השוואת הלוואות לבעלי נכסים - הבית שלך יכול לסייע לך ובגדול!

הינכם בעלי נכסים או בתהליך רכישת נכס?

 

מעוניינים "לנקות שולחן", להוריד את "החנק הכלכלי" ולהגדיל הכנסה פנויה?  

 

צריכים להוזיל משמעותית את תנאי המשכנתא הקיימת?  

 

סורבתם לבקשת אשראי כדאי דרך הבנק?

 

הפתרון שלכם נמצא במכרז ריביות/הצעות מקיף בין כלל מממנים במשק (בנקים / קרנות חוץ בנראיים / חברות ביטוח / משקיעים פרטיים) המתמחים בפרופיל בקשתכם.

 

רובינו כבר מודעים שבנקים הינם יישויות מסחריות, פעילותם נגזרות מתקבול רווחים על הכסף שהם מוכרים לנו ומדיניותם, ברוב מוחלט מהמקרים, אינה עומדת בקו ישר עם האינטרס של הלווים הקטנים  - "לקנות את הכסף שלנו כמה שיותר בזול". כמו כן בנקים פועלים תחת הנחיות קשיחות ופיקוח רגולטיבי נוקשה שמאפשר מתן הצעות בתנאים שכפופים להנחיות שמונחתות ע"י הדרג הניהולי נכון לאותו תאריך ופרופיל הבקשה.  

 

 

 

עד כה, השיטה הטובה בעולם שהומצאה לשיפור הצעות פיננסיות היא תחרות ומבחן אובייקטיבי של הצעות מול כלל הגופים המממנים המורשים במשק שעובדים תחת פיקוחו של משרד האוצר. חשיפה רחבה של בקשתכם בשוק בנקאי או חוץ בנקאי, דרך מכרז ריביות מקיף מול בנקים רלוונטיים או מממנים חוץ בנקאיים בהתאמה, כנגזרת מיכולתכם הכלכלית, מאפשרת לכם:  


א)    חיסכון ואיכות חיים פיננסית – בקשה שנועדה לטובת הורדת שווי החזר כולל של הלוואה ו/או החזר חודשי מול התנאים הקיימים בבנקים. 
ב)    קבלת אישור עקרוני בבנק – בקשה שנגזרת מתוך הצורך לקבלת אישור עקרוני לקבלת הלוואה לבעלי נכסים דרך מערכת בנקאית, למרות דחיה במערכת בנקאית.  
ג)    הלוואה חוץ בנקאית דחופה – בקשה לקבלת הלוואה במסגרת חוץ בנקאית למסורבי בנקים "קשים" עקב הגבלה, גיל, הכנסות מוצהרות, פשיטת רגל, חדלות פרעון וכו'... 

 

 

בדקו זכאות להלוואה (לוקח פחות מדקה)

 

 

אפשרות שפותחת בפניכם הלוואה כנגד משכון הנכס הינה "ניקוי שולחן" של הלוואות קטנות שצוורתם במשך השנים, אם זה לכיסוי חובות, רכישת רכב או חופשות באמצעות פריסת הלוואה לתקופת זמן ארוכה ובתנאי מימון אטרקטיביים יותר, על מנת להוריד מעצמכם את "החנק הכלכלי" מעומס החזרים על הלוואות קיימות שצברתם עד כה.

 

שימוש משכיל בנכס לצורך קבלת הלוואה מאפשר גם לקיחת הלוואה במתכונת של גישור לטווח זמן קצר עד בינוני, זאת על מנת לייצב את המצב הכלכלי מול הבנקים או למכור את הנכס בצורה רגועה מבלי להפסיד מחיר על הנכס.  

 

 

שלבים בהגשת הבקשה:

  1. השארת פרטים לקבלת בדיקה מיידית להיתכנות פיננסית להחזר הלוואה. (תהליך הגשת הבקשה קצר מאוד ועורך פחות מדקה).
     
  2. לאחר מילוי טופס פרטים קצר, יש לאמת בקשתכם באמצעות הטלפון לטובת מתן שירות איכותי יותר. (ע"י לחיצה על קישור שיגיע בסמס). 
     
  3. המערכת שלנו תסרוק בהתאם לפרופיל בקשתכם את מול היועצים הפיננסיים שמספקים כיסוי רחב מול בנקים וקרנות מימון חוץ בנקאיים בישראל.

 

במידה ובקשתם תתאים לאחד הקרנות יועצים פיננסיים מטעם הקרנות יצרו אתכם קשר על מנת לספק לכם הצעה רשמית ותנאי מימון שוטפים.

 

 

 

באמצעות הפלטפורמה לווים עם פרטי בקשה מאומתים יוכלו לקבל עד שלוש הצעות  מול קרנות קרנות מימון מאושרות בהתאם לחוק אשראי הוגן בישראל. 

 

תנו לטכנולוגיה שלנו לחסוך לכם כסף, זמן ומאמץ ותקלו לעצמכם את הדרך לקבלת ההחלטה הנכונה!

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו