סיוע בקבלת אישור עקרוני למשכנתא עם הון עצמי נמוך או למשכנתא ללא הון עצמי

אתם זוג צעיר שרוצה לקנות בית לטובת מגורים וטרם הספקתם לחסוך?

 

ניסיתם לצבור הון עצמי לבית משלכם והכנסתכם אינה מאפשרת להגיע ליעד? אם אין לכם הון עצמי למשכנתא כי פשוט לא הצלחתם לחסוך ואתם ממש רוצים לקנות דירה משלכם, הגיע הזמן שתבינו שזה אפשרי!גם אם אין לכם בכלל הון עצמי או שיש לכם הון עצמי נמוך מאד, תוכלו בהחלט לקנות בית בישראל. אנו מבטיחים לכם השגת אישור עקרוני למשכנתא גם ללא הון עצמי כלל.

יועצי המשכנתאות שלנו מתמחים במגוון פתרונות פיננסים המותאמים גם עבור משפחות או זוגות ללא הון עצמי, אנשים עם הון עצמי חסר ואפילו למסורבי משכנתא בבנק או לבעלי BDI שלילי.

 

מחירי הדירות בארץ ממשיכים לטפס כל הזמן. יחד עם יוקר המחייה הם מקשים על זוגות רבים לרכוש דירה למטרת מגורים. ישנם זוגות רבים המרוויחים משכורות סבירות או מעל הממוצע, לעיתים אפילו מעל 20,000 ש''ח בחודש, אך לא מסוגלים לחסוך כסף בשביל הון עצמי על מנת לרכוש דירה. רבים מהזוגות הצעירים אשר מעוניינים לרכוש את הדירה הראשונה שלהם תוהים האם ישנה דרך לרכוש דירה בלי הון עצמי או שההון העצמי שלהם נמוך.

 

דירה ללא הון עצמי - האם זה אפשרי?

 

ישנן שאלות רבות העולות בכל מה שקשור להון עצמי ולמשכנתא - איך לוקחים משכנתא בלי הון עצמי, איך קונים דירה עם הון עצמי נמוך, כמה הון עצמי דרוש לשם קניית דירה ועוד. הכתבה הזאת נועדה לתת לכם מידע על פתרונות אפשריים גם אם עדיין לא הצלחתם לחסוך סכום כסף ראוי להון עצמי לרכישת דירה על מנת לקבל אישור עקרוני מהבנק לנטילת משכנתא.

 

אז מה הן האפשרויות?

 

גם אם לא הצלחתם לחסוך במשך השנים את ההון העצמי הנדרש לרכישת דירה ולקבלת אישור עקרוני מהבנק, לא צריך להתייאש! יש בפניכם מספר אפשרויות לקבל אישור כזה ולרכוש דירה משלכם גם עם הון עצמי נמוך או ללא הון בכלל. בואו נתחיל:

 

1. האופציה הראשונה העומדת בפניכם היא משכנתא כנגד משכון נכס, מישכון דירת ההורים. האפשרות הזאת נחשבת יעילה במיוחד לצורך גיוס ההון העצמי הנדרש לכם לרכישת הדירה. אפשר למשכן דירה של ההורים ועל ידי כך לגייס עד כ 50% משווי הדירה שתרצו לרכוש. במקרה זה הבנק תמיד יחשב לטובת ההון העצמי מחצית משווי הנכס הלא ממושכן (דוגמה: דירה בשווי של 1 מיליון ש"ח פניוה משיעבוד ותמושכן לטובת ההון העצמי לרכישת דירה לילדים תחושב לפי שווי של 500 אש"ח הון עצמי).  

על מנת להעריך את שווי הנכס של ההורים ויכולת ההחזר שלהם הבנק אחרי הערכת שווי הנכס דרך שמאי מקרקעין יבצע בדיקות כגון: האם ישנה הערת אזהרה על הדירה, האם להורים יש משכורת יציבה וקבועה על מנת להפוך ללווי משכנתא תומכים יציבים, האם יש להם נכסים נוספים או תוכניות חסכון. בהתאם לתוצאות הבדיקות הבנק יאשר מימון על חשבון מישכון הדירה של ההורים. אתם תוכלו לקבל משכנתא של עד כ - 70% מערך הדירה שברצונכם לרכוש.

 

2. אפשרות נוספת לרכישת דירה ללא הון עצמי היא על ידי לקיחת הלוואת סולו משלימה ללא בטחונות על חשבון משכורות (במיוחד במידה וההכנסות גבוהות) , כספי פנסיה, ביטוח חיים, חסכונות וכדומה. בנוסף, נותן גם להעזר במשפחה וחברים לצורך מתן הלוואות בכדי להשלים את ההון העצמי הנדרש לכם לשם רכישת דירה.

 

3. האפשרות השלישית היא לקנות דירה יחסית זולה לצורך השקעה ולהשכיר אותה. ניתן למצוא דירות כאלה בפריפריה, בבניינים ישנים ללא מעלית או דירות ישנות שבעליהן רוצה ''להתפטר'' מהן. בהמשך תוכלו למכור את הדירה ברווח, לאור העלייה הבלתי פוסקת של מחירי הנדל''ן בארץ או לגייס הון עצמי על ידי מישכון הדירה הזולה שרכשתם.


4. ניתן פשוט לקנות דירה באחוז מימון גבוהה במחיר למשתכן מאחד הפרוייקטים שמתפרסמים באזור מחיה מתבקש. אחוז מימון במחיר למשתכן מגיעים לגובה של 90% מימון או לבעלי הון נזיל מצטבר של 100 אש"ח לפי הנמוך מביניהם. 

 

איך לקנות דירה ללא הון עצמי?

 

כמו שאתם מבינים, יש לכם ארבע דרכים עיקריות לרכישת דירה ללא הון עצמי. אבל לפני שאתם רצים לדבר עם ההורים או לחפש דירה בפריפריה אתם חייבים להבין כי בלי הון עצמי אתם הולכים להתחייב על הלוואה לשנים ארוכות מאד בשיור של 100% מימון משווי הדירה שברצונכם לרכוש, וההתחייבות היא לא פשוטה במיוחד לאור העובדה שהריבית במשק עלולה לצמוח בעתיד הקרוב ותשלומי ההחזרים יקפצו מעלה. לכן תצטרכו לשלקול את הנושא בקפידה.

 

איך תעשו את זה בטוח?

 

אנחנו בקונטקט, בנינו מערכת טכנולוגית מתקדמת המאפשרת לכם לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם. יועצי המשכנתאות שלנו מתמחים במגוון של פתרונות פיננסיים כגון: משכנתא עם הון עצמי חסר, הלוואות משלימות למשכנתא, משכנתא לכל מטרה, הלוואות לכל מטרה, משכנתא למשתכן ועוד.

 

מלא/י את הפרטים שלך בטופס למטה או בצד העמוד והמערכת שלנו תסרוק מתוך מאות יועצי משכנתאות באזור מגוריכם ותציע ללא התחייבות להמשך התהליך השוואה של עד 3 הצעות מיועצי משכנתאות שמתאימים בדיוק מירבי לפרופיל הפיננסי שלך בהתאמה לצרכי כלכלת משק בית שלך.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

השוואת ספקים במשכנתא למסורבים בבנקים

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו