אליכם עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתא מומלצים באזור מגוריכם, שיחסכו לכם זמן, טרחה וכסף רב במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו