איך להשיג משכנתא זולה? מה אתם צריכים לעשות להוזלת ריביות המשכנתא שלכם?

עומדים לפני קניית בית?

 

מזל טוב!

 

אנחנו נבטיח לכם קבלת משכנתא זולה וחסכונית עם הוזלה משמעותית בריביות המשכנתא!

 

יועצי המשכנתאות שלנו מתמחים בהשגת משכנתא זולה ובבניית תמהיל משכנתא חסכוני המותאם לכלכלת המשפחה.

 

כמו רוב הזוגות בישראל רוב הסיכויים שאין לכם את מלוא הסכום כדי לקנות את הבית שאתם רוצים ולכן תצטרכו לקחת משכנתא מהבנק. השאלה כמה אתם לוקחים וכמה זה יעלה לכם. הבנק כמובן לוקח ריבית על הלוואת המשכנתא שהוא מעמיד עבורכם כנגד שיעבוד הנכס שאתם קונים ולבנק יש את התנאים שלו שהוא מעמיד בפניכם. אם אתם חושבים שיש לבנק סנטימנטים כלפיכם או רצון אמיתי להוזיל את המשכנתא עבורכם, חישבו שוב. הבנק דואג לאינטרסים שלו ולא לאינטרסים שלכם.

 


המשכנתאות הניתנות היום הן בסכומים מאד גבוהים, זו ההלוואה הגדולה והיקרה ביותר שתקחו בחייכם ולתקופה הארוכה ביותר (בין 20-30 שנים). כך שכל שינוי קטנטן יכול להשפיע דרמתית על גודל ההחזר. עשירית האחוז בריבית יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים.

 


מהן האפשרויות להוזיל את המשכנתא שאתם רוצים לקחת ועדיין לקבל משכנתא טובה?

 

כדי שלא תשלמו מעבר למה שאתם יכולים וצריכים כדאי כמובן להוזיל את החזרי המשכנתא גם בתשלומים השוטפים וגם בהחזר הכולל לסוף התקופה שאתם מתחייבים. בנוסף, אתם יכולים לקבל הטבות מסויימות במידה ומדובר במשכנתא לזוג צעיר. איך עושים את זה?


-    עשו חקר בין כמה שיותר בנקים וקבלו הצעות למשכנתא (לפחות 4 הצעות) בסכום שאתם צריכים. מבין כל ההצעות תבחרו את שתי ההצעה הטובות ביותר עבורכם לא רק בהחזר החודשי אלא גם בסכום הכולל שאתם אמורים להחזיר עד סוף התקופה.


-    אחרי שיש לכם כמה הצעות שמתוכם בחרתם את השתיים הטובות ביותר תיגשו שוב ל 2 הבנקים שנתנו את ההצעות הטובות ביותר ותתחילו במשא ומתן כדי לקבל את הריביות הטובות ביותר שהם יכולים לתת לכם וכדי שתוכלו לקבל את המשכנתא הזולה ביותר.


-    תבחנו היטב את התמהילים שיש בכל הצעה ומה עושה אותה טובה יותר עבורכם ובמשא ומתן תדונו עם הבנקים גם על התמהילים. אולי ניתן למצוא תמהיל טוב יותר עבורכם כדי להוזיל את המשכנתא שלכם.


-    ככל שתפרסו את המשכנתא על פני יותר שנים אולי ההחזר החודשי יהיה פחות גבוה אך ההחזר הכולל יהיה גבוה יותר קחו את הנתון הזה בחשבון.


-    כדי להשיג משכנתא זולה אתם צריכים הרבה ידע והרבה סבלנות. עליכם לדעת שזה תהליך סזיפי של בדיקות חוזרות, להיפגש עם כל בנק כדי לקבל את ההצעות המתאימות. זה דורש זמן.


-    כדי להוזיל את המשכנתא ולקחת משכנתא זולה יותר קחו בחשבון את תקופת ההלוואה ואת המסלולים השונים, יש 25 מסלולים שמהם אפשר להרכיב את התמהיל הנכון עבורכם.


-    להרכיב תמהיל זה לא פשוט אתם צריכים ללמוד את כל המסלולים ואת הריביות שהבנק נותן היום לכל מסלול. אתם צריכים לדעת על מה להתווכח עם הבנק בנוגע לריביות כדי שתקבלו משכנתא זולה יותר.


-    אתם צריכים לדעת מה יהיה נכון עבורכם לא רק עכשיו אלא גם בשנים הבאות. צפי הוצאות, צפי הכנסות ועוד פרמטרים כמו ילדים שיבואו מה קורה כשההוצאות גדלות מה קורה אם ההכנסות קטנות. כל הנתונים הללו צריכים להילקח בחשבון כדי שלא תקלעו למצבים לא נעימים בעתיד.


-    כדי לקבל הצעה למשכנתא זולה או להוזיל את המשכנתא שאתם רוצים לקחת צריך לעבוד קשה. תבדקו עם עצמכם האם אתם מוכנים וערוכים לכך.


-    תדאגו לבטל את עמלת פתיחת התיק, לא כל בנק יהיה מוכן אבל יהיו כאלו שכן. גם זה יוזיל את המשכנתא שלכם.


-    כשלוקחים משכנתא היום יש חובה לעשות ביטוח משכנתא שכולל ביטוח חיים וביטוח מבנה. קחו הצעות גם מחברות ביטוח חיצוניות ולא לקבל רק את מה שהבנק מציע לכם. כך תוזילו את המשכנתא שלכם.


-    תוודאו שבחוזה המשכנתא יהיו לכם תחנות יציאה נוחות למקרה שתרצו לפרוע פירעון מוקדם את המשכנתא או חלק ממנה ושלא תצטרכו לשלם על זה קנסות. גם זה יוזיל לכם את המשכנתא שאתם רוצים לקחת.


כבר הבנתם שכדי לקבל משכנתא זולה וטובה, התהליך לא פשוט כפי שהוא נראה על פניו. אם זה נראה לכם מסובך מדי או שאין לכם את הזמן היכולת והרצון לעשות זאת בעצמכם. מומלץ מאד לקחת יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה שיעשה את כל העבודה עבורכם ואף ילווה אתכם למשא ומתן בבנק. יבנה לכם תמהיל המתאים בדיוק עבורכם לפי מידתכם וישיג לכם אתת הריביות הטובות ביותר כדי שתוכלו לקבל את המשכנתא הזולה שאתם רוצים וראויים לה.


גם אם יש לכם את הזמן והסבלנות לעשות את תהליך קבלת המשכנתא הזולה בעצמכם, בבקשה אל תעשו זאת. כמו שלא תחתמו על חוזה קניית הדירה ללא עו"ד (שלו אתם משלמים הרבה יותר מאשר ליועץ משכנתא) אל תקחו משכנתא מבלי להתייעץ עם יועץ משכנתא מקצועי ומנוסה.


הטכנולוגיה שלנו תשווה בין רוב היועצים הרשומים בזירה ותאתר עד 3 בעלי מקצוע האידיאליים ביותר עבורכם לקבלת הצעת מחיר נוחה במקום אחד!


מלאו את הפרטים שלכם כאן בדף כדי לקבל עד 3 הצעות שונות מיועצי משכנתא מקצועיים המתמחים בהשגת משכנתא זולה ובניית תמהיל חסכוני כדי שתוכלו לחסוך הרבה מאד כסף בהחזרי המשכנתא שלכם.

 

קונטקט - לעמוד בציפיות.

השוואת יועצי משכנתאות במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו