קבלת אישור משכנתא למוגבלים בפועל או מוגבלים לשעבר הבנקים בריבית הנמוכה ביותר!

אם אתם מוגבלים בבנק או מוגבלים לשעבר ומעוניינים לקבל משכנתא בריביות נוחות,

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נדאג להבטיח לכם קבלת משכנתא בריביות אטרקטיביות ונוחות גם אם ישנו סיכוי קלוש לכך.

 

כדאי לדעת, שמשכנתאות לצורכי נדל''ן אינן מסופקות דווקא על ידי הבנקים בלבד. אם קבלתם סירוב בבנק, מכיוון שאתם מוגבלים בחשבון הבנק שלכם כיום או בעבר, או שאתם נמצאים במצב של פשיטת רגל, חשוב שתדעו שקיים פתרון הנקרא: משכנתא למוגבלים. הוא נקרא גם משכנתא חוץ בנקאית. בכתבה זו נפרט את כל האפשרויות שעומדות בפניכם בתחום המשכנתאות למוגבלים בבנק ומשכנתא חוץ בנקאית.

 

מי מספק משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים?

 

ישנן מספר חברות המציעות הלוואות לצורכי דיור ומשכנתאות חוץ בנקאיות. מדובר בחברות ביטוח בין הגדולות והמוכרות במשק, קרנות מימון של שיעבוד נכסים כנגד נדל"ן, חברות פרטיות קטנות יותר ומשקיעים פרטיים שמעוניינים להלוות כספים כנגד משכון נכסים מדרגה ראשונה בדרך כלל. כל חברה קובעת בעצמה את התנאים למשכנתא, אך בד בבד ישנה רגולציה מטעם המדינה ולא מדובר כאן בשוק פרוץ בלי גבולות כך שהריביות לא יכולות לעבור את הריבית המקסימלית המוטלת ע"י בנק ישראל.

 

נטילת משכנתא חוץ בנקאית הפכה לדי פופולארית בשנים האחרונות, הריביות והעמלות שלה הולכות ויורדות עם הזמן. אם תערכו סקר שוק מקצועי ותדעו להתמקח על התנאים של המשכנתא, תוכלו לקבל תנאים טובים יותר. נטילת הלוואה מחברה חוץ בנקאית לא סוגרת בפניכם את האפשרות לנטילת הלוואה בנקאית בעתיד, כך שעל ידי נטילת משכנתא חוץ בנקאית כל האופציות נשארות פתוחות בפניכם.

 

מי יקבל בפועל משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים?

 

בדרך כלל, מבקשי משכנתאות מוגבלים בחשבונות בנקים או עד שנתיים לאחר סיום הגבלה רגילה, פונים לקבלת הלוואה כנגד משכון נכס בסכומים שעולים על 100 אש"ח. ככל שהנכסים שעומדים לרשותכם משועבדים כמה שפחות לבנקים או מלווים אחרים, כך התהליך נעשה פשוט יותר ופחות מסורבל. הפרמטר השני בדרגת חשיבותו הוא מיקום הנכס שלך. ככל השהנכס ממקום יותר באזור המרכז הוא הופך לבעל ערך רב יותר כלפי המלווה. הפרמטר השלישי והחשוב מכולם, הוא כושר החזר שלכם לשלם את ההלוואה התלוי בהכנסות יציבות ושוטפות למשק הבית. קיימים פרמטרים נוספים שסביר להניח תגלו בהמלך פגישת ייעוץ משכנתא שלכם.  

 

המטרה של המלווה תיהיה בראש ובראשונה לנקות את החובות שלכם מול מלווים אחרים ולתת לכם את הלוואת המשכנתא מדרגה ראשונה, למרות זאת ניתן להתעקש על דרגה משכנתא בדרגה שניה. כדאי להתעקש על דרגה שניה רק במקרים בהם הנכסים שלרשותכם משועבדים לבנקים והריביות שניתנו לכם שם הן ריביות סבירות או אטרקטיביות.  

 

האם ומתי אוכל לחזור בחזרה לבנק?

 

נוטלי משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים בפועל או מוגבלים לשעבר, עוברים את התקופה הפיננסית הקשה ביותר שלהם ולאחר מכן חוזרים בחזרה לבנק.  לכן הם לוקחים את המשכנתאות הנ"ל עם נקודות יציאה נוחות שמותאמות להכשרה בנקאית (אפשר לחשב את התקופה לפי חומרת הגבלה ומומלץ אחת לתקופה לבנות את נקודת היציאה - נניח אחת לשנה/ לחצי שנה / לרבעון על מנת לדגום את בכל פעם את הבנקים) כך שבהחלט ניתן, כדאי ובדרך כלל ישתלם לכם הרבה יותר לחזור בחזרה לפלטפורמת העבודה מול המערכת הבנקאית שמאופיינת בריביות נמוכות יותר מכל הגופים החוץ בנקיים כאשר זה יתאפשר.   

 

יתרונות של משכנתא חוץ בנקאית

 

במשכנתאות חוץ בנקאיות יש מגוון אפשרויות של מסלולים, הכוללים את האפשרות לקבל משכנתא למוגבלים בבנק. מכיון שמדובר בחברות קטנות שעובדות בשוק די תחרותי ולא בנקים הכפופים לחוקי בנק ישראל, קיימת גמישות רבה יותר. החברות הללו בדרך כלל יהיו מוכנות לבוא לקראתכם ולהתחשב במאפיינים האישיים שלכם.

 

האם כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי חשבון מוגבל?

 

משכנתא חוץ בנקאית תהייה כאמור, בתנאים שונים מהתנאים שהבנק יכול להציע לכם. אם אתם רוצים לרכוש דירה והבנק סירב לתת לכם משכנתא בגלל שהחשבון שלכם מוגבל או שהיה מוגבל בעבר, משכנתא חוץ בנקאית היא הדרך היחידה שלכם לעשות את זה בצורה לגיטימית ובטוחה. הדבר היחיד שאתם צריכים לדעת על עצמכם הוא האם תוכלו לעמוד בתשלומים של משכנתא במימון חוץ בנקאי מידי חודש בחודשו. אם אתם בטוחים שתוכלו לעמוד בכך - לכו על זה.

 

משכנתא למוגבלים אחרי הגבלה רגילה, חמורה ופשיטת רגל?

 

יש להבדיל בין הגבלה רגילה לבין הגבלה חמורה או נטילת משכנתא לאחר פשיטת רגל. דרגת חומרה ברישום בי די אי (הכוונה להיסטוריית אשראי של הלווה מדורגת לפי סדר חומרה זה: הגבלה רגילה, הגבלה חמורה, הגבלה לאחר הפטר). במקרים בהם מדובר בהגבלה רגילה הבנקים יכולים לספק את המשכנתא לאחר המתנה של שנתיים מסיום ההגבלה. במקרים בהם מדובר בהגבלה חמורה הבנקים רואים את המצב בחומרה יתרה ולמרות שתוקף רשמי עדיין נותר במשך שנתיים של המתנה לאחר סיום הגבלה חמורה זמן המתנה לכניסה למערכת בנקאית יכול להתערך. 

במקרים בהם מדובר בפשיטת רגל, זמן ההמתנה רשמי התקצר מ 5 שנים ל 3 שנים בלבד. יחד עם זאת, הבנקים אינם מהססים לדחות את הבקשות של משכנתאות לאחר פשיטת רגל עקב סיכון פיננסי בהתנהלות כספית מול פושטי הרגל בעבר, שכן, ייתכן מצב שבו הבנקים היו צריכים למחוק את רוב החובות הכספיים הכבדים שהצטברו אצל הלווים האלו. התנהלות מול בנקים בהם נמחקו חובות מול הלווים בעבר עקב מצב של פשיטת רגל בעתיד כמעט בלתי אפשרית. 

 

מה התנאים והריביות של משכנתא חוץ בנקאית?

 

לפי חוק האשראי החדש בישראל, שנכנס לתוקפו ב 2019, הריביות המקסימליות בהלוואות לטווח ארוך וקצר גם יחד אינן יכולות לעבור את הריביות המירביות שניתנות אחת לתקופה ע"י בנק ישראל. כל הגופים ללא יוצא מן הכלל שמספקים אשראי בריביות גבוהות מהמותר (מהריבית המקסימלית המותרת) עוברות על החוק. יש מספר מסלולים של משכנתאות שהחברות יכולות להציע לכם והם לא שונים כל כך מהמסלולים שמציע הבנק. חלק מהם משתלמים וחלקם פחות, הכל כמובן בהתאם למצבכם הפיננסי הנוכחי והעתידי שלכם. למשכנתא חוץ בנקאית יש לדומה 5 מסלולים כאלו:

 

1. משכנתא בריבית קבועה, ללא הצמדה עם החזר חודשי ידוע מראש וקבוע.

 

2. משכנתא צמודה למדד עם ריבית קבועה.

 

3. משכנתא צמודה למדד עם ריבית משתנה.

 

4. משכנתא על בסיס ריבית פריים

 

5. הלוואת בלון.

 

אלו דוגמאות למסלולים שונים שתוכלו לקבל באחת מחברות הביטוח למשכנתא חוץ בנקאית.

 

איך מתחילים?

 

פנו עכשיו לאחד מיועצי המשכנתאות שלנו בקונטקט שיעזור לכם בבחירת המסלול המתאים לכם ביותר בדרך למשכנתא חוץ בנקאית. החלום שלכם כאן, בהישג יד.

 

השאירו עכשיו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו מהמערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות מחיר מיועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים במיוחד בפתרונות של משכנתא חוץ בנקאית ומשכנתא למוגבלים.

 

השאירו למערכת הטכנולוגית שלנו לעבוד עבורכם וחסכו זמן יקר, כסף וטרחה מיותרת!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT 

 

 

השוואת ספקים במשכנתא חוץ בנקאית

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}