איך להחזיר חובות ולהקטין את ההחזר החודשי על הלוואות קיימות באמצעות משכנתא למחיקת חובות?

אם אתם בעלי חוב, אתם בוודאי מכירים את ההרגשה הלא נעימה ואת הבלבול הרב שקיים בהתנהלות החודשית של משק הבית שלכם.

 

אנחנו כאן היום כדי לעשות לכם סדר בבלאגן ולשים סוף לחובות ולהחזרים חודשיים גבוהים המנפחים לכם את המינוס מחדש בכל חודש. 

 

אז קחו אויר, כי הגעתם למקום הנכון! 

 

היועצים שלנו כאן בשבילכם כדי להתאים עבורכם את הפתרון הפיננסי שיתאים למשפחה שלכם כמו כפפה ליד.

 

משכנתא לכיסוי חובות ולצורך סגירת הלוואות קיימות נקראת גם משכנתא לכל מטרה. במקרים רבים היא משמשת כפתרון מצויין לאיחוד הלוואות קיימות מבנקים שונים או לצורך הקטנת ההחזר החודשי על הלוואות קיימות. ככל שהמשפחה שלכם גדלה, ההוצאות שלכם גדלות, ופעמים רבות אנשים מוצאים את עצמם במצב של לקיחת הלוואה אחר הלוואה בכדי להגדיל את האפשרויות הפיננסיות שלהם. מצב כזה מוביל להגדלת מסגרת האשראי, למינוס ולשקיעה בחובות. במצב כזה, משכנתא למחיקת חובות יכולה לעזור לכם מאד בהחזרת ההלוואות הקיימות. כל מה שנדרש מכם זה למשכן/ לשעבד את הדירה שלכם, כאשר המישכון צריך להיות מלווה ברישום הערת אזהרה בטאבו. בכתבה זו נביא בפניכם את התנאים למשכנתא מוחקת חובות, היתרונות, החסרונות שלה ועוד.

 

היתרונות של משכנתא לכל מטרה

 

תהליך נטילת משכנתא לכל מטרה עלול להיות מעט מסובך יותר מאשר נטילת הלוואה רגילה. למרות זאת, יש למשכנתא כזו יתרונות מרובים שהופכים אותה להלוואה משתלמת מאד ומועדפת על פני הלוואה רגילה. 

 

1. פריסת תשלומים לאורך זמן - משכנתא לכל מטרה מאפשרת לכם להחזיר את ההלוואה תוך יותר מ - 20 שנה.

 

2. ריביות נמוכות - במשכנתא לכיסוי חובות אתם ממשכנים את הנכס שלכם לבנק ולכן מבחינתו הסיכון הוא קטן יותר לכן תוכלו לקבל הלוואה בריביות נמוכות יותר שנעות בין 3.5% - 5%.

 

3. סכום הלוואה גדול יותר - משום שהנכס שלכם משועבד לבנק תוכלו לקבל הלוואה בסכום גבוה יותר מהלוואה רגילה.

 

מה גובה המשכנתא שניתן לקבל לכיסוי חובות?

 

לפי הוראות בנק ישראל, ניתן לקבל משכנתא למחיקת חובות בסכום שלא עולה על 50% מערך הדירה שעומדת לפני משכון (במידה ולא נלקחה משכנתא על הנכס). אבל, במידה ומדובר במצב שכבר קיימת משכנתא על הנכס, הסכום המקסימלי שתוכלו לקבל במשכנתא לכל מטרה יקבע על פי הנוסחא הבאה: סכום מקסימלי של משכנתא לכל מטרה = שווי הנכס חלקי 2, פחות החוב לבנק על המשכנתא הקיימת. 

 

צורת התנהלות במשכנתא הקיימת

 

אחד הדברים המונעים מאנשים לקבל משכנתא לסגירת הלוואות (משכנתא לכל מטרה) הוא בדרך כלל צורת ההתנהלות במשכנתא הקיימת. כאשר אתם באים לבקש משכנתא נוספת הבנק יבדוק האם צורת התנהלות המשכנתא הנוכחית תקינה לחלוטין, אם היו בעיות הבנק לא יאשר משכנתא נוספת. חשוב מאד להציג התנהלות תקינה לצורך אישור משכנתא לסגירת חובות.

 

התהליך:

 

תהליך של אישור מכשנתא לכל מטרה הינו תהליך של משכנתא רגילה לכל דבר. זה כולל: שמאי, רישום בטאבו, עמלת פתיחת תיק, וכו'. התהליך לוקח בערך חודש וחצי עד לאישור המיוחל.

 

איך מתחילים תהליך של נטילת משכנתא לכל מטרה?

 

כדי להתחיל להנות מראש שקט ורוגע נפשי והקטנת ההחזר החודשי על ההלוואות שלכם עם הכנסה פנויה יותר למשק הבית, כל מה שעליכם לעשות זה להשאיר את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ומערכת קונטקט החכמה תשלח אליכם ללא התחייבות, עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם המתמחים בנטילת משכנתא לצורך איחוד הלוואות וישמחו להתאים לכם את הפתרון הפיננסי המושלם.

 

בואו לחסוך איתנו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}