מקורות מימון אפשריים לנטילת הלוואה חוץ בנקאית לשכירים

ניצלת את כל מסגרת האשראי שלך בבנק ומחפש מקורות מימון אחרים?

 

הגעת למקום הנכון!

 

כאן תוכל לקבל מידע שיעזור לך במציאת מקורות מימון אפשריים להלוואה חוץ בנקאית.

 

זירת קונטקט הינה פלטפורמה טכנולוגית להשוואת ריביות המקיפה ביותר בישראל. פנה/י דרכנו ותקבל מענה אנושי מהיר  ועד 3 הצעות שירות לכל היותר, שרלוונטיות לאופי הפניה שלך וכל זאת כמובן במידה ונמצא כי את/ה בעל/ת התכנות פיננסית לקבל הלוואה מהירה, כלומר הפלטפורמה שלנו תדע לאתר עבורך את ספקי השירות המתאימים ביותר בשבילך והכל במקום אחד כדי שאת/ה תחסכו במאמץ!

 

 

מהי הלוואה חוץ בנקאית?

 

הלוואה חוץ בנקאית היא הלוואה שבעצם לא נלקחה בבנק ולא רשומה במסמך כלשהו מטעם המדינה. מדובר בהלוואה שנלקחת מגופים חוץ בנקאייים, כגון: חברות כרטיסי אשראי, קרן השתלמות, חברות ביטוח, הלוואות חברתיות ועוד. 

הלוואה חוץ בנקאית נלקחת בדרך כלל כאשר הבנק לא מספק ללקוח אשראי לנטילת ההלוואה. זה בדרך כלל נובע מהסיבה שהבנק מכיר אותנו לעומק ויותר מכן, הבנק מכיר את ההתנהלות הפיננסית שלנו ואת יכולת ההחזר שלנו. במקרה כזה, הלוואה מגוף חוץ בנקאי היא פתרון מעולה בשבילנו. הבנקים גם נוטים בדרך כלל לקבל מכם שיעבוד, כך שמבחינתם מדובר בהלוואה יחסית בטוחה, ולכן הריבית נמוכה גם היא. הלוואות בנקאיות יכולות להיות גם לטווח ארוך, אבל הלוואה חוץ בנקאית היא לרוב לטווח קצר או בינוני. הסיבה לכך היא משום שהבנקים כאמור, מכירים את ההתנהלות הפיננסית שלכם ויודעים לבדוק את רמת הסיכון שבאי החזר ההלוואה. לעומת זאת, חברות חוץ בנקאיות לא מכירות אתכם מספיק טוב ועל מנת להקטין את הסיכון הם מעדיפים להעניק הלוואות לתקופות קצרות ותר.מדובר כאן גם בהחזר חודשי, כך בעצם מקטינים את טווח ההלוואה וגובהה ובעצם את הסיכון כשלעצמו.

 

למה צריך הלוואה חוץ בנקאית?

 

אנשים רבים לוקחים הלוואות כאלו. הסיבות העיקריות הן בדרך כלל כגון: רכישת רכב חדש, הלוואה ללימודים גבוהים, שיפוצים, אירוע משפחתי (בר מצווה, חתונה), טיפול רפואי, נסיעה לחו''ל ועוד.

 

האם כדאי לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

 

זו שאלה שקשה לענות עליה בהחלטיות. בעיקרון, לא מומלץ לקחת הלוואות בכלל, אלא להשתמש בהון עצמי. אבל ברוב הפעמים זה בגדר תאוריה בלבד. במציאות של החיים, אנשים זקוקים לעזרה במימון של אירועים חד פעמיים, הוצאות גדולות ופתאומיות. בגדול חשוב שתדעו, עדיף לקחת הלוואה מהבנק. זה מה שכדאי לנסות בשלב ראשון. במידה והגעתם לקצה היכולת מבחינת הבנק, ואין לכם ברירה אחרת אז תפנו למערכת החוץ בנקאית. ישנם מצבים בהם פונים למערכת החוץ בנקאית כבר בשלב ראשון. זה יכול לקרות כאשר אתם מקבלים פנייה למשל מחברת כרטיס האשראי שלכם המציעה לכם הלוואה נוחה וגמישה. או למשל כאשר אתם רוכשים רכב וחבתרת הרכב או הליסינג מציעים לכם הלוואה חוץ בנקאית. הלוואות כאלה ניתן לשקול בחיוב, מכיון שהחברה היא זו שפנתה אליכם ומן הסתם התנאים שלה יכולים להיות טובים יותר בעבורכם.

ישנם מקרים בהם המימון מהבנק יהיה יקר יותר. אם אתם חורגים ממסגרת האשראי שלכם כדאי לכם לקחת הלוואה חוץ בנקאית. חריגה ממסגרת האשראי בבנק יכולה לעלות בריבית של 22% !! החברות החוץ בנקאיות מספקות לכם מימון זול הרבה יותר.

 

איך מוצאים חברה שמספקת הלוואה חוץ בנקאית?

 

אלו הדברים שצריך לעשות כדי לקבל הלוואה חוץ בנקאית טובה:

1. תבדקו לעומק את הגוף ממנו אתם לוקחים את ההלוואה. האם לחברה יש ''אבא ואמא''? האם היא מוכרת? קבלתם המלצות עליה?

2. השוו הלוואות על ידי בדיקה עצמית או על ידי חברות שמתמחות בזה. כדאי לעשות השוואה בין חברות שונות כדי להבין את תנאי ההלוואה והריביות, השוואה זו יכולה לחסוך לכם כסף רב וכאבי ראש.

 

מאיפה לוקחים הלוואה חוץ בנקאית?

 

ריכזנו עבורכם את הגופים העיקריים הנמצאים בשוק המימון החוץ בנקאי, בדקו כל אפשרת כזו לעומק ועשו את חשבון הכדאיות שלכם.

1. הלוואה מקופת גמל או קרן השתלמות - הלוואות אלו ניתנות בדרך כלל עד 70% מהיקף החיסכון שלכם בקרן. הן ניתנות בריבית נמוכה וטווח החזר של עד 7 שנים.

2. הלוואה מחברת כרטיס אשראי - חברות כרטיסי האשראי מספקות בדרך כלל אשראי יקר יותר מהבנקים וההלוואות שלהם הן בדרך כלל עד 60,000 ש''ח. זו ההלוואה המהירה ביותר, הכסף יכול להיות בחשובן הבנק שלכם תוך שעות או ימים מועטים. תקופת ההלוואה היא בדרך כלל עד 60 חודש והריבית היא עד 18%.

3. מימון ישיר - כאן תוכלו לקבל הלוואה בהיקף של עשרות אלפי שקלים, בדרך כלל עד 60,000 ש''ח למשך מספר שנים. הריבית היא בין 8% - 12%. ההלוואה במימון ישיר היא מהירה והתהליך כולו נעשה במהירות רבה. 

4. הלוואות חברתיות - ההלוואה כאן נעשית בזירה שמממנת את עצמה ממלווים שהם בעצם אנשים פרטיים. הריבית אטרקטיבית ביותר והיא נעה סביב 7% - 9%. תקופת ההלוואה היא לשנים בודדות עם החזר חודשי. 

5. הלוואה ממקום העבודה - ישנם מקומות עבודה המספקים לעובדים אפשרות של מתן הלוואות. כאן תנאי ההלוואה משתנים מחברה לחברה. שווה לבדוק.

 

לסיכום:

 

אם נסכם את כל הנאמר בכתבה, נגיע למספר נקודות חשובות שעליהן כדאי לשים דגש:

1. הלוואה בנקאית בדרך כלל עדיפה על הלוואה חוץ בנקאית.

2. הלוואה חוץ בנקאית בדרך כלל מתאימה לסכום גדול של עשרות אלפי שקלים ולמשך תקופה קצרה.

3. לפני לקיחת ההלוואה - בדקו: האם אתם יכולים לצמצם את ההוצאות שלכם ולחסוך את נטילת ההלוואה?

4. חברות כרטיסי האשראי וחברת ומימון ישיר הן המשמעותיות ביותר בשוק האשראי החוץ בנקאי.

5. ישנם מקרות רבים לנטילת הלוואה חוץ בנקאית. בדקו מוניטין, ניסיון ואת תנאי ההלוואה לפני החתימה.

 

איך יודעים מה טוב עבורנו?

 

כדי להיות בטוחים שאתם אכן עושים את הצעד הנכון עבורכם ועבור המשפחה שלכם, פנו לאחד מהיועצים הכלכליים שלנו בקונטקט, אשר ישמחו לעזור ולהמליץ לכם על המימון האופטימלי ביותר עבורכם.

 

פנה/י אלינו עכשיו דרך פלטפורמת קונטקט - זירה טכנולוגית להשוואת ריביות המקיפה ביותר בישראל ותקבל/י עד 3 הצעות שירות הרלוונטיות לאופי הפניה שלך, מספקי שירות המתאימים ביותר בשבילך. הטכנולוגיה שלנו תדע כבר איך לסרוק עבורך את הספקי שירות שהכי מתאימים והכי משתלמים וכל זאת במקום אחד! 

 

קונטקט - לעמוד בצפיות - CONTACT

 

 

השוואת יועץ פיננסי בהלוואה חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו