הטבות וסבסוד במשכנתא לעובדי מדינה בקניית בית ראשון

אם אתם עובדי מדינה ועומדים לפני קניית דירה ראשונה, חשוב שתדעו כי מגיעות לכם הטבות ומענקים מטעם המדינה.

 

אנחנו נעשה הכל כדי להתאים עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר עם התנאים הטובים והאטרקטיביים ביותר שתוכלו לקבל מהבנק בכל אחד משלבים בלקיחת משכנתא שלכם.

 

יועצי המשכנתאות שלנו בעלי ניסיון רב בכל תחומי המשכנתאות, החל ממשכנתא למשתכן, משכנתא לבנייה עצמית, משכנתא לכל מטרה ועוד.

 

 

במדינת ישראל ישנם כ - 100,000 אנשים אשר עובדים בשירות המדינה. עובדי מדינה הם הלקוחות האופטימליים לקבלת משכנתא לקניית דירה בשל יכולת ההחזר שלהם והבסיס החזק שמספק להם מקום העבודה שלהם.

בכתבה זו אנחנו מביאים בפניכם את כל מה שחשוב לדעת על משכנתא לעובדי מדינה.

 

משכנתא לעובד מדינה - תנאים מעולים

 

כל אדם המעוניין לרכוש דירה ורוצה ליטול משכנתא, צריך להוכיח לבנק את יכולת ההחזר שלו. כאשר מדובר על עובד מדינה, אפשר לומר בוודאות שהיחס שהוא יקבל בבנק יהיה בהחלט מועדף, מאחר והוא עובד במקום הנחשב לאחד היציבים במשק. הנתון הזה מרגיע את הבנק ומבטיח לו שהלווה יעמוד בתנאי ההלוואה. עובדי מדינה נהנים גם ממגוון הלוואות מיוחדות לצורך רכישת נכס. זהו מכרז מיוחד הנקרא בשם: מכרז השירותים הבנקאיים לעובדי מדינה. כל כמה שנים הוא מתפרסם באמצעי התקשורת השונים ומציג את הבנק העומד מאחורי המכרז.

 

איך לקבל משכנתא טובה לעובדי מדינה?

 

בדרך כלל, הבנקים נותנים תנאים מועדפים ואטרקטיביים לעובדי מדינה המעוניינים לקבל משכנתא. חשוב מאד לא לקחת משכנתא לפני שבודקים את כל ההצעות של הבנקים השונים ומשווים בינהן, מסלולים, ריביות והחזרים חודשיים, רק כך ניתן לקבל החלטה נכונה. מצד הלוואות משכנתא לעובדי מדינה ישנו סיבסוד של המדינה לעובדים בצורת הלוואה בסכום של עד 50,000 ש''ח לתקופה של עד 10 שנים. עובדי מדינה יוכלו לקבל 50,000 ש''ח לצורך רכישת דירה ועישור הריבית השנתית עבור הלוואת משכנתא כזו היא כ - 2.67%. אגף החשב הכללי מעדכן את שיעורי הריבית כל חודש בהתאם לשינויים הנעשים במדד המחירים לצרכן או בשיעור ריבית פריים - השיעור הנמוך מבינהם. 

מדובר כאן בסכום לא מבוטל אשר ניתן בתנאים מועדפים וזהו סיוע משמעותי לעובדי מדינה הרוכשים דירה. 

 

איך להתחיל?

 

אם אתם עובדי מדינה ורוצים לקבל משכנתא בתנאים אטרקטיביים ונוחים, השאירו את הפרטים שלכם בטופס כאן למטה ותקבלו בעזרת המערכת החכמה של קונטקט עד 3 הצעות מחיר של יועצי משכנתאות מומלצים באזור מגוריכם, כדי שתוכלו לבחור את היועץ האידיאלי מבחינתכם אשר יבנה לכם מסלול המותאם ליכולתכם ועם כל התנאים המועדפים להם אתם זכאים.

 

בואו לחסוך זמן, טרחה וכסף - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לבית ראשון

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו