השוואת הלוואות לבעלי נכסים - הבית שלך יכול לסייע לך!

במידה וכבר סורבתם לבקשת האשראי דרך הבנק ואתם בעלי נכס שזקוקים לסכום גבוה מ- 100 אלף שקל, בקשתכם תטופל אצלינו במיידי!

 

על בסיס ניסיון של עשרות אלפי לקוחות שהגיעו אלינו, ניתן לסווג את הבקשות להשוואת תנאי אשראי לבעלי הנכסים לשלושה סוגים עיקריים: 


א)    חיסכון ואיכות חיים פיננסית – בקשה שנועדה לטובת הורדת שווי החזר כולל של הלוואה ו/או החזר חודשי. 
ב)    קבלת אישור עקרוני בבנק – בקשה שנגזרת מתוך הצורך לקבלת אישור עקרוני לקבלת הלוואה לבעלי נכסים דרך מערכת בנקאית, למרות דחיה במערכת בנקאית.  
ג)    הלוואה חוץ בנקאית דחופה – בקשה לקבלת הלוואה במסגרת חוץ בנקאית למסורבי בנקים "קשים" עקב הגבלה, גיל, הכנסות מוצהרות, פשיטת רגל, חדלות פרעון וכו'... 

 

 

בדקו זכאות להלוואה (לוקח פחות מדקה)

 

 

שימוש משכיל בנכס לצורך קבלת הלוואה חוץ בנקאיות מאפשר לקיחת הלוואה במתכונת של גישור לטווח זמן קצר עד בינוני, זאת על מנת לייצב את המצב הכלכלי ואז לעבור בחזרה לבנק או למכור את הנכס בצורה רגועה ולא להפסיד מחיר על הנכס.

 

עוד אפשרות שפותחת בפניכם הלוואה חוץ בנקאית כנגד משכון הנכס הינה "ניקוי שולחן" של הלוואות קטנות שלקחתם במשך השנים, אם זה לכיסוי חובות, רכישת רכב או חופשות באמצעות פריסת הלוואה לתקופת זמן ארוכה יותר, על מנת להוריד מעצמכם את "החנק הכלכלי" על ידי הגדלת הכנסה פנויה ולעלות משמעותית ברמת איכות החיים.  

 

שלבים בהגשת הבקשה לבדיקת הצעות מול גופים מממנים:

  1. הצעד הראשון אותו אתם צריכים לעשות הוא להשאיר את פרטיכם ולהגיש בקשה לקבלת בדיקה מיידית להיתכנות פיננסית להחזר הלוואה. תהליך הגשת הבקשה קצר מאוד ועורך פחות מדקה.
     
  2. לאחר שתגישו את המועמדות לבדיקת היתכנות כלכלית תעברו לשלב בו נאמת אנושית את פרטי הבקשה שלכם בשיחה של 5-7 דקות. בסיום בקשה זו הנתונים שלכם ישלחו למכרז הצעות מול גופים מממנים.
     
  3. המערכת שלנו תסרוק בהתאם לפרופיל בקשתכם את כלל היועצים הפיננסיים וכלל קרנות מימון בישראל. במכרז שלנו משתתפים כלל קרנות מימון למימון חוץ בנקאי האיתנות והממוסדות במשק.  במידה ובקשתם תתאים לאחד הקרנות יועצים פיננסיים יצרו אתכם קשר על מנת לספק לכם הצעה רשמית שכוללת דמי ניהול להגשת התיק ותנאי מימון שוטפים.

 

 

 

באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית שלנו הלווים עם פרטי בקשה מאומתים יקבלו עד שלוש הצעות  מול קרנות קרנות מימון מאושרות בהתאם לחוק אשראי הוגן בישראל. כל זאת בהתאם לפרופיל הבקשה ורק מבעלי מקצוע אשר מתמחים (באמת) בפרופיל בקשתכם. 

 

תנו לטכנולוגיה שלנו לחסוך לכם כסף, זמן ומאמץ ותקלו לעצמכם את הדרך לקבלת ההחלטה הנכונה!

השוואת קרנות חוץ בנקאיים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו