משכנתא יעילה - כיצד כיצד מבצעים בדיקת משכנתא ליעילות המשכנתא שלקחנו לצורך מיחזור או הגדלה?

יש לכם משכנתא על הבית?

 

רוצים לבדוק עד כמה המשכנתא שלכם יעילה?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נבטיח לכם קבלת משכנתא חכמה ויעילה המותאמת לכלכלת משק הבית שלכם ובתנאי החזר אטרקטיביים.

 

בכתבה זו ננסה לבדוק כיצד מבצעים בדיקת משכנתא קיימת ואיך לחשב את יעילות המשכנתא שלקחנו, מה ניתן לעשות כדי להוזיל משכנתא קיימת, נבצע בדיקת אבחון למשכנתא יעילה ובדיקת משכנתא חסכונית.

 

ריביות זולות או תמהיל חכם - מה יותר כדאי?

 

לא תמיד בחירת הריביות הנמוכות ביותר היא הדרך הטובה והנכונה להוזלת המשכנתא. ישנה חשיבות רבה לבחירת תמהיל משכנתא מתאים. הבנקים, כגוף מסחרי, יציע לכם לקחת תמיד את הריביות הנמוכות, אבל הוא לא יתחשב בתמהיל המשכנתא. התמהיל הוא זה שקובע בסופו של דבר אם המשכנתא שלכם תהייה מלווה בהחזרים גבוהים או נמוכים.

 

החזרים נמוכים - האם זה משתלם?

 

כשאנחנו בוחרים בהחזרי משכנתא נמוכים כדי לא להיחנק בחשבון הבנק שלנו, אנו לא בהכרח בוחרים באופציה החכמה ביותר. הפחתה של 1000 ש''ח בהחזר החודשי יכולה להגיע בסוף התקופה ל 500,000 ש''ח של תשלום נוסף ולא הכרחי. 

 

את הבנק לא מעניין הניהול הכלכלי של משק הבית שלכם בעוד שנים ספורות, הוא רואה לנגד עיניו רק את המצב כרגע. לכן חשוב שתקחו יועץ משכנתא אישי מטעמכם שיבנה לכם תוכנית של תמהיל משכנתא מפורט המתאים למצב הפיננסי שלכם לאורך כל תקופת המשכנתא.

 

פריסת תשלומי משכנתא לשנים רבות

 

רבים חושבים שכדאי לפרוס את המשכנתא לכמה שיותר שנים שאפשר, אפילו עד 30 שנה, כדי להקטין את ההחזרים החודשיים ולשלם את המשכנתא בנחת. גם זה לא בהכרח נכון. לפעמים תנאי השוק משתנים, הריביות בשפל ואנחנו עדיין תקועים עם אותם מסלולי משכנתא לא חסכוניים בעליל.

 

האם המשכנתא שלכם מתאימה לתוכניות המשפחתיות שלכם?

 

חוסר התאמה של המשכנתא והתמהיל שלה לתוכניות המשפחתיות הוא טעות קריטית ביותר. עם התרחבות המשפחה, ההוצאות גדלות ותקציב המשפחה מצטמק וכך קטנה ההכנסה הפנויה שלכם לצורך תשלומי המשכנתא. לכן, מומלץ מאד להתאים את תמהיל המשכנתא לתכנונים העתידיים שלכם כדי שתוכלו לעמוד בתשלומים בכבוד ובנוחות.

 

מה עושים כשכבר יש לנו משכנתא, אבל היא לא ממש יעילה?

 

אם בדקתם וראיתם שעל פי הקריטריונים הנ''ל, המשכנתא שלכם לא נחשבת למשכנתא חכמה ויעילה ואתם רוצים לשנות או להחליף את תנאי ההחזר או את הריביות, תוכלו לבצע מיחזור משכנתא.

 

מחזור משכנתא הוא למעשה כמו לקחת משכנתא חדשה בתנאים אחרים. יועץ משכנתא מקצועי יוכל להדריך אתכם בתהליך המיחזור וכיצד מבצעים אותו. לעיתים, משתלם אפילו לשלם את הקנס הכרוך בכך כדי לקבל תנאים טובים יותר.

 

איפה משיגים יועץ משכנתא פרטי?

 

כדי לקבל משכנתא בתנאים אטרקטיביים המותאמים בדיוק לצרכי המשפחה שלכם, השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתא מומלצים המתמחים בנטילת משכנתא חכמה, כך שתוכלו לבחור מתוכם את היועץ האידיאלי עבורכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו