סיוע בקבלת משכנתא למוגבלים בבנקים ומסורבים בעלי BDI שלילי

אם אתם מוגבלים בבנק או מוגבלים לשעבר וקבלתם סירוב לנטילת משכנתא מהבנק,

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו מבטיחים להשיג עבורכם אישור עקרוני לנטילת משכנתא, על ידי יועצי המשכנתאות שלנו המתמחים בסיוע במגוון פתרונות מקצועיים לקבלת אישור עקרוני, גם אם כבר קבלתם סירוב בבנקים השונים. 

 

התרחיש הגרוע ביותר אצל מבקשי משכנתא הוא קבלת סירוב בעקבות BDI שלילי. בכתבה הזו נענה על כל השאלות הנוגעות לנטילת משכנתא למוגבלים בחשבון הבנק או מוגבלים לשעבר, משכנתא עם בידיאיי שלילי או לבעלי הוצאה לפועל או פשיטות רגל.

 

מה זה BDI שלילי?

 

דוח BDI הוא בעצם דוח נתוני אשראי. הדוח כולל את ההיסטוריה הפיננסית שלכם, בעיקר את זו הבעייתית. דוח זה כולל את כל המידע על הגבלות בחשבון שלכם - אם יש, צ'קים שחזרו וכד'. הוא כולל גם התראות שקבלתם מהבנק לפני נקיטת מהלכים, מידע על פשיטת רגל או כינוס נכנסים. בגדול, דוח BDI הוא המסמך שהבנק מקבל על נתוני האשראי שלכם ומונע ממנו לאשר לכם נטילת משכנתא באופן רגיל. יש טענה נפוצה האומרת שאנשים בעלי BDI שלילי לא יצליחו לעולם לקחת משכנתא, זו טענה לא נכונה, גם עם בידיאיי שלילי נותן לקבל משכנתא, בהמשך נביא בפניכם את האפשרויות העומדות לרשותכם. 

 

נטילת משכנתא לבעלי רישום BDI שלילי

 

מוסדות וגופים חוץ בנקאיים נחלצים לעזרתם של לקוחות מסורבי משכנתא בבנק בעקבות BDI שלילי. תהליך נטילת המשכנתא דומה מאד לתהליך נטילת משכנתא בבנק. בשלב הראשוני החברה בודקת את הלקוח הפוטנציאלי ואת האפשרויות שלו לקבל הלוואה. בשלב השני החברה מחליטה לגבי סכום ההלוואה הניתן לאישור ללקוח. בחלק גדול מהמקרים בדרך כלל הלקוח יקבל את הסכום המבוקש. יחד עם זאת, ישנם מקרים שבהם הסכום שאושר למשכנתא נמוך מהסכום אותו הלקוח ביקש לאשר. תנאי המשכנתא הנקבעים הם תוצאה של רמת הסיכון שלה.

 

מה בודקים לפני הענקת משכנתא?

 

הגופים החוץ בנקאיים אשר מעניקים משכנתא ללקוחות בעלי BDI שלילי חייבות לערוך תחקיר מעמיק על הלקוח מבקש המשכנתא. יחד עם זאת הן לא דוחים אותו מייד. הם יעשו ככל שביכולם לבוא לקראת בלקוח ולתת לו את המשכנתא המבוקשת. הלוואה כזו נותנת ללווה אפשרויות נוספות לרכוש את הדירה או הנכס המבוקש.

 

איך קובעים את תנאי המשכנתא?

 

השלב הבא באישור המשכנתא הוא קביעת תנאי ההלוואה שיקבל הלקוח. BDI שלילי יכול להשפיע על הריביות ועל תנאי המשכנתא בכלל כגון: ריביות והצמדה, אורך חיי ההלוואה וכד'. בנוסף, החברה מבצעת בדיקה יסודית של הביטחונות שטובת ההלוואה, לדוגמה: נכס משועבד, או בטחונות אחרים. 

 

לסיכום:

 

רישום BDI שלילי הוא לא הסוף. ניתן לקבל משכנתא גם עם קבלתם סירוב בבנק בעקבות רישום בידיאיי שלילי או למוגבלים בבנק. ישנם חברות וגופים חוץ בנקאיים רבים אשר יוכלו לבוא לקראתכם לאשר לכם נטילת משכנתא גם עם רישום BDI שלילי או כל מגבלה אחרת שיש לכם בבנק המונעת מכם לקבל משכנתא בנקאית.

 

כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בטכנולוגיה המיוחדת והמתקדמת שיצרנו כאן, בקונטקט והשאירו את פרטיכם בטופס הנמצא בצד שמאל של הדף.

 

המערכת שלנו תסרוק מאות מומחים בתחום ייעוץ המשכנתאות ותעניק לכם עד 3 הצעות מחיר מיועצי המשכנתאות באזור מגוריכם המתאימים במדוייק לפרופיל הפיננסי שלכם אשר יעזרו לכם וילוו אתכם בכל התהליך לקבלת המשכנתא.

 

בקונטקט גם מתמקצעים בתחומים נוספים, כגון: משכנתא הפוכה, משכנתא לכל מטרה, משכנתא לגיל השלישי, משכנתא לבנייה עצמית ועוד.

 

בואו לחסוך זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא למסורבים בבנקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו