משכנתא להשקעה בנכס נוסף ואיפה כדאי לקנות בארץ או בחו"ל?

מעוניינים לקבל משכנתא נוספת לצורך השקעה בדירה נוספת בארץ או בחו''ל?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג לכך שתקבלו את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם עם התנאים הנוחים והמשתלמים ביותר.

 

לקחת משכנתא לדירה נוספת להשקעה היא צעד חכם שיכול להביא לכם הכנסה נוספת ולעזור לכם גם בגיל הזהב, בפנסיה. עליכם לדעת מספר דברים לפני שאתם מחליטים לקחת משכנתא להשקעה בדירה נוספת או בנכס נוסף.


בנק ישראל כנראה לא מעודד אותנו האזרחים להשקעות מסוג זה. הוא רוצה להשאיר אותנו קטנים במעמד שלנו (עם כל הכיעור זו האמת). על לקיחת משכנתא להשקעה בנכס נוסף אתם ואני נשלם ריבית גבוהה יותר מאשר ריבית על בית יחיד. כך החליט בנק ישראל והורה לבנקים לגבות ריבית גבוהה יותר גם על משכנתא שמיועדת להשקעה בנכס נוסף.


איך זה יכול לקרות גם לכם?


המשכנתא שאנחנו לוקחים על הבית הנוכחי שלנו כדי לממן השקעה על נכס נוסף עולה לנו יותר. אז אם הבית שלכם כבר ללא משכנתא או שיש עליו משכנתא שהיא פחות מ 50% מערך הנכס העכשווי שלכם אתם במצב טוב לקבל משכנתא להשקעה זו נקראת משכנתא לכל מטרה בשפת הבנקים.


אתן דוגמא: אם יש לכם בית ששווה 1.5 ואין עליו משכנתא כי סיימתם כבר לשלם את המשכנתא שהיתה תוכלו לקבל סכום של עד 750 אלף שח כמשכנתא להשקעה או משכנתא לכל מטרה. אם מצאת נכס בשווי של 750 אלף ולא חייב להיות במרכז הארץ יכול להיות גם בפריפריות ויש כאלו אז יכולה להיות לכם דירה נוספת שתקנו להשקעה ויכול להיות שהשכירות מאותה דירה תכסה את תשלום המשכנתא החודשי כך שזה לא יעלה לכם דבר. אבל לא תוכלו ליהנות מההכנסה הזו בשלב הזה.


אם יש לכם גם חסכונות שחסכתם במהלך השנים ותוכלו לרכוש דירה יותר גדולה ובמיקום טוב יותר ולהגדיל את ההכנסה החודשית כדי שגם תכסה את תשלום המשכנתא וגם יישאר לכם עוד עודף שממנו תוכלו ליהנות בשוטף עוד יותר טוב.


יכול להיות שיש לכם בית ששווה 3 מיליון שח ויש לכם עליו משכנתא של 500 אלף שח תוכלו לקבל עוד 1 מיליון שח משכנתא ולהשקיע את הכסף הזה בנכס שמחירו הוא 1 מיליון שח.

 

לקחתם משכנתא להשקעה איפה לקנות את הנכס, בארץ או בחו"ל?


תוכלו לקנות את הנכס הנוסף בארץ בדרך כלל בפריפריות שם המחירים זולים יותר ותוכלו לשקול לקנות נכס בחו"ל, שם התשואה שלכם בדרך כלל תהיה הרבה יותר גבוהה מאשר על נכס להשקעה שתיקנו בארץ. התשואות על נכסים בחו"ל הן בין 6-12 אחוז לעומת בארץ בין 3-4 אחוז ולפעמים אפילו פחות.


אם אתם רוצים להשקיע בקניית נכס בחו"ל חפשו את בתי ההשקעות המתאימים בגוגל ובדקו היטב עם מי אתם עושים עסקים כדי שלא תיפלו בפח. יש בחו"ל נכסים זולים יותר מאשר בארץ שכדאי לשקול לקנות. שוב בדקו היטב. אפשר למצוא נכסים בארה"ב, באירופה, בדרום אפריקה ועוד שיביאו  לכם תשואה גדולה יותר מאשר נכס בארץ.


אם אתם זוג בתחילת דרכו ועדיין עוד חזון למועד כמו שנקרא, תתחילו כבר עכשיו לחשוב על אופציה כזו ולחסוך בחוכמה לקראת מהלך כזה בעוד מספר שנים. החכמה היא תכנון נכון מראש של כלכלת המשפחה שלכם על כל צרכיה עם מבט לעתיד. בלי הלוואות ובלי חובות לבד מהמשכנתא.  


תהליך הבקשה למשכנתא להשקעה או משכנתא לכל מטרה מתבצע בדיוק כמו תהליך למשכנתא רגילה על כל המשתמע מכך. מומלץ לפנות ליועץ משכנתא מקצועי ומנוסה על מנת שתקבלו את התנאים הטובים ביותר למרות שהריבית קצת גבוהה יותר תנו ליועץ המשכנתא להרכיב לכם אתת התמהיל הנכון ביותר עבורכם והמתאים למצבכם הכלכלי כך תוכלו לחסוך כסף רב לאורך חיי המשכנתא ובהחזרים החודשיים.


השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה והמערכת שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתא ותשלח אליכם עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתא מומלצים המתמחים בנטילת משכנתא להשקעה.

 

חסכו זמן, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים בייעוץ משכנתאות

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו