הלוואת משכנתא משלימה דרך תוספת להגדלת למשכנתא קיימת לכל מטרה בתנאים המשתלמים ביותר

רוצים לקבל הלוואה גדולה לכל מטרה לצורך: שיפוצים, קניית רכב, מחיקת חובות להגדלת הכנסה פנויה או טיול חלומי חו"ל? 

 

הגעתם למקום הנכון ביותר להשגת הלוואת המשכנתא הטובה והנוחה ביותר עבורך דרך מכרז משכנתאות המקיף בישראל למשכנתא משלימה! 

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם על איך לקבל הלוואת משכנתא גדולה בתנאים אופטימליים ואטרקטיביים ביותר על ידי הגדלת המשכנתא הקיימת או גיוס משכנתא חדשה כנגד משכון נכסים! 

 

יותר מכך, אנחנו נסייע לכם לקבל את סכום ההלוואה שאתם מעוניינים, בקלות ובלי לקבל סירוב מהבנק!

 

בעזרת יועצי המשכנתאות שמתמחים בגיוס משכנתאות כנגד בטחונות נדל"ן, פלטפורמת קונטקט סורקת מאות ספקי שירות בתחום המשכנתאות עבור הפתרון הפיננסי המתבקש על ידך ומתאימה עבורך מתוך בעלי המקצוע המומחים בתחום המשכנתא משלימה עד 3 ספקי שירות הטובים ביותר בהתאמה מדויקת לפרופיל בקשתך על מנת שתוכלו לקנות את כספכם כמה שיותר בזול.  

 

משכנתא משלימה היא, במקרים רבים, הדרך הנוחה ביותר להשיג סכום כסף משמעותי עבור מטרות רבות. כאשר אתם זקוקים לסכום כסף משמעותי, לצורך שיפוץ הדירה או רכישת רכב חדש, הגדלת המשכנתא עשויה להיות הפתרון האידאלי עבורכם. מהי הגדלת המשכנתא? למי היא מיועדת ומה ההבדל בינה להלוואות בנקאיות רגילות והלוואות חוץ בנקאיות? כל המידע במאמר שלפניכם.

 

מהי הגדלת המשכנתא הקיימת דרך הבנק?

 

הרחבת המשכנתא היא, כשמה, קבלת כסף נוסף מהבנק במסגרת ההלוואה הראשונה שנטלתם והרחבת התשלומים בהתאם לסכום שנלקח. כידוע, בכל משכנתא מלווה הבנק עד כ 50% מגובה הנכס ובמקרים מסויימים אף יותר. כאשר יש ברשותכם נכס ששוויו עולה על גובה הסכום שקיבלתם מהבנק ביותר מ - 50% תוכלו לקבל מהבנק הרחבה למשכנתא הקיימת עד ל 50% מגובה הנכס. במידה ומדובר בהלוואה למטרת שיפוץ בית, גובה המימון הבנקאי יכול להגיע ל עד 70% לכל היותר כנגד הוכחה רשמית שההלוואה נלקחת להשבטחת הנכס ועליית שווי הנכס במחיר לאחר השיפוצו.   


לדוגמה, נניח שברשותכם בית ששוויו הוא; מיליון ש''ח. כאשר רכשתם את הנכס, הבנק הלווה לכם 700,000 ש''ח (70% מימון בהנחה והגעתם עם 30% הון התחלתי) וכיום החוב שנותר עומד על כ 200,000 ש''ח לאחר שפרעתם את רוב הסכום. בהרחבת המשכנתא, תוכלו לקבל מהבנק עוד 300,000 ש''ח ובכך להחזיר למעשה את המשכנתא לנקודת ההתחלה שבו ההלוואה עמדה על כ 50% מגובה הנכס.

 

במקרים של נטילת משכנתא חוץ בנקאית לכל מטרה ניתן למשכן נכסים באחוזי מימון שיכולים להגיע ל 60%-70% משווי הנכס בריביות גבוהות יותר מריביות בנקאיות עם פריסת תשלומים שונה. לכל קרן חוץ מממנת יש תנאים משלה וכדאי לפנות ליועץ משכנתא חוץ בנקאי  לטיפול בבקשתכם.   

 

למה מיועדת הגדלת משכנתא? 

 

הגדלת משכנתא מיועדת למגוון רחב של מטרות מימון שונות. ככלל ניתן לומר, שהרחבת המשכנתא עשויה להיות הפתרון האידאלי עבור כל הוצאה משמעותית עבור מטרה מסויימת. 1. כמשכנתא מוחקת לצורך כיסוי חובות מול בנקים או מקורות נוספים.  

 

2.  רכישות גדולות משמעותיות כגון: קניית רכב, קניית ציוד לעסק או השקעה בעסק, לקיחת חופשה ארוכת טווח. 

 

3. הגדלת הכנסה פנויה כנגד מחיקת חובות בנקאיים הרחבת המשכנתא ניתנת בתנאים נוחים ומשתלמים. (מאפשר להגדיל משמעותית את ההכנסה הפנויה של משק בית כנגד הקטנת החזר חודשי של ההלוואות ע"י פריסתם לטווח זמן ארוך יותר). 

 

4. טיפולי רפואיים פרטיים - כגון טיפולי השטלות שיניים, ניתוחים פרטיים ועוד.

 

עם זאת, בהתחשב בנתונים אחרים, כמו למשל, גובה התשלום החודשי הנדרש בהרחבת משכנתא, מצב בטחונות וחסכונות של הלווים ויציבות הכנסות של משק תא המשפחתי נדרשת בדיקה יסודית של המצב הפיננסי הנתון לגדלת המשכנתא. 

 

הבנקים אינם חוששים מהגדלת המשכנתא וברוב המקרים תוכלו לקבל את ההשלמה הנדרשת למשכנתא קיימת. אולם, במקרים בהם נתגלו בעיות בעקביות בתשלומי המשכנתא שלכם, הבנק אלול לסרב להגדיל את המשכנתא לגודל הרצוי. במקרים בהם הבנק מסרב להרחיב את המשכנתא הקיימת, ניתן לפנות למקורות חיצוניים לקבלת הלוואה ואולם במקורות אלו תנאי ההלוואה שונים וכפי שיפורט להלן.

 

תוספת משכנתא בנקאית או מימון חיצוני - מה עדיף?

 

חברות רבות מציעות הלוואות בתנאים שונים לכל מטרה. השאלה היא האם כדאי להגדיל את המשכנתא או לפנות למימון חיצוני. ההבדלים בין הגדלת המשכנתא להלוואה חיצונית הם רבים אולם המרכזיים שבהם הם גובה הריבית וגובה הסכום שתוכלו לקבל בהלוואה.

 

בדרך כלל, אלו שפונים למערכת אשראי חוץ בנקאית הם אנשים שהבנק סירב לתת להם השלמת משכנתא מסיבות של BDI שלילי, כושר החזר נמוך לבעלי הכנסות נמוכות ו/או מינוף קיים גבוהה במערכת בנקאית וחוץ בנקאית של הלווה.   

 

על פי נתונים אלו נראה, שקבלת תוספת לשמכנתא ע"י נטילת משכנתא משלימה היא הצעד המתבקש לכל מימון. עם זאת, אם יש באפשרותכם להשיג מימון מקרנות גמל או השתלמות יתכן שזו האופציה הטובה ביותר עבורכם, משום שבגופים אלו שיעור הריבית נמוך באופן משמעותי ויכול להגיע לחות מ 2% במקרים מסויימים.

 

בעוד שבהלוואת משכנתא בנקאית, גובה הסכום הינו עד ל 50% מגובה הנכס, מה שיכול להסתכם במאות אלפי שקלים להלוואה בתנאים נוחים ובריבית נמוכה, בהלוואות חוץ בנקאיות כנגד שיעבוד נכסים לעומת זאת, הסכומים המאושרים לתוספת משכנתא יכולים להיות גבוהים יותר בהרבה ממה שמציעים הבנקים. יחד עם זאת, בריביות גבוהות משמעותית ממה שאתם יכולים לקבל דרך המערכת הבנקאית. 

 

ניתן לסכם, שברוב המקרים נטילת משכנתא משלימה ו/או מחזור משכנתא קיימת וקבלת תוספת למשכנתא לכל מטרה היא הצעד הנכון עבורכם, למעט מקרים בהם אינכם יכולים לעמוד בגובה ההחזרים שלאחר קבלת תוספת למשכנתא או סיבות פיננסיות אחרות שאינן מאפשרות לכם להנות מהיתרונות שבהרחבת המשכנתא הבנקאית.

 

שיעור הריבית בהלוואות בנקאיות וחוץ בנקאיות כנגד נכסים

 

בנוסף לנאמר, יש לבחון את שיעור הריבית. בכדי לעמוד על ההבדלים בין הלוואה בנקאית להלוואה חוץ בנקאית. במשכנתא משלימה, שיעור הריבית לרוב עומד על גובה הריבית שניתן בשעת ההלוואה שהוא בסביבות 5% ואף פחות מכך. 

 

לעומת זאת, בהלוואות חוץ בנקאיות באישור משרד האוצר כנגד משכון נכסים כבטחונות שיעור הריבית נע בין 7% ל 13% שנתי על פי הנחיית שיעור ריבית שנתית שניתן לגבות במסגרת חוק האשראי. בהלוואות מחברות אשראי שיעור הריבית עשוי להגיע אף ל 16% ומעלה. כמובן שגם פריסת התשלומים אינה ארוכה כמו בהלוואה בנקאית. הלוואות חוץ בנקאיות שאין להם אישורים מטעם משרד האוצר וכאלו שפועלים שלא על פי חוק שיעורי הריביות יכולות להיות משמעותית גבוהות יותר. 

 

לסיכום ניתן לומר,  שקבלת תוספת הלוואה למשכנתא באמצעות הגדלת המשכנתא קיימת הינה צעד  הגיוני המתבקש כאשר דרוש לכם מימון למטרה מסויימת. עם זאת, כאשר התנאים הקיימים במצב הפיננסי שלכם אינם מאפשרים הרחבת המשכנתא או במקרים בהם הבנק לא מאשר, ניתן לפנות להלוואות חוץ בנקאיות ולהשיג את גובה הסכום הדרוש. 

 

פלטפורמת קונטקט סורקת מאות ספקי שירות בתחום המשכנתאות עבור הפתרון הפיננסי המתבקש על ידך ומתאימה עבורך מתוך בעלי המקצוע המומחים בתחום המשכנתא משלימה עד 3 יועצים הטובים ביותר בהתאמה מדויקת לפרופיל בקשתך. 

 

וכל זאת עם חסכון משמעותי בזמן יקר, טרחה וכסף רב.

 

השאירו את הפרטים שלכם ממש כאן, עכשיו!

 

קונטקט - לעמוד בציפיות - CONTACT

 

 

השוואת ספקים במשכנתא לכל מטרה

תודה שפנית לקונטקט,

נציגנו מטפלים כרגע בפניות קודמות,

ניצור איתך קשר בהקדם אפשרי

להתאמת איש מקצוע אידיאלי

לפרופיל בקשתך

{{ errors.name }}
{{ errors.phone }}