משכנתא בגיל 60 +

מתעניינים לגבי משכנתא בגיל 60 +?

 

רוצים לבדוק אם זה מתאים לכם?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע אודות משכנתא בגילאי 60+, מה זה בכלל, למי זה מתאים והיכן ניתן לקבל אותה. כל זאת ועוד בכתבה שלפניכם.

 

משכנתא מעל גיל 60

 

משכנתא מעל גיל 60 נקראת גם: משכנתא הפוכה. היא פתרון פיננסי מבריק המוכר בעולם כבר שנים רבות ולאחרונה התחיל להיות מיושם גם בישראל. הפתרון הזה מאפשר לבעלי נכס נדל''ן לקבל הלוואה גדולה כנגד שעבוד הנכס לטובת הגוף המממן.

 

משכנתא הפוכה נועדה מלכתחילה לבעלי דירות בגילאי 60 ומעלה הזקוקים לסכומי כסף גדולים לצורך חד פעמי, כגון: טיפול בריאות יקר או מעבר לבית אבות או דיור מוגן.

 

אנשים הנוטלים משכנתא הפוכה חיים על חשבון הנכס שלהם תוך כדי שהם ממשיכים להיות הבעלים החוקיים עליו, במקום למכור אותו ולחיות מכספי המכירה.

 

במשכנתא הפוכה ניתן לקבל סכום חד פעמי גדול או סכום חודשי קבוע מהגוף המממן, עד שהלווים ילכו לעולמם או שידאגו לסילוק ההלוואה.

 

משכנתא הפוכה נקראת כך משום הפעולה ההפוכה שנעשית בה לעומת משכנתא רגילה, כאן הגוף המממן משלם לבעל הנכס במקום שבעל הנכס יקבל כסף ממנו.

 

סילוק המשכנתא יכול להתבצע בכל זמן, על ידי מכירת הדירה או על ידי מקורות אחרים. במקרה שהלווה הלך לעולמו לפני סילוק ההלוואה, יכולים היורשים להחזיר את ההלוואה על ידי מכירת הנכס או על ידי מקורות מימון אחרים.

 

על סמך מה ניתנת הלוואת משכנתא לגילאי 60+?

 

משכנתא בגיל 60+ ניתנת על סמך הבטוחה של נכס הנדל''ן שבבעלות הלווים. הדירה חייבת להיות בבעלות מלאה של הלווים ורשומה על שמם באחד מהגופים הבאים: טאבו, מנהל מקרקעי ישראל או בחברה המשכנת.

 

אלו לווים יכולים לקבל משכנתא הפוכה בגיל 60+?

 

על הלווים המבקשים לקבל משכנתא הפוכה להיות מעל גיל 60. במידה ומדובר בבני זוג, על הצעיר מבינהם להיות מעל גיל 60.

 

בנוסף, הלווים יכולים לבקש משכנתא הפוכה רק על סכום העולה על 50,000 ש''ח והם חייבים להיות צלולים בדעתם ולחתום באופן עצמאי על הסכם ההלוואה.

 

במשכנתא מסוג זה לא נדרש ביטוח חיים או בריאות והלווים לא חייבים להיות בריאים מבחינה פיזית.

 

איך בודקים כדאיות של משכנתא מגיל 60+?

 

לא בכל מקרה יהיה כדאי ליטול משכנתא הפוכה, בעיקר בגלל ההוצאה החד פעמית הגבוהה, אך הודות לתחרות בשוק הפיננסי, התנאים בין המוסדות יכולים להיות שונים בצורה דרמטית. 

 

כאשר תעזרו לשם כך ביועץ משכנתאות מקצועי, בעל הידע והכלים הדרושים, תוכלו למנוע טעויות בלתי הפיכות ולחסוך עשרות אלפי שקלים של עמלות וריביות.

 

היכן מוצאים יועץ משכנתא לנטילת משכנתא לגילאי 60+?

 

זה מעולם לא היה פשוט יותר!

 

כל מה שאתם צריכים לעשות, זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח אליכם עד 3 הצעות של יועצי משכנתא מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא בגיל 60+.

 

בואו לחסוך זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים במשכנתא הפוכה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו