איך לקבל הלוואה גדולה מהבנק לכל מטרה בתנאים אטרקטיביים?

מחפשים הלוואה גדולה לצורך כלשהו?

 

הגעתם לעמוד הנכון!

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע לגבי הלוואה גדולה לכל מטרה כנגד משכון נכס.

 

אנו נעשה הכל כדי להשיג עבורכם את ההלוואה הטובה ביותר בתנאי משכנתא מעולים. השארו איתנו!

 

המצב המקובל לנטילת משכנתא הוא בדרך כלל לשם רכישת דירה. ישנם מצבים נוספים בהם ניתן לקחת משכנתא לכל מטרה, שהיא בעצם הרחבת משכנתא קיימת כנגד משכון נכס. מהי משכנתא לכל מטרה, מה התנאים שלה? למה זה טוב? בכתבה זו נענה על שאלות אלו ועוד נוספות.

 

 

מה זה משכנתא לכל מטרה?

 

אם אתם זקוקים לדוגמא להלוואה לצורך מטרה מסויימת, נניח לשם שיפוץ הבית, עומדות בפניכם 2 אפשרויות: הראשונה - לקבל מהבנק ''הלוואה רגילה'', והשנייה - להתשמש בבית שלכם כשיעבוד ולקחת תמורתו משכנתא לכל מטרה.

 

 

לאילו מטרות אפשר לקבל את הכסף?

 

בגדול, ההלוואה הזו, כשמה כן היא. לכל מטרה. המשכנתא ניתנת לכל מטרה, נביא כאן לפניכם כמה מטרות עיקריות שניתן בדרך כלל לקחת משכנתא עבורן.

 

שיפוצים - אם אתם רוצים לשפץ או להרחיב את הדירה, ואין בידכם כסף נזיל די הצורך, תוכלו לקבל מהבנק משכנתא לכל מטרה כנגד שיעבוד הבית שלכם בסכום הנרדש לכם.

 

רכב חדש - אם בא לכם להשתדרג ברכב חדש מהניילונים, תוכלו לשם כך ליטול משכנתא לכל מטרה תמורת שיכון הבית שלכם וכך לקבל מימון לרכב חדש.

 

טיפולי שיניים יקרים - השתלות שנייים זה עסק יקר מאד. אם אתם נצרכים להשתלת שיניים או לטיפול שיניים מורכב ויקר, ניתן גם לשם כך לקחת משכנתא לכל מטרה ולממן בכך את הטיפול.

 

נסיעה ארוכה לחו''ל - אם אתם לפני נסיעה ארוכה לחו''ל לשם טיול או אפילו לעניני עסקים ועבודה, תוכלו לממן זאת על ידי נטילת משכנתא לכל מטרה כנגד שיעבוד הנכס שלכם.

 

מימון לימודים לילדים - אם הילד שלכם נזקק לשיעורים פרטיים או שהוא מתחיל לימודים במכללה אן באוניברסיטה - תוכלו לממן את הלימודים ביתר קלות אם תקחו משכנתא לכל מטרה כנגד שיעבוד הדירה שלכם.

 

למרות שההלוואה כאמור, ניתנל לכל מטרה, הבנק ידרוש לדעת לאן הולך הכסף ויבקש מכם אסמכתאות לכך.

 

 

מה היתרונות של משכנתא לכל מטרה?

 

 

למשכנתא לכל מטרה יש 3 יתרונות מובהקים:

 

1. אפשר לפרוס אותה לשנים רבות - מעל 20 שנה בדרך כלל, ולכן ההחזר נח יותר.

 

2. הריביות שלה זולות הרבה יותר מהלוואה רגילה.

 

3. אפשר לקחת סכומים גדולים יותר מהלוואות רגילות מכיון שיש לבנק בטחון על הנכס שלכם.

 

 

מה החסרונות של משכנתא לכל מטרה?

 

למשכנתא לכל מטרה ישנם 2 חסרונות מובהקים:

 

1. תהליך נטילת ההלוואה הוא מסורבל וארוך יותר מהלוואה רגילה עקב הצורך בשיעבודים, שמאת וכו'.

 

2. עקב הכפיפות לתקנות בנק ישראל לא ניתן לבחור רק את מסלול הפריים כמו בהלוואה רגילה.

 

מה גובה הסכום שניתן לקחת?

 

על פי הוראות בנק ישראל הבנקים לא יכולים לתת משכנתא לכל מטרה יותר מ 50% מערך הדירה. לעומת זאת אם אתם פונים לחברות חוץ בנקאיות, שם תוכלו לקבל בתנאים מסויימים גם עד 70% מערך הדירה שלכם.

 

 

כמה עולה לקחת הלוואה לכל מטרה?

 

צריך לדעת כי הריביות שניתנות במשכנתא לכל מטרה הן גבוהות משמעותית ממשכנתא לצורך רכישת דירה. גובה הריבית משתנה בין לקוח ללקוח, אבל היא יכולה להיות בין חצי אחוז ל 3% ומעלה. זה עדיין משתלם על פני נטילת הלוואה רגילה.

 

 

למה משכנתא לכל מטרה יקרה כל כך? 

 

ישנן שתי סיבות עיקריות:

 

1. הסיכון שלה גבוה יותר - עצם זה שאנחנו זקוקים לסכומים גדולים כל כך פתאום במיוחד לצורכי החזר חובות, אומר עלינו משהו..

 

2. בנק ישראל רוצה ''לצנן'' את שוק האשראי ולכן הוא דורש מהבנק להפריש לו יותר כסף עבור הלוואה מסוג זה, ולכן ברוב הפעמים הבנק מגלגל את העלות הנוספת על חשבון הלקוח.

 

 

האם חייב לקחת משכנתא מהבנק בו קיימת המשכנתא הנוכחית?

 

תלוי.

 אתם לא יכולים לקחת 2 משכנתאות מבנקים שונים על אותו הנכס, ולכן אם יש לכם משכנתא קיימת על הדירה, את המשכנתא המשלימה תצטרכו לקחת בבנק שבו אתם ממושכנים. אתם גם יכולים למחזר את המשכנתא לבנק אחר ואז לבקש ממנו תוספת למשכנתאלכל מטרה.

 

לסיכום:

 

משכנתא לכל מטרה היא מוצר פיננסי מצויין וטוב, יחד עם זה צריך להתשמש בו בחכמה ולא לקחת אותו סתם כי נותנים, אלא רק שצריך אותו באמת, יחד עם שיקול אחראי ונבון.

 

אצלינו בקונטקט תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא לכל מטרה  וילוו אתכם בכל תהליך נטילת המשכנתא בתנאים הטובים ביותר.

 

המערכת שלנו סורקת מאות נותני שירות בתחום המשכנתא ושולחת אליכם רק הצעות רלוונטיות שעונות במדוייק על הצרכים שלכם, ללא התחייבות להמשך תהליך.

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס, כאן למטה!

 

קונטקט - לענות לציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו