משכנתא לאיחוד הלוואות כפיתרון נוח וזול לאיחוד חובות והלוואות

אם הגעתם לכאן, סביר להניח שאתם מחפשים פתרון לאיחוד הלוואות ולהקטנת ההחזרים החודשיים שלכם על חובות קיימים.

 

אנחנו נבטיח לכם פתרונות פיננסיים המותאמים למצבכם הכלכלי ושיקלו מעליכם את ההתנהלות החודשית עם החזרי ההלוואות, כך שתהייה לכם יותר הכנסה פנויה בסוף החודש.

 

ישראלים רבים צוברים הלוואות בקצב מסחרר. כדי לממן חופשה או רכישת מכונית, כדי לכסות את שכר הלימוד או לצורך סגירת המינוס שהולך ותופח, הם פונים לבנקים ולחברות האשראי, ולכל מי שרק מוכן להעניק להם הלוואה. בפועל החובות שלהם הולכים וגדלים ובהתאם גם הנטל הכלכלי הנובע מהחזרים גבוהים במיוחד. כדי לחזור למוטב, לצמצם את ההחזרים ולשפר את ההתנהלות הפיננסית בכלל, הלוואה לאיחוד חובות היא דרך טובה לעשות את זה.

 

 

הלוואה לאיחוד חובות – מה זה אומר?


כל עוד ההתנהלות שלכם מאפשרת לכם לעמוד בהחזרי ההלוואות, נראה שאין באמת צורך לערוך שינויים. הבעיה מתחילה כשאתם מתקשים לסגור את החודש בגלל החזרים בגובה אלפי שקלים. הלוואה לאיחוד חובות היא הלוואה שמאפשרת לכם לכסות את ההלוואות האחרות ולשלם פחות מדי חודש. חשוב לזכור שהלוואה מהסוג הזה, בין אם אתם לוקחים משכנתא לאיחוד הלוואות ובין אם מדובר בפתרון אחר, היא לא חלופה לשיפור ההתנהלות היומיומית שלכם. פתרון לאיחוד הלוואות מחייב גם שינוי של ממש בניהול ההוצאות וההכנסות. 

 

 

פתרון: איחוד הלוואות בבנקים


אם יש לכם הלוואות ממקומות שונים, למשל מהבנק או מחברת האשראי, מחברת הביטוח או מכל גוף פיננסי אחר, איחוד הלוואות בבנקים הוא פתרון שיכול להתאים לכם. לצורך איחוד הלוואות ניתן לבצע מיחזור משכנתא או לקחת משכנתא חדשה, כמובן. איחוד חובות ע"י משכנתא משמעותו קבלת משכנתא על סכום גבוה מעט יותר מזו הקיימת (בהנחה ויש משכנתא קיימת). כך ניתן לסגור את כל ההלוואות הפתוחות, לצמצם את הריביות ובעיקר לשלם פחות מדי חודש. צמצום ההחזר החודשי הוא הקלה משמעותית, ואולי הסיבה המרכזית לביצוע המהלך.

 

 

משכנתא לאיחוד הלוואות וסגירת מינוס


המינוס בבנק הוא הלוואה לכל דבר, והריבית שאתם משלמים על ההלוואה הזו גבוהה במיוחד. המינוס גם מקשה על ההתנהלות הכללית שלכם, עם משכורת שנעלמת בתוך האוברדראפט. משכנתא לאיחוד הלוואות היא פתרון נוח שמאפשר לכסות גם את המינוס. נניח שיש לכם משכנתא של מיליון שקלים ומינוס בגובה של 30 אלף שקלים. משכנתא של מיליון ו-30 אלף שקלים היא פתרון לאיחוד הלוואות, וזו הדרך לסגור את המינוס ולהפחית את מפלס המתח והחרדה.

 

עם זאת, גם כשאתם נוטלים משכנתא לאיחוד הלוואות חשוב להתייעץ עם אנשי המקצוע ולקבל את ההחלטה הכלכלית הנכונה עבורכם.

 

כדי לעשות את זה נכון, השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת החכמה שלנו תשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים המתמחים בנטילת משכנתא לאיחוד חובות ומשכנתא לכל מטרה.

 

המערכת שלנו שולחת אליכם אך ורק הצעות המתאימות במדוייק לנתונים שציינתם בבקשה שלכם.

 

חסכו זמן, מאמץ וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו