מיחזור משכנתא עכשיו - היום! הזדמנות של פעם בחיים!

 

מחזור משכנתא למשכנתא הזולה ביותר שתוכלו לסדר לעצמכם היום! החדשה המרעישה לכל בעלי הנכסים שלקחו משכנתא בשנים האחרונות היא שעכשיו, חודש אוגוסט 2019 ריבית הפריים במשק הינה הנמוכה ביותר שהיתה מזה שנים רבות מאד. אפילו נמוכה יותר ממה שהיתה במחצית השנה הראשונה של 2015, שנה זו נחשבה לשנת שיא שבה ריבית הפריים היתה הנמוכה ביותר שבנק ישראל פרסם מזה עשרות שנים.  

השפעת ריבית הפריים על המשכנתא שלכם:


ריבית הפריים החודש עומדת על 0.25%  וזו הנמוכה ביותר שפרסם בנק ישראל בשנים האחרונות דבר המשפיע ישירות על המשכנתא שלכם ועל החזר המשכנתא שלכם. אם אתם רוצים לנצל את השעה ולהיטיב עם המשכנתא שלכם זה הזמן! עכשיו לפנות עכשיו ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שישיג עבורכם את תמהיל המשכנתא הנכון ביותר עבורכם. נכון שאמרנו במאמרים קודמים שלא הכל קשור לריבית מבחינת ההחזר הכולל של המשכנתא אבל בימים כאלו בהן ריבית הפריים נמוכה אז זה בהחלט קשור גם לריבית.


עליכם לבדוק את המשכנתא שלכם ומהר!


הפעם הבאה שבנק ישראל מפרסם את ריבית הפריים יהיה ב 28 לחודש אוגוסט 2019 ויכול להיות שתאחרו את הרכבת אם לא תפעלו במיידי.אם כבר אתם ממחזרים את המשכנתא אל תעשו את זה לבד. אתם יכולי לשפר את התנאים של המשכנתא שלקחתם בנוסף להורדת הריבית ואת זה יכול להשיג עבורכם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה. הוא ירכיב עבורכם את תמהיל המשכנתא שנכון למצב הכלכלי שלכם היום עם מבט לעתיד.


למה כל כך חשוב לכם למחזר את המשכנתא שלכם היום למשכנתא זולה יותר? זה יכול לחסוך לכם הרבה מאד כסף לאורך תקופת חיי המשכנתא שנותרה, חסכון גם בהחזר הכולל וגם בהחזר החודשי. ככלל, חשוב מדי פעם לבדוק מהן הריביות במשק והאם התנאים במשכנתאות השתנו, כדי שמדי פעם תוכלו למחזר את המשכנתא שלכם. אתם לא חייבים להישאר תקועים עם המשכנתא  שחתמתם עליה בתחילה לכל החיים, אתם תמיד יכולים לבדוק אם אתם יכולים להיטיב את התנאים למשכנתא שלכם ולהוזיל את המשכנתא כשזה מתאפשר.


עשו זאת עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה, לא עם יועץ המשכנתא של הבנק, שאין לו ממש אינטרס למחזר לכם את המשכנתא לתנאים טובים יותר. אל תטעו לחשוב שהוא דואג לאינטרסים שלכם, הוא עובד בנק ודואג קודם כל לאינטרסים של הבנק. כן הוא יתן לכם שירות אדיב אבל הוא ינהג על פי מה שהבנק מכתיב לו.


יכול להיות שבתמהיל המשכנתא שלכם חתמתם על מסלולים שלא כדאי לכם למחזר כי הקנסות עלולים לעלות לכם הרבה יותר. כשממחזרים משכנתא צריך לבדוק היטב איזה מסלולים כדאי למחזר ואילו מסלולים לא כדאי למחזר, כדי שזה לא יעלה לכם יותר ממה שתוכלו לחסוך במחזור המשכנתא.


תמיד ובכל מקרה מומלץ לקחת יועץ משכנתא מנוסה ומקצועי ועשו זאת כבר עכשיו. זו ההזדמנות שלכם לשפר את נתוני המשכנתא שלכם למשכנתא זולה יותר!


מלאו את הפרטים עכשיו כדי שתוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר רלוונטיות לשירות וליעוץ שיכולים לתת לכם יועצי משכנתא, תוכלו לעשות השוואת מחירים ולהחליט עם מי אתם רוצים לעבוד. אתם לא חייבים לקבל כל הצעה שיציעו לכם. במידה ותחליטו שלא מתאימות לכם ההצעות שהציעו לכם לא קרה דבר, לא שילמתם דבר. במידה והחלטתם לקבל את אחת מההצעות שהציעו לכם יועצי המשכנתא אתם תסגרו את העסקה ישירות אתו.


מלאו את הפרטים עכשיו ותוכלו לחסוך הרבה מאד כסף לאורך חיי המשכנתא.

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו