משכנתאות לרווקים ויחידים - מהם התנאים וההטבות המגיעים לכם?

רווק, גרוש או הורה יחיד?

 

מעוניינים לדעת איך תוכלו לקבל משכנתא לקניית בית?

 

הגעתם למקום הנכון!

 

אנחנו נספק לכם את כל המידע לגבי הזכויות שלכם, ההטבות להן אתם זכאים ואפשרויות שונות העומדות לרשותכם.

 

מסיבה לא ברורה, נדמה שנטילת משכנתא לצורך מגורים היא לזוגות בלבד. למען האמת, למה שגם רווקים או יחידים לא יוכלו להנות מקבלת משכנתא לצרכי מגורים?

 

תופעת המשכנתא לרווקים וליחידים נעשתה נפוצה יותר בשנים האחרונות, בהן גיל הנישואין עלה וצעירים וצעירות רבים מקדישים שנים רבות ללימודים וטיפוח קריירה בטרם יקימו בית.

 

בכתבה זו נעמוד על הזכויות הקיימות בנטילת משכנתא לרווקים ועל הטבות ואפשרויות שונות העומדות לרשותם בעת נטילת משכנתא לצרכי מגורים.

 

משכנתא בנקאית

 

כדי לקבל משכנתא לזוג צעיר או לצעירים רווקים, גרושים או הורים יחידים, תצטרכו להגיע לבנק. כאשר אתם פונים לבנקים למשכנתאות מומלץ לערוך סקר שוק ולבדוק מי מבין הבנקים השונים נותן לכם תנאים טובים יותר למשכנתא. אם אין לכם מושג איך עושים זאת ואתם לא ממש בטוחים שתדעו לעמוד על זכויותיכם, מומלץ מאד לפנות ליועץ משכנתאות המתמחה בנטילת משכנתא לרווקים שיוכל לסייע לכם ולבחור עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר.

 

פרטים על איך למצוא יועץ משכנתאות מומלץ באזור מגוריכם - תוכלו לקבל בסוף הכתבה.

 

משכנתא לזכאים

 

רווקים ויחידים מעל גיל 30 יכולים להגיש בקשה לבדיקת זכאות למשכנתא לזכאים. זוגות נשואים, לעומת זאת - יכולים לקבל את אותה הטבת משכנתא כזוג צעיר, לפני גיל 30.

 

משכנתא לזכאים הינה משכנתא בתנאים מועדפים וריביות נמוכות במיוחד.כדי להיות זכאים לה, תצטרכו לגשת לבנק ולהנפיק שם תעודת זכאות מיוחדת.

 

משכנתא למשתכן

 

לאחרונה, במסגרת התוכנית הממשלתית של המחיר למשתכן, בה נערכות הגרלות בכל הארץ לרכישת דירות חדשות בתנאי משכנתא מיוחדים, נפתחה התוכנית ''משתכן צעיר'' - המאפשרת לצעירים וצעירות רווקים להרשם להגרלות המחיר למשתכן ברחבי הארץ מגיל 26 -35.

 

כדי להוציא תעודת זכאות להרשמה לפרוייקטים של המחיר למשתכן תצטרכו לפנות לאחת מחברות הדיור כגון: עמידר, עמיגור ועוד.

 

יכולת החזר

 

לחלק ניכר מהרווקים יש צורך בתוספת מימון על ידי משכנתא משלימה. משכנתא משלימה ניתנת בכפוף לכמה תנאים:

 

  1. הכנסה קבועה - על הלווה להוכיח שיש לו הכנסה קבועה ויציבה.

  2. חשבון עו''ש תקין - ניהול חשבון בנק ללא חריגות, חזרות צ'קים, עיקולים או הגבלת חשבון.

  3. הכנסה פנויה מספקת - ללווים בעלי הכנסה ממוצעת, הבנק לא יאשר משכנתא שסכום ההחזר גבוה ב 30% מתוך ההכנסה הפנויה נטו.

 

הון עצמי נדרש

 

קחו בחשבון שרק אם יש לכם הון עצמי מספיק בשווי של כ 30% מערך הדירה, תוכלו לקבל משכנתא מהבנק. אם אין לכם את הסכום הנדרש, תוכלו להעזר בהורים על ידי נטילת משכנתא לכל מטרה כנגד שיעבוד נכס קיים. בסוג המשכנתא הזה, ההורים ימשכנו ''חלק'' מהבית שלהם וכנגדו יקבלו סכום הלוואה גבוה כדי לממן עבורכם את ההון העצמי.

 

לסיכום:

 

במשכנתא לרווקים ליחידים ישנן אפשרויות הלוואה רבות. לכן, מומלץ להעזר בבעל מקצוע שיוכל להביא לידיעתכם את כל ההטבות שמגיעות לכם ולהשיג לכם את המשכנתא האידיאלית בתנאים הטובים ביותר.

 

כדי למצוא יועץ משכנתאות מומלץ באזור מגוריכם המתמחה בנטילת משכנתא לרווקים ויחידים, השאירו את הפרטים שלכם בטופס המצורף והמערכת הטכנולוגית החכמה שלנו תסרוק עבורכם מאות נותני שירות בתחום המשכנתאות ותשלח אליכם עד 3 הצעות עם רלוונטיות מלאה לפרופיל הבקשה שלכם.

 

חסכו זמן יקר, טרחה וכסף רב - במקום אחד!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

השוואת ספקים במשכנתא

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}
כתבות שלנו