משכנתא חוץ בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית - מה עדיף?

אם אתם מסורבים בבנק ומתלבטים האם כדאי לכם לקחת משכנתא חוץ בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית,

 

הגעתם למקום הנכון בזמן הנכון!

 

בעזרת יועצי המשכנתאות המומחים שלנו תוכלו לקבל את כל הידע הדרוש לכם כדי לקבל החלטה מושכלת המתאימה בדיוק ליכולות שלכם.

 

כיום ניתן להשיג הלוואה חוץ בנקאית למסורבים בתנאים נוחים. בדרך כלל כשמדובר בהלוואות אנחנו רגילים לחשוב שהבנקים הם הכתובת - וזו טעות מוכרת. אחרי רפורמות משמעותיות שיצאו בשנים האחרונות ישנה התעוררות בשוק האשראי נחוץ בנקאי אשר מהווה נתח שוק נוסף וחשוב בתחום של הקצאת אשראי. אלו חברות מפוקחות ומקצועיות המציעות ריביות סבירות לחלוטין לכל אדם. 

 

סוגי מימון חוץ בנקאי:

 

1. הלוואות לכל מטרה - בדרך כלל ינתנו בסכומים קטנים או ללא ערבויות.

 

2. משכנתאות - אפשר לשעבד נכס נדל''ן כמגד הלוואה לטווח ארוך בתנאים יחסית נוחים.

 

3. ניכיון שיקים - הלוואה לטווח קצר כנדג צ'קים דחויים, משמשת בעיקר לשיפור תזרים המזומנים בעסקים.

 

הלוואה חוץ בנקאית - האם כדאי?

 

כל אחד יכול למצוא את עצמו במצב שבו הוא רוצה לרכוש משהו ואין לו את מלוא הסכום הדרוש לו לשם כך. במקרה כזה רוב האנשים מחפשים הלוואה. קיימים מספר גופים פיננסיים המציעים הלוואות בסכומים גבוהים שיכולים לעזור לנו במקרה כזה. כל חברה מציעה תנאים אחרים ועלינו לבדוק מה תהייה ההלוואה הכי משתלמת והכי מתאימה לנו.

 

מהי הלוואה חוץ בנקאית משתלמת?

 

בדרך כלל כשאנחנו רוצים להגדיר הלוואה משתלמת נגדיר אותה ככזו עם פריסה נוחה וריביות נמוכות. זהו המדד החשוב ביותר מבחינה כספית, אבל קיימים עוד מדדים שיוכלו לקבוע את מידת הכדאיות של ההלוואה. למשל, זמנות ההלוואה. ככל שנוכל לממש אותה בזמן קצר ובלי עיכובים מיותרים, במקרים רבים זה יהי חשוב יותר מצורת הפריסה או גובה הריבית. כך גם מבחינת הבטחונות, ישנם גופים הדורשים מסמכים רבים ובטחונות עד שאנחנו כבר מתייאשים מההלוואה ומהצורך בה. 

בנוסף, אם יש לנו צורך בהלוואה בסכום גבוה מאד יתכן שעלינו לשקול נטילת משכנתא חוץ בנקאית אשר יכולה להתאים יותר לצרכים של רכישת דירה או נכס, שיפוץ גדול או השבחת נכסים

 

הלוואה בתנאי משכנתא לצורך רכישת דירה

 

ישנה האפשרות של נטילת משכנתא חוץ בנקאית לטווח ארוך. ההלוואה הזו היא הלוואה גדולה הניתנת מגוף חוץ בנקאי בתנאים הדומים לתנאי משכנתא. זוהי הלוואה ארוכת טווח ואפשרית כמעט עבור כל אחד. 

 

מה ההבדל בין הלוואה למשכנתא?

 

רבים לא יודעים מה ההבדל בין הלוואה למשכנתא. בעקרון הפעלה זהה - נטילת סכום של כסף עם תשלומים בפריסה משתנה. למעשה, נטילת הלוואה תגרור בעקבותיה תשלומי ריביות גבוהים יותר מהמשכנתא מהסיבה שכאשר אנחנו לוקחים הלוואה לדירה, הדירה משועבדת לטובת המשכנתא וכך נוכל לקבל ריביות נמוכות יותר. 

לכן, במידה ואתם זקוקים לסכום כסף נכבד מומלץ לכם לשקול שעבוד של הנכס שלכם ונטילת משכנתא כנגדו - כך תוכלו לקבל ריבית נמוכה יותר ופריסה ארוכה יותר של תשלומים.

אם אתם זקוקים לסכום יחסית פעוט, מומלץ לכם לקחת הלוואה קטנה מאחד הגופים החוץ בנקאיים האמינים הקיימים בשוק.

 

איך מתחילים?

 

פונים עכשיו לאחד מיועצי המשכנתאות שלנו בקונטקט ומקבלים את כל המידע הדרוש לכם על מה מתאים לכם ואיך לעשות את זה הכי טוב שאפשר.

 

השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת החכמה של קונטקט תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא חוץ בנקאית ומשכנתא למסורבי בנקים.

 

המערכת שלנו שולחת אך ורק הצעות המתאימות במדוייק לפרופיל הבקשה שלכם, כך שאתם חוסכים זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו